لوگو آنتن از طریق اپلیکیشن آنتن مسابقات ورزشی روز دنیا را به صورت زنده تماشا کنید
کد خبر: 1460986/44 زمان: 12:52   1396/06/23 بازدید: 26,493

با این روند برزیل را هم شکست می دهیم

محمودی: معروف یک غنیمت بزرگ است

پیشکسوت والیبال ایران گفت: حضور یک تیم آسیایی روی سکو شاید بازتاب ها زیادی داشته باشد. 

بهنام محمودی، بازیکن سابق تیم ملی در گفت و گو با "ورزش سه" درباره نتایج تیم ملی در جام قهرمانان بزرگ جهان اظهار داشت: بازیکنان تیم ملی در 2 بازی مقابل ایتالیا و آمریکا فوق العاده بودند. اینکه در بازی با آمریکا 2 ست عقب افتادند، اما تا لحظه آخر جنگیدند و به بازی برگشتند، واقعا قابل تحسین است. از نظر من همه بازیکنان روز خوب خود را سپری کردند و به جز 2 ست اول، هیچ کس عملکرد ضعیفی نداشت.


وی با تمجید از سعید معروف عنوان کرد: از نظر من معروف برای تیم ملی ایران یک غنیمت بزرگ است. او خیلی خوب توانست بازیکنان را در زمین جمع کند و به آنها روحیه بدهد. واقعا معروف را می توان یکی از دلایل اصلی پیروزی مقابل آمریکا دانست. او همچنین پاس های فوق العاده ای می داد که هر پاسوری در دنیا توانایی اش را ندارد. 


بازیکن سابق تیم ملی والیبال در خصوص تحول تیم ملی نسبت به لیگ جهانی تصریح کرد: در لیگ جهانی خستگی و آسیب دیدگی های زیاد بلای جان تیم ملی شده بود. حالا با یک ریکاوری خوب همه بازیکنان در بهترین شرایط قرار گرفتند و با انگیزه ای بالا به این مسابقات رفته اند. 


محمودی با اشاره به بازی حساس مقابل برزیل گفت: اگر مثل 2 بازی قبلی بازی کنیم، می توانیم برزیل را هم شکست دهیم. به نظرم بازی فردا می تواند تاثیرگذارترین بازی ایران در این جام باشد. البته حتی اگر بازیکنان برنده نباشند، اما خوب بازی کنند، مردم راضی هستند. 


وی در پایان بیان داشت: جام قهرمانان قاره ها فرصت بسیار مناسبی است تا ایران برای اولین بار روی سکوی جهان برود. این بازیکنان بعد از رفتن روی سکو تجربه جدیدی به دست می آورند و به دنیای والیبال هم این پیام را می دهند که یکی از مدعیان هستند. تا به حال سکوها بین اروپایی ها و آمریکایی ها تقسیم شده است و حضور یک تیم آسیایی روی سکو شاید بازتاب های زیادی داشته باشد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.