برنامه بازی های ورزشکاران ایرانی و تیم های ملی ایران
  • 24 مرداد
  • 26 مرداد
  • 28 مرداد
  • 29 مرداد
  • 30 مرداد
  • 31 مرداد
  • 1 شهریور
  • 2 شهریور
  • 3 شهریور
  • 4 شهریور
  • 5 شهریور
  • 6 شهریور
  • 7 شهریور
  • 8 شهریور
  • 9 شهریور
  • 10 شهریور
هندبال تیم ملی هندبال ایران و مالزی گروهی 08:30 ایران 55- مالزی 11؛ پیروزی تیم ملی مقابل مالزی
فوتبال تیم فوتبال امید ایران و عربستان گروهی 13:30 نتیجه نهایی: ایران 0- عربستان 0
فوتبال تیم فوتبال امید ایران و کره شمالی گروهی 13:30 برتری 3-0 امیدهای ایران برابر کره‌شمالی
هندبال تیم ملی هندبال ایران و قطر گروهی 13:30 ایران 20- قطر 35؛ شکست تیم ملی مقابل قطر
شنا علیرضا یاوری 200 متر آزاد مقدماتی 06:30 کسب رتبه 22 و حذف از مسابقات
ووشو هانیه رجبی تالو مقدماتی 06:30 کسب امتیاز 9،43
ووشو فاطمه حیدری تالو مقدماتی 06:30 کسب امتیاز 9،37
ووشو زهرا کیانی تالو مقدماتی 06:30 کسب امتیاز 9،70 و قرار گرفتن در رتبه دوم
تیر اندازی تیراندازی 10 متر تفنگ بادی میکس مقدماتی 06:30 کسب رتبه هفتم و حذف از مسابقات
تکواندو مرجان سلحشوری، مهسا صادقی و فاطمه حسام پومسه تیمی بانوان یک هشتم نهایی 06:30 شکست مقابل کره جنوبی و حذف از مسابقات
کبدی کبدی بانوان گروهی 06:30 پیروزی مقابل تیم کره جنوبی با نتیجه 46 بر 20
قایقرانی مجتبی شجاعی رویینگ تک نفره سنگین مقدماتی 06:30 کسب عنوان سومی و رفتن به جدول بازنده ها
قایقرانی مهسا جاور رویینگ تک نفره سنگین مقدماتی 06:30 کسب عنوان سومی و رفتن به جدول بازنده ها
قایقرانی محسن شادی و عادل حبیبیان دو نفره روئینگ سنگین آقایان مقدماتی 06:30 کسب عنوان چهارمی و رفتن به جدول بازنده ها
قایقرانی پریسا احمدی و مریم کرمی دو نفره روئینگ سنگین بانوان مقدماتی 06:30 کسب عنوان سومی و رفتن به جدول بازنده ها
قایقرانی مهسا جاور و مریم امیدی پارسا و مریم کرمی و نازنین رحمانی 4 نفره سبک وزن بانوان مقدماتی 06:30 کسب مقام اول و صعود به فینال
تکواندو کوروش بختیاری پومسه انفرادی آقایان یک هشتم نهایی 06:30 پیروزی مقابل نماینده کامبوج با امتیاز 220.8 و صعود به یک چهارم نهایی
تکواندو مرجان سلحشوری پومسه انفرادی بانوان یک هشتم نهایی 06:30 پیروزی مقابل نماینده ماکائو و صعودبه یک چهارم نهایی
تنیس صدف وزیری مقدماتی 06:30 شکست برابر نماینده کره جنوبی با نتیجه 2 بر صفر و حذف از مسابقات
شمشیربازی فائزه رفیعی سابر بانوان انفرادی مقدماتی 07:30 پیروزی برابر کامبوج و‌نپال و شکست برابر کره،اندونزی و ژاپن و صعود به مرحله بعد
شمشیربازی نجمه سازنچیان سابر بانوان انفرادی مقدماتی 07:30 شکست مقابل اندونزی و کره و دو پیروزی برابر قزاقستان و تایلند و صعود به مرحله بعد
تکواندو کوروش بختیاری پومسه انفرادی آقایان یک چهارم نهایی 08:30 پیروزی برابر نماینده اندونزی و صعود به نیمه نهایی
تیر اندازی ابراهیم برخورداری و هانیه رستمیان تپانچه بادی ۱۰ متر دو نفره مقدماتی 08:30 کسب عنوان نهمی و حذف از مسابقات
