لوگو آنتن از طریق اپلیکیشن آنتن مسابقات ورزشی روز دنیا را به صورت زنده تماشا کنید!
کد خبر: 72688/0 زمان: 22:01   1391/01/20 بازدید: 387

به خاطر لجبازی دو نفر با آبروی فوتبال بازی نکنیم

کریمی: به رفیعی تبریک می‌گویم

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به محمود رفیعی بابت تصمیمش بابت قطع مسابقه به دلیل فحاشی تماشاگران تبریک می‌گویم.

  علی کریمی پس از نیمه‌تمام ماندن دیدار پرسپولیس و داماش گفت: داور بخاطر فحاشی تماشاگران بازی را قطع کرد البته زمانی هم به پایان مسابقه نمانده بود. از این اتفاقات در شهرستان‌ها زیاد رخ می‌دهد اما داوران جرأت چنین کاری را ندارند. به همین دلیل به رفیعی بابت تصمیمش تبریک می‌گویم.

وی ادامه داد: بد بازی کردیم و اصلا خوب نبودیم. داماش مستحق پیروزی بود و اگر در تمام مسابقات اینطور با انگیزه ظاهر شود، در رده‌های بالای جدول خواهد بود.

کریمی درباره داوری مسابقه گفت: داوری مشکلی نداشت. تماشاگران ما کم‌حوصله‌اند و باید صبورتر باشند. این اتفاقات پیامدهای بدی برای تیم ما خواهد داشت که باید با آن کنار بیاییم و امیدوارم در بازی‌های بعدی دیگر شاهد چنین رفتارهایی نباشیم.

کاپیتان پرسپولیس درباره کسب سهمیه آسیا در این فصل اظهار داشت: تمام تلاش ما این است که در بازی‌های آینده به سهمیه برسیم. اگر قسمت باشد می‌گیریم وگرنه که هیچ. فشردگی مسابقات برای ما مشکل‌ساز شده است، اما این موضوع فقط برای ما نیست و استقلال و سپاهان نیز این مشکل را دارند.

کریمی خاطرنشان کرد:‌ اتفاقاتی که امروز در ورزشگاه آزادی رخ داد اولین بار نیست و آخرین بار هم نخواهد بود. این اتفاقات بوده، هست و خواهد بود. امیدوارم شرایط تغییر کند اما می‌دانید اعتراض من به چه بود، به اینکه در شهرستان‌ها دوربین‌ها نیستند تا شعارهایی که علیه بازیکنان داده می‌شود را ضبط کنند.

وی ادامه داد: بیایید ببینید در شهرستان‌ها چه شعارهایی علیه بازیکنان و داوران داده و ۹۰ دقیقه به بازیکنان بی‌احترامی می‌شود در نهایت هم با جریمه‌ای سه چهار میلیون تومانی همه چیز تمام می‌شود. اگر قرار بر محرومیت است یا باید همه محروم شود یا هیچکس محروم نشود. اگر به داور بی‌احترامی می‌شود و بازی را تعطیل می‌کنند وقتی به بازیکن هم بی‌احترامی شود مسابقه را تعطیل کنند. یا برای همه، یا برای هیچ‌کس. در شهرستان هم الفاظ بدی می‌گویند آیا شما دیده‌اید؟

کریمی در مورد اینکه با زرنگی یک پنالتی از داماش گرفت، گفت: فوتبال حرفه‌ای است اما بازیکن داماش من را زد. اول می‌گفت خطا نکردم اما وقتی در اسکوربورد صحنه را دید خطایش را قبول کرد. فوتبال ما همین‌طور است اول اعتراض می‌کنیم و بعد از آن حرفی برای گفتن نداریم. کار من زیرکانه بود که پنالتی گرفتم اما آن صحنه پنالتی بود.

کاپیتان پرسپولیس در مورد اینکه گفته بود برای تیم ملی باید گلریزان بگذاریم، تاکید کرد: وقتی کسی کمک نمی‌کند باید این حرف را بزنم. ما تیم ملی عربستان یا کویت نیستیم، ما ایران هستیم. نمی‌دانم چه کسی باید کمک کند. وزارت ورزش کجاست؟ باید کمک کند. به خاطر لجبازی بین دو نفر نباید با آبروی فوتبال‌مان بازی کنیم. مردم برای فوتبال جان می‌دهند چون به فوتبال لطف دارند و اگر بگوییم کمک کنند این کار را می‌کنند.

وی افزود: باید بتوانیم بازی تدارکاتی برگزار کنیم و روحیه صعود داشته باشیم. متأسفانه مشکل در خودمان است و به خاطر یک سری مسائل این مشکلات پیش می‌آید و به این مسائل هم رسیدگی نمی‌شود.

کریمی تصریح کرد: بودجه فوتبال را با بودجه مسائل دیگر مقایسه کنید. در این صورت هزینه آنچنانی در فوتبال صرف نمی‌شود. باید اختلاف‌ها را کنار بگذاریم.

کریمی با اشاره به زمان ریاست محمد دادکان گفت:‌ در آن زمان رئیس جمهور در تمرین تیم ملی حاضر شد و دیدید که چطور صعود کردیم و بازی آخر تشریفاتی شد اما اکنون دو نفر لج و لجبازی می‌کنند من از خیلی از مسائل بی‌اطلاعم اما مسئولان باید پاسخگو باشند. اگر می‌خواهیم به جام جهانی برویم همه باید کمک کنند.
ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.