کد خبر: 995423  زمان: 1391/09/20 16:22  تعداد بازدید: 1,475

سنگربان 46 ساله خبرساز شد

رنه هیگوئیتا ضربه عقرب را تکرار کرد (عکس)


دروازه بان سابق تيم ملي فوتبال کلمبيا که 17 سال پيش در ديدار مقابل تيم ملي انگليس با ضرب مشهور عقربي خود سر زبان ها افتاد بار ديگر در يک ديدار دوستانه در هند اين حرکت را تکرار کرد.


این سنگربان 46 ساله که از دنیای فوتبال خداحافظی کرده است در دیدار دوستانه ستارگان هندوستان مقابل ستاره های سابق فوتبال برزیل که در کلکته برگزار شد درون دروازه تیم هندی قرار گرفته بود.
هیگوئیتا در دیدار منتخب هند و برزیل این حرکت آکروباتیک را تکرار کرد.

"به به تو"، "دونگا" و "جونینیو پائولیستا" که هر سه با برزیل قهرمان جام جهانی شده اند از نام های مشهور تیم منتخب برزیل بودند. اما این هیگوئیتا بود که بار دیگر تمام توجهات را معطوف خود کرد.
او قبل از بازی به هواداران فوتبال هند قول داده بود کار ویژه ای در این بازی انجام دهد. او گفته بود: یکی از بهترین نمایش هایم را در این بازی به شما ارائه می دهم. به این شیوه از مردم شهر کلکته تشکر خواهم کرد.
هیگوئیتا سال 1995 به این شکل ضربه جیمی ردنپ را از روی خط دروازه بیرون کشید.

هیگوئیتا در سال 1995 در دیدار کلمبیا مقابل انگلیس ضربه "جیمی ردنپ" را با یک حرکت جالب که بعدها به ضربه عقرب مشهور شد از روی خط دروازه دور کرد.
دیدار دوستانه ستارگان فوتبال هندوستان و ستارگان اسبق فوتبال برزیل در نهایت با پیروزی 3 بر یک برزیلی ها به پایان رسید.ديدگاه کاربران