تکواندو مرجان سلحشوری پومسه انفرادی بانوان یک چهارم نهایی 08:30 پیروزی برابر نماینده ژاپن و صعود به نیمه نهایی
تکواندو بختیار، امیررضا مهربان و علی سهرابی پومسه تیمی آقایان یک چهارم نهایی 09:00 شکست برابر تیم فلیپین و حذف از مسابقات
تنیس شاهین خالدان مقدماتی 09:30 عدم حضور حریف و صعود به مرحله بعد
تنیس امیرحسین بادی مقدماتی 09:30 عدم حضور حریف و صعود به مرحله بعد
سپک تاکرا تیم ملی سپک تاکرا ایران و اندونزی مقدماتی ماده (team event) 09:30 شکست 3-0 ایران مقابل اندونزی
شمشیربازی محمد اسماعیلی اپه انفرادی مردان مقدماتی 10:00 پیروزی مقابل تایلند و ویتنام و باخت مقابل هنگ کنگ، قرقیزستان و ژاپن و صعود به دور بعد
شمشیربازی محمد رضایی اپه انفرادی مردان مقدماتی 10:00 پیروزی مقابل امارات، مغولستان، کامبوج و تایلند و باخت مقابل چین و صعود به دور بعد
کشتی مصطفی حسین خانی 74 کیلوگرم مقدماتی 11:00 پیروزی 10-0 مقابل حریف بنگلادشی و صعود به یک هشتم نهایی
کشتی رضا اطری 57 کیلوگرم مقدماتی 11:00 پیروزی 10-0 مقابل حریف نپالی و صعود به یک چهارم نهایی
شمشیربازی محمد رضایی اسلحه اپه مقدماتی 11:00 شکست مقابل نماینده ازبکستان و حذف از مسابقات
شمشیربازی محمد اسماعیلی اسلحه اپه مقدماتی 11:00 شکست مقابل نماینده قرقیزستان و حذف از مسابقات
کشتی مهران نصیری 65 کیلوگرم مقدماتی 11:00 شکست 8-7 مقابل حریف چینی و حذف از مسابقات
شمشیربازی نجمه سازنچیان سابر بانوان انفرادی مقدماتی 11:30 شکست 15-11 مقابل حریف هندی و حذف از مسابقات
شمشیربازی فائزه رفیعی سابر بانوان انفرادی مقدماتی 11:30 شکست 15-13 مقابل حریف چینی و حذف از مسابقات
کبدی کبدی مردان گروهی 12:00 پیروزی 55-19 مقابل ژاپن
تکواندو کوروش بختیاری پومسه انفرادی آقایان نیمه نهایی 12:30 پیروزی مقابل حریف ترکمنستانی و صعود به فینال
کشتی مصطفی حسین خانی 74 کیلوگرم یک هشتم نهایی 12:40 پیروزی 12-2 مقابل حریف ترکمنستانی و صعود به یک چهارم
تکواندو مرجان سلحشوری پومسه انفرادی بانوان نیمه نهایی 13:10 پیروزی مقابل حریفی از مالزی و صعود به فینال
کشتی مصطفی حسین خانی 74 کیلوگرم یک چهارم نهایی 13:30 شکست 4-2 مقابل نماینده ازبکستان
کشتی حسن یزدانی 86 کیلوگرم یک هشتم نهایی 13:30 پیروزی 10-0 حسن یزدانی مقابل حریفی از اندونزی
کشتی رضا اطری ۵۷ کیلوگرم یک چهارم نهایی 13:38 پیروزی 15-9 رضا اطری مقابل حریفی از هند
تکواندو کوروش بختیاری پومسه انفرادی آقایان فینال 14:00 کسب مدال نقره
تکواندو مرجان سلحشوری پومسه انفرادی بانوان فینال 14:15 کسب مدال نقره
کشتی علیرضا کریمی 97 کیلوگرم یک چهارم نهایی 14:30 پیروزی 11-0 مقابل نماینده ژاپن
کشتی حسن یزدانی 86 کیلوگرم یک چهارم نهایی 14:45 پیروزی 11-0 یزدانی مقابل نماینده هند
کشتی رضا اطری 57 کیلوگرم نیمه نهایی 15:00 شکست 8-2 مقابل حریفی از مغولستان
کشتی علیرضا کریمی 97 کیلوگرم نیمه نهایی 15:30 پیروزی با ضربه فنی مقابل حریفی از ازبکستان
کشتی حسن یزدانی 86 کیلوگرم نیمه نهایی 15:30 پیروزی 12-2 مقابل حریفی از مغولستان
کشتی مصطفی حسین خانی 74 کیلوگرم شانس مجدد 15:45 انصراف حریف و صعود به مرحله بعد
