لوگو آنتن از طریق اپلیکیشن آنتن مسابقات ورزشی روز دنیا را به صورت زنده تماشا کنید!
کد خبر: 63350/0 زمان: 23:22   1390/10/07 بازدید: 371

رژیم غذایی رمی ها زیر نظر لوئیس انریکه

مربی اسپانیایی رم مصرف برخی از مواد غذایی برای شاگردانش را ممنوع کرده است.

 کسب هفت امتیاز از سه بازی و دستیابی به دو پیروزی خانگی مقابل ناپولی و بولونیا باعث شد تا رم بعد از شروع متزلزلی که در ابتدای رقابتهای این فصل سری آ داشت، روی غلتک قرار بگیرد و بتواند خود را به نیمه بالایی جدول برساند.

گزارش منتشره در روزنامه ایتالیایی حاکی از آن است که لوئیس انریکه، کنترل خاص و ویژه ای را برروی مواد غذایی ای که در اختیار شاگردانش قرار می گیرد اعمال کرده است. دقیقا مثل همان کاری که خوان ده راموس در تاتنهام انجام داده بود، لوئیس انریکه هم به دنبال آن است تا رژیم غذایی شاگردانش را تغییر دهد. او پاستا را به دلیل چرب بودن از رژیم غذایی شاگردانش حذف کرده و اجازه داده تا بیسکوئیت هایی که چربی کمی دارند در بوفه قرار بگیرد.
این نظم و انضباط یکی از نکات کلیدی دوران مربیگری لوئیس انریکه است. او در بارسلونای بی هم چنین قوانینی رااعمال کرده بود و گویا رم هم مطابق همین قوانین پیش می رود.لوئیس انریکه پیش از این هم در رختکن روسونری اقتدارش را ثابت کرده است. ماجرایی که درابتدای فصل میان او و توتی به وجود آمد از یک سو و مداخله انریکه در درگیری اوسوالدو و لاملا از سوی دیگر، خبر از اقتدار و دیسیپلین بالای این مربی اسپانیایی در رختکن رم دارد.
ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.