لوگو آنتن از طریق اپلیکیشن آنتن مسابقات ورزشی روز دنیا را به صورت زنده تماشا کنید!
کد خبر: 63356/0 زمان: 09:46   1390/10/08 بازدید: 625

چمنیان:

شهرداری یاسوج لیاقت فینال جام حذفی را دارد

سرمربی سابق شهرداری یاسوج با بیان این‌که از کنار بارگاه ملکوتی ثامن‌الحجج آرزوی موفقیت تیم سابق خود را دارم، گفت: تیم شهرداری یاسوج لیاقت حضور در فینال جام حذفی را دارد.

 عباس چمنیان اظهار کرد: از همه مردم استان کهگیلویه و بویراحمد و به خصوص شهر یاسوج که در این مدت اندک خدمتگزاری در خدمت آن‌ها بودم قدردانی کرده و وظیفه خود می‌دانم که از همه هواداران این تیم به دلیل برخی کمی‌ها و کاستی‌ها عذرخواهی کنم.
 سرمربی سابق تیم فوتبال شهرداری یاسوج ابراز داشت: این تیم شخصیت بالایی برای موفقیت در فوتبال کشور دارد و با اندک توجه بیشتر می‌تواند حرف‌های بیشتری برای گفتن در این عرصه داشته باشد.
 چمنیان با بیان این‌که اخلاق از ورزش جدا نیست، تصریح کرد: معتقدیم که نباید اخلاق را فدای مدال و جام کرد چرا که آن‌چه می‌ماند صداقت و راستی در گفتار و کردار است.
 سرمربی سابق تیم فوتبال شهرداری یاسوج با اشاره به این‌که این تیم می‌تواند در بازی با استقلال در چارچوب جام حذفی و در تهران نیز موفق عمل کند، عنوان کرد: ما نیز به نوبه خود از جوار بارگاه رضوی برای موفقیت تیم فوتبال شهرداری یاسوج در مقابل استقلال تهران در جام حذفی فوتبال کشور دعا کرده و آرزوی موفقیت این تیم را داریم.
 چمنیان در ادامه گفت: هر چند گلایه‌هایی نیز در این زمینه وجود دارد، ولی آن‌ها را در موقع مقتضی و پس از بازی با استقلال تهران به سمع و نظر هواداران این تیم خواهیم رساند، چرا که معتقدیم نباید اجازه داد حاشیه‌ها بر روند رو به رشد کنونی تیم فوتبال شهرداری یاسوج تاثیر بگذارد.

ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.