لوگو آنتن از طریق اپلیکیشن آنتن مسابقات ورزشی روز دنیا را به صورت زنده تماشا کنید!
کد خبر: 74559/0 زمان: 21:07   1391/02/08 بازدید: 666

شهرداری تبریز به سقوط نزدیک شد

استقلال از قهرمانی فاصله گرفت

تیم فوتبال استقلال با توقف مقابل شهرداری تبریز از قهرمانی دور شد.

  دیدار تیم‌های استقلال و شهرداری تبریز در چارچوب هفته سی و دوم لیگ برتر از ساعت 19:10 در ورزشگاه آزادی در حضور 15 هزار تماشاگر آغاز شد و با تساوی بدون گل به پایان رسید.
تصور می شد جدال دو تیم برای کسب 3 امتیاز این مسابقه با توجه به در کورس بودن استقلال و خطر سقوط برای شهرداری تبریز با جذابیت دنبال شود اما بازی چنگی به دل نزد و در نهایت تلاش دو تیم حاصلی نداشت و بازی بدون گل خاتمه یافت.
قضاوت این مسابقه بر عهده تورج حق وردی بود. وی به تیموریان و پژمان منتظری از استقلال کارت زرد نشان داد.
استقلال با این تساوی 60 امتیازی شد و تا حدودی شانسش برای قهرمانی این تیم کمرنگ شد. آبی پوشان با این تساوی در همان رده سوم باقی ماندند. هم اکنون سپاهان 65 امتیازی و تراکتورسازی 62 امتیازی در رده ‌های اول و دوم هستند. شهرداری تبریز هم با این تساوی 33 امتیازی شد و در رده شانزدهم باقی ماند و در خطر سقوط باقی ماند.
بازیکنان استقلال:
مهدی رحمتی، پژمان منتظری، میثم حسینی، مهدی امیرآبادی، آندرانیک تیموریان، حنیف عمران زاده ( 46- اسماعیل شریفات)، خسرو حیدری، فریدون زندی، ساموئل، آرش برهانی(75- محسن یوسفی)، یرکوویچ(46- میلاد میداودی)
سرمربی: پرویز مظلومی

بازیکنان شهرداری تبریز:
داود نوشی صوفیانی، بهنام داداش‌وند، محمد ایران پوریان، نبی‌الله باقری‌ها، زارکوویچ، محمدرضا زینال خیری، ابوالفضل حاجی زاده، میثم بائو(4+90 جعفر بذری)، سعید دقیقی، شهرام گودرزی( 90- حبیب گردانی)، رسول پیرزاده(81- بهنام بیراوند)
سرمربی: بیژن عزیزی
ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.