لوگو آنتن از طریق اپلیکیشن آنتن مسابقات ورزشی روز دنیا را به صورت زنده تماشا کنید!
کد خبر: 1475425/2 زمان: 13:01   1396/08/30 بازدید: 4,232

زهیوی، پایه‌گذار اولین شکست جمی‌ها

مهاجم تیم فولاد خوزستان عملکرد درخشانی مقابل پارس جنوبی از خود نشان داد.

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال پارس جنوبی جم روز گذشته از چارچوب مسابقات هفته دوازدهم لیگ برتر در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف فولاد رفت و برای نخستین بار پس از یازده هفته طعم شکست را چشید.


در جریان بازی دیروز یکی از موثرترین بازیکنان فولاد رحیم زهیوی بود. مهاجم سابق تیم ملی و استقلال خوزستان که در قهرمانی دو فصل پیش آبی های اهواز در لیگ برتر نقش بسزایی داشت، پس از یک فصل حضور در لیگ قطر بار دیگر به ایران برگشته و دوباره در اهواز رسیدن به اوج را هدف گرفته است.


مهاجم شماره 10 فولاد در بازی دیروز روی یک حرکت تکنیکی پاس تک گل تیمش را به فرشاد جانفزا داد و پایه گذار نخستین لغزش شاگردان تارتار شد. زهیوی همچنین در نیمه دوم بازی بسیار خوبی از خود نشان داد و با حرکات مختلفی مثل یک ضربه ی آکروباتیک دروازه محسن فروزان را تهدید کرد. او همچنین در نیمه دوم یک گل هم با ضربه ی سر وارد دروازه پارس جنوبی کرد که از سوی کمک داور آفساید اعلام شد.


این مهاجم سوسنگردی که پس از قهرمانی در استقلال خوزستان مورد توجه کارلوس کی روش برای حضور در اردوهای تیم ملی هم قرار گرفته بود، در نظر دارد تا با بازگشت به روزهای درخشش در اهواز، بتواند بار دیگر و این بار در مقطعی بسیار حساس تر، به تیم ملی دعوت شود. هرچند با وجود مهاجمان متعدد در تیم ملی، کار برای زهیوی و بقیه مهاجمان آماده ی لیگ سخت خواهد بود.

 

ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.