کد خبر: 1460578/44 زمان: 16:28   1396/06/21 بازدید: 8,515

غفور: توانایی شکست دادن آمریکا را هم داریم

پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران گفت: پیروزی در این بازی برای‌مان مهم بود و در دو بخش سرویس و دفاع خوب کار کردیم.

به گزارش "ورزش سه"، امیر غفور بازیکن تیم ملی والیبال ایران که با کسب ۲۱ امتیاز در دیدار مقابل ایتالیا، امتیاز آورترین بازیکن تیم ایران شناخته شد، در خصوص این دیدار گفت: خدا را شکر که امروز توانستیم در بازی نخست مقابل ایتالیا برنده باشیم. ایتالیا رقیب مستقیم تیم ایران است و برای اینکه تورنمنت را با پیروزی شروع کنیم، نتیجه این مسابقه مهم بود؛ زیرا اعتماد به نفس خوبی برای ادامه بازی ها برای تیم دارد.


وی با یادآوری اینکه تیم ایران مقابل ایتالیا در همه بخش های والیبال خیلی خوب و مسلط کار کرد، گفت: حتی جا داشت بهتر از این هم بازی کنیم؛ ولی شاید به خاطر شروع تورنمنت و اینکه هنوز جا نیفتادیم، اینگونه نشد. جا دارد بهتر از این هم بازی کنیم.


پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران در ادامه گفت: خیلی خوب تمرین کردیم و باید مزد زحمت‌هایی که در این چند سال کشیدیم را حتما در این تورنمنت بگیریم. امیدوارم که بتوانیم بقیه تورنمنت را هم همینطور خوب و مسلط بازی کنیم و نتیجه خوبی بگیریم.


غفور در خصوص بازی مقابل آمریکا که فردا چهارشنبه برگزار خواهد شد، افزود: تیم آمریکا در حال حاضر با تمام ستاره ها و بازیکنانش به این مسابقات آمده است و یکی از اصلی‌ترین مدعیان کسب مدال طلا در این رقابت ها است. بسیار بازی سختی را مقابل این تیم خواهیم داشت. بارها با آمریکا بازی کردیم و نشان دادیم که می توانیم این تیم را ببریم؛ اما باید روز عالی‌مان باشد که این تیم را شکست دهیم. قطعا فردا خیلی برایمان مهم است که در بخش سرویس و دریافت خوب کار کنیم تا بتوانیم ان شاالله آمریکا را شکست دهیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.