ووشو الهه منصوریان 52- کیلوگرم یک هشتم نهایی 16:30 پیروزی الهه منصوریان مقابل حریفی از هند
کشتی رضا اطری 57 کیلوگرم رده بندی 18:30 کسب مدال برنز
ووشو محسن محمد سیفی 70- کیلوگرم یک هشتم 19:00 پیروزی مقابل حریف قزاق و صعود به یک چهارم
کشتی مصطفی حسین خانی 74 کیلوگرم رده بندی 19:00 شکست 10-8 مقابل نماینده ژاپن
کشتی حسن یزدانی 86 کیلوگرم فینال 19:30 کسب مدال طلا
کشتی علیرضا کریمی 97 کیلوگرم فینال 20:20 کسب مدال طلا
سوارکاری لیتا سهیلا سهی درساژ مقدماتی 05:30 کسب رتبه دوازدهم
تیر اندازی امیر محمد نکونام تفنگ 10متر انفرادی مقدماتی 06:00 کسب مقام ششمی و صعود به فینال
تیر اندازی امیرسیاووش ذوالفقاریان تفنگ 10متر انفرادی مقدماتی 06:00 کسب مقام دوازدهمی و حذف از مسابقات
قایقرانی محسن شادی تک نفره سبک وزن آقایان مقدماتی 06:30 کسب عنوان دومی و رفتن به دور شانس مجدد
قایقرانی نازنین ملایی تک نفره سبک وزن بانوان مقدماتی 06:30 کسب عنوان دوم و صعود به فینال
قایقرانی امیرحسین محمود پور و رضا قهرمانی دو نفره سبک وزن آقایان مقدماتی 06:30 کسب مقام دوم و رفتن به دور شانس مجدد
قایقرانی نازنین رحمانی و مریم امیدی پارسا دو نفره سبک وزن بانوان مقدماتی 06:30 کسب عنوان دومی و صعود به فینال
قایقرانی بهمن نصیری و مجتبی شجاعی و مسعود محمدی و سیاوش سعیدی چهار نفره سنگین وزن آقایان مقدماتی 06:30 کسب مقام نخست و صعود به فینال
پاراگلایدر علیرضا عمیدی مقدماتی 07:30 کسب رتبه پنجم با بهترین امتیاز (۲ سانتیمتر)
دوچرخه سواری حسین زنجانیان کوهستان(دانهیل) مقدماتی 07:30 کسب عنوان هفتمی و صعود به فینال
ووشو فاطمه حیدری تالو مقدماتی 07:30 کسب عنوان نهم
ووشو هانیه رجبی تالو مقدماتی 07:30 کسب عنوان ششم
تکواندو الهه شیدایی 53- کیلوگرم یک هشتم نهایی 08:00 پیروزی 10 بر 2 و صعود به مرحله بعد
تکواندو ملیکا میرحسینی 67- کیلوگرم یک هشتم نهایی 08:00 پیروزی با نتیجه 23 بر 8 و صعود به مرحله بعد
تیر اندازی امیر محمد نکونام تفنگ 10متر انفرادی فینال 08:15 کسب عنوان هفتم
تیر اندازی آرمینا صادقیان تفنگ 10متر انفرادی مقدماتی 08:30 کسب عنوان ششمی و صعود به فینال
تیر اندازی الهه احمدی تفنگ 10متر انفرادی مقدماتی 08:30 کسب عنوان پنجم و صعود به فینال
تنیس غزل پاک باطن انفرادی بانوان مقدماتی 08:30 شکست2 بر صفر برابر حریف عمانی و حذف از مسابقات
سپک تاکرا تیم ملی سپک تاکرا ایران و هند مقدماتی ماده (team event) 08:30 شکست برابر هند با نتیجه 2 بر 1
کبدی کبدی بانوان ایران و بنگلادش گروهی 09:00 پیروزی برابر بنگلادش با نتیجه 47 بر 19
شمشیربازی علی پاکدامن سابر آقایان انفرادی مقدماتی 10:00 کسب 5 پیروزی و صعود به مرحله حذفی
شمشیربازی مجتبی عابدینی سابر آقایان انفرادی مقدماتی 10:00 کسب سه پیروزی و دو شکست و صعود به مرحله حذفی
تیر اندازی آرمینا صادقیان تفنگ 10متر انفرادی فینال 10:00 کسب عنوان چهارم
تیر اندازی الهه احمدی تفنگ 10متر انفرادی فینال 10:00 کسب عنوان هفتم
