لوگو آنتن از طریق اپلیکیشن آنتن مسابقات ورزشی روز دنیا را به صورت زنده تماشا کنید!
کد خبر: 1467051/31 زمان: 10:13   1396/07/21 بازدید: 19,055

آمار می‌گوید: روزهای خوش پیش روی رونالدو

کریستیانو رونالدو روزهای خوبی را با رئال سپری نمی‌کند و روند خوبی را پیش نگرفته ولی آمار می‌گوید که روزهای خوب در راه است.

به گزارش "ورزش سه"، رونالدو در سه بازی اولش در لالیگا برای رئال گلزنی نکرد که این ضعیف ترین شروعش در دوران حضور در رئال بود. با این حال، ماه اکتبر نزدیک است، ماهی که معمولا رونالدو در آن بسیار درخشان ظاهر می‌شود و گلزنی می‌کند.

 

 تا به حال رونالدو 4 هت تریک خود را در این ماه انجام داده و 6 بار نیز موفق شده دو گل وارد دروازه کند و 4 بار نیز یک گل در یک بازی زده است. در فصل 11-2010 بود که رونالدو آماری عجیب در این ماه به ثبت رساند. در حقیقت او موفق شده بود در 4 بازی 10 گل به ثمر برساند.

 

 

 

شماره 7 رئال در فصل 15-2014 نیز نمایشی مشابه داشت و 6 گل در 3 مسابقه به ثمر رسانده بود. همچنین قربانی محبوب او در این ماه، تیم مالاگا است که 6 گل از او دریافت کرده و در کنار آنها لوانته و راسینگ 4 گل خورده اند و بارسلونا، سویا، آلاوس و بیلبادو 3 گل از رونالدو دریافت کرده اند.

 

در فصل جاری، ختافه، تاتنهام، ایبار و خیرونا مقابل رئال قرار خواهند گرفت و باید دید که فوق ستاره پرتغالی همان روند را در پیش خواهد گرفت یا نه.

ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.