لوگو آنتن از طریق اپلیکیشن آنتن مسابقات ورزشی روز دنیا را به صورت زنده تماشا کنید!
کد خبر: 1475728/9 زمان: 15:22   1396/09/01 بازدید: 17,635

توضیحات همامی در مورد طلب 780 میلیونی از پرسپولیس!

دروازه سابق پرسپولیس می گوید به دلیل بدقولی مدیران این باشگاه او تا ریال آخر قراردادش را می گیرد.

به گزارش "ورزش سه" مسعود همامی در مورد این که باشگاه پرسپولیس را محکوم به پرداخت 780 میلیون تومان کرده است به ورزش سه گفت:  من یک نیم فصل در پرسپولیس بودم؛ ولی  قراردادم یک سال و نیمه بود که آقای برانکو گفت من را نمی خواهد. 170 میلیون از طلبم مانده بود که حاضر بودم 80 میلیون بگیرم و قراردادم را فسخ کنم؛ ولی اقای طاهری گفت برو پولت را می دهیم، من گفتم حداقل چک بدهید؛ ولی او قبول نکرد و همین شد که  کارمان به دعوا کشیده شد.


او ادامه داد: بعد از این اتفاق من شکایت کردم و 600 میلیون طلب سال دومم شد 900 میلیون، چرا که باشگاه قرارداد من را به دلیل غیر موجه فسخ کرده بود. این حکم را کمیته انضباطی صادر کرد و کمیته استیناف هم تایید کرد.


وی افزود: باشگاه پرسپولیس 2 بار درخواست تجدید نظر خواهی ویژه کرد که هر دوبار هم درخواست آنها رد شد. دو سه ماه پیش بدون لایحه باشگاه پرسپولیس دوباره اعتراض کرد که این بار فدراسیون فوتبال به دلایلی نامعلوم تخفیف داد و طلب من را 780 میلیون کردند. من هم حرفی نزدم و تمکین کردم.


همامی در پاسخ به این سوال که آیا این پول را حق خودش می داند یا نه هم گفت: پرسپولیس به من ضرر زد. اگر همان زمان طلب من را می دادند من از استقلال اهواز و نفت تهران  پیشنهاد داشتم.

فوتبال من تغییر کرد و مجبور شدم به پاس همدان بروم که پولی نداشت، بعد از پاس رفتم تراکتورسازی و آنجا هم بازی به من نرسید.  من گفتم دارید ضرر می زنید، نمی خواهید پولم را بدهید، حداقل یک چک بدهید به تاریخ یک سال بعد. اگر این کار را با من نمی کردند، من می رفتم لیگ برتر؛ ولی حالا باید تا ریال آخر پولم را بدهند و من از حقم کوتاه نمی آیم.

ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.