لوگو آنتن از طریق اپلیکیشن آنتن مسابقات ورزشی روز دنیا را به صورت زنده تماشا کنید!
کد خبر: 63597/0 زمان: 13:52   1390/10/10 بازدید: 682

هوار ملا محمد از ذوب‌آهن جدا می‌شود

مهاجم عراقی ذوب‌آهن به دلیل بیماری آفت در کشور عراق فک خود را جراحی کرده و در حال حاضر دوران مصدومیت خود را طی می‌کند.

  ذوب‌آهن پس از تعطيلي مسابقات ليگ به بازيکنان خود يک هفته استراحت داد و از جمعه گذشته تمرينات خود را در اصفهان آغاز کرد؛ تيم اصفهاني چهارشنبه گذشته به مصاف تيم منتخب اصفهان رفت و از امروز، يک جلسه در روز به تمرين مي‌پردازد.
در حال حاضر همه بازيکنان تيم ذوب‌آهن در تمرينات تيم شرکت مي‌کنند و هيچ يک از بازيکنان اين تيم مشکلي براي بازي کردن در مسابقات هفته هجدهم ليگ برتر فوتبال باشگاه‌هاي کشور ندارند.
ذوب‌آهن فردا يکشنبه در يک ديدار تدارکاتي ديگر به مصاف تيم سپاهان نوين اصفهان خواهد رفت تا بيش از گذشته به آمادگي مورد نظر خود دست يابد.
همچنين با وجود درخواست باشگاه‌هاي استقلال و پرسپوليس براي جذب فرشيد طالبي، مدافع ذوب‌آهن، وضعيت اين بازيکن براي پيوستن به اين دو تيم هنوز مشخص نيست.
خبر ديگر از ذوب‌آهن اينکه، هوار ملا محمد، مهاجم عراقي ذوب‌آهن به دليل بيماري آفت در کشور عراق فک خود را جراحي کرده و در حال حاضر دوران مصدوميت خود را طي مي‌کند.
البته اين مهاجم به احتمال فراوان در نيم‌فصل دوم براي ذوب‌آهن به ميدان نخواهد رفت و قرار است پيش از آغاز دوباره مسابقات ليگ برتر با مسئولان ذوب‌آهن به گفتگو بنشيند و پس از توافقات لازم از اين باشگاه اصفهاني جدا شود.

ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.