لوگو آنتن از طریق اپلیکیشن آنتن مسابقات ورزشی روز دنیا را به صورت زنده تماشا کنید!
کد خبر: 1475429/7 زمان: 13:08   1396/08/30 بازدید: 21,910

جنجال پورموسوی و تارتار روی آنتن زنده!

سرمربی پارس جنوبی جم ادعا کرد از نزدیکان سرمربی فولاد پیش از بازی به بازیکنانش تماس گرفته و گفته که در صورت بازی مصدوم خواهند شد.

به گزارش"ورزش سه"، اتفاقات بازی فولاد و پارس جنوبی پس از سوت پایان بازی، تمام نشد و کنفرانس خبری سرمربی فولاد و گله مندی وی از تارتار باعث جنجال شد.

 

سید سیروس پورموسوی پس از پایان بازی از دست ندادن تارتار در ابتدای بازی با کادر فنی اش، به شدت گله مند بود و آن را  یک حرکت ناشایست خواند اما کار در اینجا به پایان نرسید.


پورموسوی این ناراحتی را در تماس تلفنی با برنامه شب های فوتبالی شبکه ورزش تکرار کرد تا این صحبت ها باعث شود سرمربی تیم پارس جنوبی جم آن را پاسخ بدهد. او مدعی شد یکی از نزدیکان سرمربی که پس از برد نیز همراه با پورموسوی به شادی می پرداخته پیش از بازی به بازیکنانش تماس گرفته و گفته است که در صورت بازی مصدوم خواهید شد. او گفت همراه با بازیکنانش به کمیته اخلاق خواهد رفت تا موضوع را بررسی کند که پورموسوی خود را آماده هرگونه جوابی در کمیته اخلاق معرفی کرد و به او تاکید کرد تا در کمیته اخلاق حاضر شود.

 

البته مشکل این دو سرمربی به ابتدای فصل و ماجرای انتقال محمد طیبی بر می گردد، جایی که تارتار پس از مصاحبه پورموسوی، اعلام کرد که این سرمربی تجربه کافی برای سرمربی شدن در لیگ برتر را ندارد. باید منتظر ماند و دید این ماجرا به کجا کشیده خواهد شد و این دو سرمربی که تیم هایشان تا اینجای کار موفق بوده اند چه صحبتی در این مورد در روزهای آتی خواهند کرد.

ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.