تنیس شاهین خالدان یک شانزدهم نهایی 10:30 شکست مقابل نماینده هنگ کنگ و حذف از مسابقات
کشتی پرویز هادی 125 کیلوگرم یک هشتم نهایی 10:50 پیروزی با نتیجه 10 بر صفر
کشتی پرویز هادی 125 کیلوگرم یک چهارم نهایی 11:30 پیروزی با نتیجه 10 بر 0
دوچرخه سواری حسین زنجانیان فینال 11:30 کسب عنوان پنجم
هندبال هندبال ایران و بحرین گروهی 11:30 شکست با نتیجه 29 بر 23
تنیس امیرحسین بادی یک شانزدهم نهایی 12:00 شکست در دو ست متوالی و حذف از مسابقات
شمشیربازی مجتبی عابدینی سابر آقایان انفرادی یک هشتم نهایی 12:00 پیروزی با نتیجه 15 بر 6
شمشیربازی علی پاکدامن سابر آقایان انفرادی یک هشتم نهایی 12:00 پیروزی با نتیجه 15 بر 10
شمشیربازی مجتبی عابدینی سابر آقایان انفرادی یک چهارم نهایی 13:00 شکست با نتیجه 15 بر 12 و حذف از مسابقات
شمشیربازی علی پاکدامن سابر آقایان انفرادی یک چهارم نهایی 13:00 پیروزی با نتیجه 15 بر 11
تکواندو الهه شیدایی 53- کیلوگرم یک چهارم نهایی 13:00 شکست با نتیجه 11 بر 3 و حذف از مسابقات
تکواندو ملیکا میرحسینی 67- کیلوگرم یک چهارم نهایی 13:00 شکست 21-5 مقابل حریفی از اردن و حذف از مسابقات
تیر اندازی سپیده سیرانی تراپ بانوان مقدماتی 13:00 کسب عنوان سیزدهم با 107 امتیاز
تیر اندازی محمدحسین پرورش نیا تراپ آقایان مقدماتی 13:00 کسب رتبه بیست و سوم با 112 امتیاز
تیر اندازی علی حافظی تراپ آقایان مقدماتی 13:00 کسب رتبه بیست و هشتم با 103 امتیاز
تکواندو فرزان عاشورزاده 58- کیلوگرم یک هشتم نهایی 13:00 پیروزی با نتیجه 26 بر 3
والیبال والیبال ساحلی ایران "ب" و تایلند گروهی 13:00 پیروزی 2-0 تیم ایران
تیر اندازی شیوا فرح پور تراپ بانوان مقدماتی 13:15 کسب عنوان چهاردهم با 110 امتیاز
فوتبال تیم فوتبال امید ایران و میانمار گروهی 13:30 شکست با نتیجه 2-0 و صدرنشینی در گروه F
تکواندو فرزان عاشورزاده 58- کیلوگرم یک چهارم نهایی 13:45 پیروزی 13-6 مقابل نماینده ویتنام
کشتی پرویز هادی 125 کیلوگرم نیمه نهایی 13:48 پیروزی با نتیجه 11 بر 8
والیبال والیبال ساحلی ایران الف و تیمور شرقی گروهی 14:15 پیروزی با نتیجه 2-0
کبدی کبدی مردان ایران و پاکستان گروهی 14:30 پیروزی با نتیجه 36 بر 20
تکواندو فرزان عاشورزاده 58- کیلوگرم نیمه نهایی 15:30 کسب مدال برنز
تنیس تنیس تیمی بانوان گروهی 16:00 شکست 2 بر صفر در برابر هنگ کنگ
ژیمناستیک ژیمناستیک تیمی مقدماتی 16:00 صعود به فینال
ووشو رضا سبحانی ساندا 56- کیلوگرم مقدماتی 16:45 شکست برابر حریفی از اندونزی
شمشیربازی علی پاکدامن سابر آقایان انفرادی نیمه نهایی 17:00 کسب مدال برنز
ووشو عرفان آهنگریان 60- کیلوگرم یک شانزدهم 17:30 پیروزی مقابل نماینده تایلند
ووشو عرفان آهنگریان ساندا 60- کیلوگرم یک هشتم نهایی 18:30 پیروزی مقابل نماینده یمن
کشتی پرویز هادی 125 کیلوگرم فینال 18:30 کسب مدال طلا
ووشو فرود ظفری ساندا 65- کیلوگرم یک هشتم نهایی 19:30 پیروزی مقابل حریفی از اندونزی
شنا سینا غلامپور 50 مترآزاد مقدماتی 06:30 کسب رتبه ۲۳ و ثبت زمان ۲۳:۵۴
شنا بنیامین قعله حسنلو 50 مترآزاد مقدماتی 06:30 کسب رتبه 19 و ثبت زمان ۲۳:۱۱
