لوگو آنتن از طریق اپلیکیشن آنتن مسابقات ورزشی روز دنیا را به صورت زنده تماشا کنید!
کد خبر: 63451/0 زمان: 12:02   1390/10/09 بازدید: 593

گیگز:تجربه منچستریونایتد بیشتر است

هافبک مسن و ولزی منچستریونایتد معتقد است یارانش از تجربه بالاتری نسبت به همشهری ها برخوردارند و به این دلیل در جنگ قهرمانی پیروز خواهند شد.

 به نقل از دیلی استار، در چند هفته گذشته رقابت در صدر جدول لیگ برتر میان دو تیم شهر منچستر (سیتی و یونایتد) به اوج خود رسیده است. پس از آنکه منچسترسیتی به عنوان پیشتاز کنونی فاصله اش را در رده نخست جدول با تیم همشهری به 5 افزایش داد، اوضاع اینگونه به نظر آمد که آبی های آسمانی امسال مقام قهرمانی را از چنگ«شیاطین سرخ » در خواهند آورد اما این برتری چشمگیر بتدریج کاهش یافت تا جایی که هفته گذشته پس از برد 5 بر صفر یونایتدی ها مقابل ویگان و توقف سیتی ها مقابل وست برومویچ آلبیون ، هر دو مدعی 45 امتیازی شدند و من سیتی تنها به لطف 5 گل زده بیشتر در صدر باقی ماند.
 
 در این شرایط رایان گیگز معتقد است چون هم تیمی هایش از تجربه بیشتری برخوردارند، قادرند در این رقابت دو گانه پیروز شده و بازهم سکه قهرمانی را همچون ادوار گذشته به نام خود ضرب کنند.
 
 وی اظهار داشت: تجربه زیادی که سرمربی و بازیکنان منچستریونایتد در اختیار دارند، در دور برگشت از  فصل جاری بسیار تاثیر گذار خواهد بود. ضمن آنکه کل تیم از انگیزه فراوان و شور و اشتیاق بسیار برای کسب قهرمانی برخوردار است. این عوامل به کمک هم خواهند آمد تا تیم به آنچه لیاقتش را دارد، برسد.
 
 بازیکن همیشه وفادار یونایتدها افزود: بازیکنان بزرگ به تنهایی سرنوشت ساز نیستند. آنها نمی توانند منتظر بازی های بزرگ بمانند. تا پایان فصل، بازی ها و رقابت ها گسترده و گسترده تر می شوند و در این میان تجربه افزون تر ما به کمک مان خواهد آمد تا جلوی قهرمانی من سیتی را بگیریم.
 
 او ادامه داد: درست است همشهری های ما بهتر از ما فصل را شروع کردند اما من یونایتد به تدریج اوج گرفت و اکنون از وضعیتی که داریم بسیار خرسندیم. با این آمادگی قادریم از آنها جلو بزنیم.
 

ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.