لوگو آنتن از طریق اپلیکیشن آنتن مسابقات ورزشی روز دنیا را به صورت زنده تماشا کنید!
کد خبر: 990610/0 زمان: 16:47   1391/07/30 بازدید: 506

برگزاری فینال در ومبلی انگیزه مضاعفی برای ما است

فرگوسن: می‌توانیم لیگ قهرمانان را فتح کنیم

سرمربی منچستریونایتد تاکید کرد در صورت آسیب ندیدن مدافعان تیمش بار دیگر می‌توانند در اروپا قهرمان شوند.

به نقل از دیلی میرر،‌ سر الکس فرگوسن که در دوران حضور خود در اولدترافورد 2 بار با منچستریونایتد به عنوان قهرمانی در اروپا رسیده معتقد است رسیدن به فینال لیگ قهرمانان سال جاری که بار دیگر در ومبلی برگزار خواهد شد یک دستاورد بسیار عالی برای تیمش خواهد بود.
یونایتد 2 دیدار ابتدایی گروه خود در لیگ قهرمانان برابر گالاتاسرای ترکیه و کلوژ رومانی را با پیروزی پشت سر گذاشته ولی آسیب دیدگی مدافعان این تیم بارها موجب مشکل‌هایی در این تیم شده است. بازیکنانی مانند نمانیا ویدیچ، کریس اسمالینگ و فیل جونز بیشتر فصل جاری را به دلیل آسیب دیدگی از دست داده‌اند.
با اینکه در زمان مربی گری فرگوسن در منچستریونایتد جام‌های زیادی بدست آمده‌اند ولی این مربی علاقمند است بازهم در اروپا به قهرمانی برسد.
سرمربی شیاطین سرخ در این مورد گفت: از اینکه نتوانسته‌ایم در لیگ قهرمانان اروپا بیش از این عنوان قهرمانی را بدست آوریم ناراحت هستم. در برخی از سال‌ها تصور می‌کنم ما قهرمانی در این جام را خیلی ساده از دست داده‌ایم. البته نمی‌گذاریم این موضوع به ما آسیب بزند زیرا همواره سال بعد وجود دارد. فینال لیگ قهرمانان فصل جاری در ومبلی برگزار می‌شود که این موضوع برای ما انگیزه مضاعفی دارد. اگر مدافعان تیم آسیب نبینند و آسیب دیده‌ها نیز به ترکیب تیم بازگردند، شانس بالایی برای رسیدن به دیدار نهایی و قهرمانی داریم.
فرگوسن در ادامه تاکید کرد چلسی در فصل گذشته شایسته فتح لیگ قهرمانان بوده است ولی ترجیح می‌دهد تیمش در این فصل بسیار بهتر بازی کرده و به قهرمانی برسد.
فرگوسن در این مورد گفت: هدف اصلی ما رسیدن به مرحله حذفی است. می‌خواهیم این کار را به بهترین شکل انجام دهیم. در مورد چلسی هم باید بگویم آنها تا حدودی با خوش شانسی به بارسلونا گل زدند. البته این دلیل بر آن نمی‌شود که شما قهرمانی آنها را دستکم بگیرید. باید برای قهرمانی آنها ارزش قائل بود. آنها خیلی قدرتمند نشان داده و دست به کارهای بزرگی زدند. چلسی خیلی خوب دفاع می‌کند. چیزی که ما سال‌های زیادی از آن آسیب دیده‌ایم. موضوع مهم این است که ما برای پیروز شدن در یک دیدار گل‌های زیادی به ثمر می‌رسانیم. این بخشی از یونایتد است. بخشی که نشان می‌دهد این باشگاه چه تاریخی دارد.
ديدگاه کاربران
    برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
    برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.