لوگو آنتن از طریق اپلیکیشن آنتن مسابقات ورزشی روز دنیا را به صورت زنده تماشا کنید!
کد خبر: 1505183/42 زمان: 18:44   1396/11/25 بازدید: 65,185

CR7 به دنبال اثبات دوباره شایستگی؛

چرا رونالدو از شایعه انتقال نیمار به رئال عصبانی است؟

رونالدو امشب فرصت خوبی برای اثبات توانایی های خود به هواداران نیمار در باشگاه رئال مادرید دارد.

 

به گزارش "ورزش سه"، افزایش شایعات تمایل رئال مادرید به جذب نیمار و تصدیق این موضوع از سوی فلورنتینو پرز، هرگز به مذاق رونالدو خوش نیامد و حالا او امشب قصد دارد با زدن گل شماره 100 خود در لیگ قهرمانان برای رئال مادرید، نشان دهد فعلا نیازی به جذب جانشین برای او نیست.

 

در ابتدای فصل اوضاع خیلی بر وفق مراد رونالدو پیش نرفت و آمار نامناسب گلزنی او در لالیگا باعث شد بسیاری پایان دوران درخشش او را متصور شوند. اما در هفته های اخیر رونالدو به اوج بازگشته و امشب قصد دارد مقابل نیمار و دیگر ستاره های رقیب، توانایی های خود را نشان دهد.

 

 

اگرچه دقت پاس نیمار و رونالدو تقریبا برابر بوده، اما ستاره PSG 14 پاس گل و CR7 تنها 5 پاس گل داده اند و خلق موقعیت نیمار 89 و برای رونالدو 35 بوده است.

 

اما رونالدو در فصل جاری 28 بازی و 2344 دقیقه و نیمار 27 بازی 2427 دقیقه بازی کرده اند که ستاره برزیلی 27 گل (تقریبا هر 90 دقیقه یک گل) و رونالدو 23 گل (تقریبا هر 102 دقیقه یک گل) به ثمر رسانده اند که  خیلی تفاوت چندانی ندارد.

 

با توجه به دشواتر بودن لالیگا به لاشامپیونا، رونالدو معتقد است هنوز زمان یافتن جانشین برای او فرا نرسیده و امشب بهترین فرصت برای او در راستای اثبات این نظریه خواهد بود.

ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.