لوگو آنتن از طریق اپلیکیشن آنتن مسابقات ورزشی روز دنیا را به صورت زنده تماشا کنید!
کد خبر: 1496607/39 زمان: 11:19   1396/10/20 بازدید: 20,101

3 بازیکن آزاد در راه تیم تبریزی

سهمیه تراکتورسازی در نیم فصل پر شد

سهمیه تراکتورسازی برای جذب بازیکن جدید در نیم فصل پر شد.

به گزارش "ورزش‌سه"، تیم تراکتورسازی 8 بازیکن جدیدی که می توانست در نیم فصل به خدمت بگیرد را جذب کرد و حالا می تواند 3 بازیکن آزاد را به جمع نفراتش بیفزاید.


بر اساس قوانین سازمان لیگ هر تیم در نیم فصل می تواند 6 بازیکن جدید جذب کند و البته اگر بازیکن مصدومی در ترکیب آن تیم باشد که تا پایان فصل نتواند به میدان برود، می شود نام او را از لیست خارج کرد و به جایش بازیکن اضافه گرفت.


تراکتورسازی نیز با بهره گیری از این قانون هادی محمدی و امیر نصرآزادانی که رباط صلیبی پاره کرده بودند را از لیست خارج کرد تا بتواند در مجموع 8 بازیکن جدید در نیم فصل به خدمت بگیرد و حالا این 8 بازیکن به جمع شاگردان یحیی گل محمدی اضافه شدند.


سرخپوشان تبریزی در نقل و انتقالات زمستانی دانیال اسماعیلی فر، احسان پهلوان، مهدی مهدی پور، قائم اسلامی خواه، امید عالیشاه، رضا شربتی، ژوردی آلمیدا و ارسلان مطهری را به خدمت گرفتند تا 8 سهمیه شان پر شود.


طبق قوانین، تراکتورسازی چون در لیستش جای خالی دارد می تواند 3 بازیکن آزاد هم به خدمت بگیرد تا تیم خود را کامل کند. حالا مسئولان تراکتورسازی به دنبال آن هستند تا حداقل یک مدافع و یک مهاجم را برای تقویت تیم خود جذب کنند.

ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.