لوگو آنتن از طریق اپلیکیشن آنتن مسابقات ورزشی روز دنیا را به صورت زنده تماشا کنید
کد خبر: 1460844/41 زمان: 16:09   1396/06/22 بازدید: 16,309

خطر محرومیت 6 ماهه برای هافبک جنجالی سیاه‌جامگان 

مسئول کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال می گوید اگرچه رسیدگی به پرونده مصطفی احمدی زمانبر است؛ اما ممکن است محرومیتی 4 تا 6 ماهه برای او در نظر گرفته شود.

به گزارش "ورزش سه"، مصطفی احمدی هافبک تیم سیاه جامگان در پنجره تابستانی ابتدا با تیم پدیده قرارداد امضاء کرد و سپس به تیم سیاه جامگان بازگشت؛ اتفاقی که دردسرهای زیادی را برای او ایجاد کرده است.

البته احمدی در اردوی پیش فصل دو تیم که در یک کمپ برگزار می شد با محمدرضا مهاجری دیدار و گفتگو کرد؛ اما به نظر می رسد مشکل او همچنان ادامه دارد و باشگاه پدیده قصد ندارد از شکایت خود کوتاه بیاید.


روزبه وثوق‌احمدی مسئول کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال در این‌باره به خبرگزاری فارس گفته است: پرونده این بازیکن در حال رسیدگی است. روز گذشته وکیل باشگاه پدیده به فدراسیون آمد و آنها مستندات کامل خود را ارائه نکردند و قرار شد قرارداد اصلی این بازیکن در اختیار ما قرار بگیرد ضمن آنکه وقتی یک بازیکن قراردادش را به صورت یکطرفه فسخ می‌کند رسیدگی به آن زمان‌بر است. ممکن است حتی آن بازیکن در صورت تأیید شدن شکایت باشگاهش ۴ تا ۶ ماه از حضور در میادین محروم شود ولی رسیدگی به آن زمان می‌برد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.