لوگو آنتن از طریق اپلیکیشن آنتن مسابقات ورزشی روز دنیا را به صورت زنده تماشا کنید
کد خبر: 1460973/44 زمان: 11:55   1396/06/23 بازدید: 43,058

جادوی کاپیتان معروف در ناگویا

پاسور تیم ملی والیبال در 2 بازی اخیر ایران بدون شک یکی از دلایل اصلی پیروزی شاگردان کولاکوویچ بوده است.

به گزارش "ورزش سه"، سعید معروف که با وجود فشارهای زیاد و انتقادات فراوان هیچ وقت به خداحافظی از تیم ملی فکر هم نکرده، در ژاپن بار دیگر به روزهای خوب خود برگشته است.

 


پاسور و کاپیتان تیم ملی ایران که انگیزه های فراوانی برای درخشش دوباره در سطح جهان داشت و می خواست نشان دهد هنوز تمام نشده، در 2 بازی اخیر بلندقامتان مقابل ایتالیا و آمریکا با آرامش خاصی تمامی بازیکنان را در زمین هدایت می کرد.

 


دست های جادویی سعید معروف هنوز هم می تواند پاس های خارق العاده را روی تور برای اسپکرهای تیم ملی آماده کند. او در شهر ناگویا و 2 بازی اخیر تیم ملی این را نشان داد. 


معروف با عملکرد فوق العاده در 2 بازی اخیر و ایفای نقش کاپیتانی در زمین، باعث برتری شاگردان کولاکوویچ شده است. کاپیتان تیم ملی که معمولا عادت به مصاحبه ندارد، چندی پیش در پستی اینستاگرامی به منتقدان تیم ملی حمله کرد. او همواره اعتقاد داشته تیم ملی والیبال افت نکرده و جزو تیم های برتر جهان قرار دارد.

 


خیلی ها به دوران بعد از معروف فکر می کنند؛ اما فعلا که کاپیتان سعید خیلی خوب بازیکنان جوان و باتجربه را تهییج می کند تا با تمام قدرت توپ را به زمین حریف بچسبانند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.