لوگو آنتن از طریق اپلیکیشن آنتن مسابقات ورزشی روز دنیا را به صورت زنده تماشا کنید!
کد خبر: 983097/0 زمان: 14:30   1391/05/20 بازدید: 596

یوسف کرمی: از همه عذرخواهی می‌کنم

یوسف کرمی پس از شکست در رقابت‌های المپیک گفت: شاید خودم را چشم زدم و هنوز هم نمی‌دانم که چرا این طور شد.

تکواندوکار وزن 80- کيلوگرم ايران در بازي المپيک لندن پس از شکست سنگين برابر گارسيا اسپانيايي در نخستين مسابقه در گفت‌وگوبا ايسنا، اظهار کرد: اشتباه خودم بود که باختم، هنوز هم نمي‌دانم که چرا اينطور شد. در مسابقات کسب سهميه المپيک با همين اختلاف امتياز حريف خود را شکست داده بودم اما نمي‌دانم که چرا اين جا اينگونه باختم.
وي افزود: خودم هم مانده‌ام که چه بگويم و چه شده، شايد مصلحت اين گونه بوده. از کساني که شب و روز مرا دعا کردند عذرخواهي مي‌کنم.
دارنده مدال برنز بازي‌هاي المپيک 2004 آتن در پاسخ به اين سوال که آيا اگر مهماندوست هنوز هم سرمربي تيم ملي بود آيا مي‌توانستي به مراحل بالاتر بروي و اين جا شکست نخوري؟ گفت: اصلا به اين چيزها ارتباطي ندارد. موفقيت يک تيم به يک نفر نيست. مربي من تمام تلاش خود را در تمرينات انجام داده بود و ديگر اين جا مي‌خواست چه کاري انجام دهد.
وي ادامه داد: تا روز گذشته در تمرينات بسيار خوب تمرين مي‌کردم و شرايط خوب بود. شايد خوم را چشم زدم. گروه ما گروه سختي بود. اما کسي که براي مدال طلاي المپيک آمده باشد اين چيزها نبايد برايش مهم باشد.
کرمي در پاسخ به اين سوال که آيا فکر مي‌کند اين تکواندوکار اسپانيايي به ديدار فينال برسد تا او هم شانس داشته باشد براي مدال برنز در گروه بازنده‌ها مسابقه دهد؟ يادآور شد: فکر نمي‌کنم اين اسپانيايي تا فينال برسد.
در صورتي که نيکولاس گارسيا از اسپانيا به ديدار نهايي رقابت‌هاي تکواندو المپيک برسد يوسف کرمي شانس دارد که براي کسب مدال برنز در گروه بازنده‌ها مسابقه دهد. در غير اين صورت اين تکواندوکار ايران از دور رقابت المپيک حذف خواهد شد.
ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.