لوگو آنتن از طریق اپلیکیشن آنتن مسابقات ورزشی روز دنیا را به صورت زنده تماشا کنید!
کد خبر: 1469093/42 زمان: 21:50   1396/07/29 بازدید: 13,783

هامبورگ 0 - 1 بایرن؛ طوفان هاینکس ادامه دارد!

بایرن در روزی که موقعیت های فراوانی را از دست داد، با یک گل هامبورگ را مغلوب کرد تا به علت تفاصل در رده دوم قرار گیرد.

 

به گزارش "ورزش سه"، بازی با برتری بایرن آغاز شد و این تیم می توانست در دقیقه 11 و روی حرکت دیدنی روبن به گل برسد؛ اما ضربه او راهی به دروازه نیافت.

 

چند دقیقه بعد و این بار روی پاس کومان، روبن یک بار دیگر در محوطه صاحب موقعیت شد؛ اما این بار نیز ضربه روبن به تور کنار دروازه هامبورگ برخورد کرد.

 

 

 

 

در ادامه هامبورگ تلاش زیادی برای در دست گرفتن جریان بازی داشت؛ اما قادر به خلق موقعیت حساس روی دروازه بایرن نبود؛ البته اخراج یانگ در دقیقه 39 باعث شد تا کار برای میزبان در نیمه دوم دشوار شود.

 

با شروع نیمه دوم و بر خلاف تصورات، این هامبورگ بود که می توانست با ضربه سر هان در دقیقه 47 به گل برسد که این اتفاق رخ نداد.

 

اما در دقیقه 52 بایرن بالاخره به گل رسید. با پاس زمینی مولر، تولیسو در گوشه محوطه صاحب موقعیت شد و با ضربه ای دقیق موفق شد گل اول تیم هاینکس را به ثمر برساند.

 

 

 

 

در دقیقه 58 لواندوفسکی در موقعیت تک به تک می توانست زننده گل دوم بایرن باشد؛ اما ضربه او راهی به دروازه نیافت.

 

در دقیقه 65 کومان شانس خود را برای گلزنی امتحان کرد؛ اما ضربه این ستاره جوان راهی به دروازه هامبورگ نیافت.

 

دقایقی بعد تیاگو از فاصله ای زیاد می توانست گل دوم بایرن را به ثمر برساند؛ اما ضربه زیبای او به دیرک دروازه هامبورگ برخورد کرد. در دقیقه 79 ارسال خوب از روبن با ضربه سر مت هوملس همراه بود که با اختلاف کمی به بیرون رفت.

 

در دقیقه 83 این بار ضربه تولیسو به دیرک دروازه هامبورگ برخورد کرد تا بدشانسی این تیم تکمیل شود. در ادامه و علیرغم حملات زیاد بایرن اتفاقی رخ نداد تا تیم هاینکس با همان یک گل هامبورگ را مغلوب کند.

ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.