لوگو آنتن از طریق اپلیکیشن آنتن مسابقات ورزشی روز دنیا را به صورت زنده تماشا کنید!
کد خبر: 1497311/39 زمان: 11:48   1396/10/23 بازدید: 44,582

پاینده: او حق فسخ قراردادش را نداشته است

شکایت تراکتورسازی از باشگاه جدید محمد نوری

مدیر رسانه‌اى باشگاه تراکتورسازى اعلام کرد محمد نورى حق فسخ قرارداد خودش را نداشته و در صورتى که با هر باشگاهى وارد مذاکره شود تراکتورسازى نسبت به باشگاه دوم اعلام شکایت خواهد کرد.

به گزارش "ورزش‌سه"، محمد نوری هافبک تراکتورسازی امروز  به صورت یک طرفه قراردادش را با این تیم فسخ کرد و قصد دارد در تیم دیگری فوتبالش را ادامه دهد. فسخ قرارداد یکطرفه نوری باعث دلخوری مسئولان تراکتورسازی شده و به همین خاطر واکنشی به موضوع نشان دادند.


محمد جواد پاینده، مدیررسانه ای تراکتورسازی در این باره به "ورزش سه" گفت: «نام محمد نورى در لیست مازاد کادر فنى قرار داشت و از وى درخواست شده بود تیم جدید خودش را معرفى کند؛ اما این بازیکن در مذاکره با مدیرعامل باشگاه اعلام کرد به هیچ قیمتى نمى خواهد از تبریز برود. آقاى آجورلو هم تاکید داشتند که نمى خواهند نام و اعتبار این بازیکن زیر سوال برود. با این شرایط نورى مبلغ قرارداد خودش را پایین آورد تا در تراکتورسازى بماند. توافقنامه دو جانبه به امضاء رسید و نورى هم 20 درصد دیگه از مبلغ قراردادش را دریافت کرد.»


وی ادامه داد: «متاسفانه بعد از امضاى تفاهم نامه و دریافت بخشى از مبلغ قرارداد، نورى در چند روز اخیر بدون دلیل موجه در تمرینات تیم حضور پیدا نکرده و امروز مطلع شدیم در اقدامى غیر حرفه اى و غیر اخلاقى قرارداد خودش را یک طرفه فسخ کرده است. با توجه به امضاى تفاهنامه جدید و ارائه آن به کمیته انضباطى همچنین با توجه به مبالغ پرداخت شده باشگاه اعتراض و پیگیرى هاى قانونى لازم را انجام خواهم داد.»


پاینده در پایان افزود: «بر این اساس اعلام مى کنیم هر باشگاهى با این بازیکن وارد مذاکره شود طرف شکایت تراکتورسازى قرار خواهد گرفت. در صورتى که ثابت شود فسخ قرارداد غیر قانونى بوده هر باشگاهى که بازیکن تیم دیگر را تحریک به فسخ کرده باشد از دو پنجره نقل و انتقالات محروم خواهد شد. همچنین این تخلف را از ناحیه کمیته انضباطى و کمیته اخلاق نیز پیگیرى خواهیم کرد.»

ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.