کد خبر: 1459306/41 زمان: 15:17   1396/06/15 بازدید: 38,151

فسخ یکطرفه قانونی می شود؛

خبر مهم در روز آخر نقل و انتقالات تابستانی

مسئول کمیته نقل و انتقالات می گوید که کمیته تعیین وضعیت در مورد فسخ یکطرفه بازیکنان و باشگاه ها تصمیم گیری می کند.

فریبرز محمودزاده رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ در مورد فسخ یکطرفه ی قرارداد از سوی باشگاه و بازیکنان در گفتگو با "ورزش سه" عنوان کرد: ما در طول فصل، فسخ یکطرفه قرارداد را انجام نمی دهیم؛ مگر اینکه کمیته تعیین وضعیت بازیکنان اجازه بدهد.


محمود زاده در این خصوص توضیحات خود را اینگونه ادامه می دهد: فسخ یکطرفه قرارداد دو حالت دارد. اول فسخ یکطرفه از طرف باشگاه و دوم فسخ یکطرفه از سوی بازیکن. در هر دو مورد هم ما تصمیم گیرنده نیستیم و پرونده را برای بررسی به "کمیته تعیین وضعیت بازیکنان" ارسال می کنیم، تا توسط این کمیته بررسی شود و نظر بدهند.


محمودزاده با تشکر از رئیس فدراسیون فوتبال و ریاست سازمان لیگ که این کمیته را ایجاد کرده اند، عنوان کرد: من به عنوان مسئول نقل و انتقالات بابت تشکیل این کمیته از آقای تاج و بهاروند تشکر می کنم که باعث شد بار زیادی از روی دوش کمیته انضباطی برداشته شود. چون نص صریح قوانین فیفا هم وجود چنین کمیته ای را لازم می داند و مطمئنا بازخوردهای بهتری در ماه های آینده از این کمیته به گوش می رسد.


مسئول کمیته نقل و انتقالات لیگ در مورد کارایی این کمیته می گوید: پیش تر تفسیرهای متفاوتی از یک موضوع ایجاد می شد؛ ولی حالا این مشکل حل شده است.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.