کد خبر: 999612/0  زمان: 21:11  1391/11/05  بازدید: 1,399

حاشیه‌های دربی 76


طرفداران تیم‌های استقلال و پرسپولیس مقابل درب ورزشگاه آزادی کری‌خوانی‌های قبل از بازی را شروع کردند.


در حالی که حدود 18 ساعت به آغاز دیدار تیم‌های استقلال و پرسپولیس در دربی 76 باقی مانده است تعداد زیادی از طرفداران دو تیم مقابل درب اصلی ورزشگاه آزادی کری‌خوانی‌های همیشگی این بازی حساس را آغاز کرده‌اند.
*‌تعداد زیادی از دست‌فروشان مقابل درب ورزشگاه اقدام به فروش تغذیه و مایحتاج تماشاگران کرده و دسترسی به مواد غذایی را برای آنها راحت کرده‌اند.
*‌ بیش از 3 هزار نفر از طرفداران تیم‌‌های استقلال و پرسپولیس در پارک خرگوش‌دره و در روبه‌روی استادیوم به تشویق تیم‌های محبوب خود می‌پردازند.
* مسئولان شهرداری منطقه 22 درست مثل برگزاری نمایشگاه‌های بین‌‌المللی پارک خرگوش‌دره را به غرفه‌های مختلف تقسیم‌ کرده‌اند. غرفه اهدای غذا، غرفه‌های فرهنگی، غرفه بازیافت و تحویل زباله‌ها، غرفه آموزه‌های دینی و غرفه‌های دیگر در این پارک دایر شده است.
* مسئولان شهرداری این منطقه با کشیدن داربست جایگاهی را برای استراحت تماشاگران آماده کرده‌اند و عده‌ای از طرفداران نیز با خود چادرهای مسافرتی آورده و در گوشه گوشه پارک اسکان پیدا کرده‌اند.
* مبلغان دینی برای راهنمایی و صحبت با تماشاگران دو تیم در پارک خرگوش‌دره مستقر هستند.
* مأموران نیروی انتظامی با دقت ورود و خروج تماشاگران را کنترل کرده و از آنها می‌خواهند وسائل اضافی با خود نبرند.
* مسئولان فرهنگی فدراسیون اقدام به پخش موسیقی و همچنین تصاویری برای تماشاگران کرده و به این وسیله آنها را سرگرم می‌کنند.
*‌ علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل باشگاه استقلال در هتل المپیک حاضر شده و با بازیکنان و اعضای کادر فنی این تیم دیدار و گفت‌وگو کرد. وی به همراه معاونین خود در هتل المپیک حاضر شده است.
*‌ تماشاگران تیم‌های استقلال و پرسپولیس از شهرهای مختلف همچون اردبیل، مشهد، گیلانغرب، قائم‌شهر، اراک، اصفهان، رشت و قم ، خود را به ورزشگاه آزادی رسانده‌اند.
دیدار تیم‌های استقلال و پرسپولیس از ساعت 15 فردا در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.
این دیدار روز جمعه با قضاوت محسن قهرمانی انجام خواهد شد.ديدگاه کاربران
آخرین اخبار