لوگو آنتن از طریق اپلیکیشن آنتن مسابقات ورزشی روز دنیا را به صورت زنده تماشا کنید!
کد خبر: 63645/0 زمان: 18:04   1390/10/10 بازدید: 325

هشدار ویلاس بواس به آنچلوتی

آندره ویلاس بواس، سرمربی چلسی، به کارلو آنچلوتی، سرمربی جدید پاری سن ژرمن، هشدار داد و اعلام کرد بازیکنانش فروشی نیستند.

 باشگاه پاریسی قصد دارد در ژانویه چند ستاره جدید به خدمت بگیرد و حضور آنچلوتی، سرمربی سابق آبی ها در پارک دو پرنس موجب شده تا شایعه انتقال دروگبا، کالو و مالودا به این باشگاه پاریسی قوت بگیرد.
 
 سرمربی پرتغالی چلسی اگرچه خرید بازیکن توسط یک مربی از باشگاه سابقش را غیرعادی ندانست اما اعلام کرد هیچ یک از بازیکنانش فروشی نیستند.
 
 او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" خرید بازیکن توسط مربیان از باشگاه های قدیمی شان شرایطی است که می تواند رخ دهد. ما تلاش کردیم آلوارو پریرا را از پورتو بخریم اما نتوانستیم. این همیشه رخ می دهد زیرا شما این بازیکنان را از گذشته می شناسید.

 اما ما علاقه ای به فروش این بازیکنان نداریم. آنها فروشی نیستند."
 
 ویلاس بواس همچنین معتقد است پیوستن به پاری سن ژرمن بعد از بازی در چلسی، یک گام رو به عقب برای یک بازیکن می تواند باشد.
 
 " رفتن از این باشگاه به یک باشگاه بهتر دشوار است. در دنیا 5 یا 6 باشگاه با تاریخچه، پرستیژ، دوام اقتصادی و امکانات چلسی وجود دارد. پاری سن ژرمن باشگاهی است که در چند سال اخیر حتی برای قهرمانی در لیگ فرانسه هم دچار مشکل شده است.
 
 مالکان قطری اکنون سرمایه گذاری جدیدی در این باشگاه انجام داده اند اما من مطمئن نیستم بازیکنان باشگاه های بزرگ به پیشنهاد پاری سن ژرمن پاسخ بدهند."
 

ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.