تکواندو پریسا جوادی 57- کیلوگرم مقدماتی 06:30 شکست با نتیجه 15-10 و حذف از مسابقات
سوارکاری لیتا سهیلا سهی درساژ مقدماتی 06:30 کسب امتیاز 67.26 و کسب رتبه نهم
کبدی کبدی بانوان گروهی 06:30 شکست با نتیجه 22-18
دوچرخه سواری فرانک پرتو آذر کوهستان مقدماتی 06:30 کسب رتبه چهارم
قایقرانی محمد مهدی کنارنگ کانواسلالوم مقدماتی 06:30 کسب رتبه سیزدهم و صعود به نیمه نهایی
تکواندو زهرا پور اسماعیل 67+ کیلوگرم مقدماتی 06:30 شکست با نتیجه 6-3 و حذف از مسابقات
قایقرانی مجتبی شجاعی روئینگ سنگین وزن تک‌نفره مقدماتی 07:00 کسب عنوان سوم و حذف از مسابقات
تیر و کمان مینو عابدی کامپوند زنان مقدماتی 07:00
قایقرانی مهسا جاور تک نفره سنگین وزن بانوان شانس مجدد 07:30 کسب عنوان دوم و صعود به فینال
قایقرانی رکسانا رازقیان کایاک اسلالوم مقدماتی 07:30 کسب رتبه هفتم و صعود به نیمه نهایی
تیر و کمان زهرا نعمتی ریکرو زنان مقدماتی 07:30 کسب رتبه 31
تیر اندازی جواد فروغی تپانچه بادی 10مترمردان مقدماتی 08:00 کسب رتبه 25 و حذف از مسابقات
تکواندو سعید رجبی 80+ کیلوگرم یک هشتم نهایی 08:00 پیروزی با نتیجه 4-3
تیر اندازی ابراهیم برخورداری تپانچه بادی 10مترمردان مقدماتی 08:00 کسب رتبه 21 و حذف از مسابقات
تیر اندازی پوریا نوروزیان تفنگ 50متر سه وضعیت مقدماتی 08:30 کسب رتبه دوازدهم و حذف از مسابقات
ووشو زهرا کیانی تالو مقدماتی 08:30 کسب مدال نقره
تیر اندازی مهیار صداقت تفنگ 50متر سه وضعیت مقدماتی 08:30 کسب رتبه چهارم و صعود به فینال
تکواندو سعید رجبی 80+ کیلوگرم یک چهارم نهایی 09:00 پیروزی با نتیجه 5-4
تیر اندازی محمدحسین پرورش‌نیا و سپیده سیرانی میکس تراپ مقدماتی 10:00 عدم راهیابی به فینال
دوچرخه سواری فراز شکری کوهستان مقدماتی 10:30 کسب عنوان چهارم
دوچرخه سواری محمد پورشریف کوهستان مقدماتی 10:30 کسب عنوان پنجم
کشتی محمدرضا گرایی 67 کیلوگرم فرنگی یک هشتم نهایی 11:00 پیروزی با نتیجه 11 -2
تیر اندازی مهیار صداقت تفنگ 50متر سه وضعیت فینال 11:00 کسب رتبه ششم
کشتی مهرداد مردانی 60 کیلوگرم یک هشتم نهایی 11:25 پیروزی با نتیجه 7-3
تیر و کمان صادق اشرفی ریکرو انفرادی مردان مقدماتی 11:50 کسب رتبه 34
تیر و کمان میلاد وزیری ریکرو انفرادی مردان مقدماتی 11:50 کسب رتبه 58 با 616 امتیاز
تیر و کمان عرفان ارژنگی پور ریکرو انفرادی مردان مقدماتی 11:50 کسب رتبه 65 با 611 امتیاز
تیر و کمان امین پیرعلی ریکرو انفرادی مردان مقدماتی 11:50 کسب رتبه 45
تیر و کمان زهرا نعمتی و صادق اشرفی میکس تیمی مقدماتی 11:50 کسب رتبه سیزدهم با 1266 امتیاز
تیر و کمان صادق اشرفی، امین پیرعلی، و میلاد وزیری ریکرو تیمی مردان مقدماتی 12:00 کسب رتبه دوازدهم با 1894 امتیاز
کشتی محمدرضا گرایی 67 کیلوگرم فرنگی یک چهارم نهایی 12:15 پیروزی با ضربه فنی
والیبال والیبال ساحلی ایران " ب" و مالدیو گروهی 12:30 پیروزی با نتیجه 2-0
کشتی مهرداد مردانی 60 کیلوگرم فرنگی یک چهارم نهایی 12:35 شکست با نتیجه 9-0 و رفتن به شانس مجدد
قایقرانی شقایق سیدیوسفی کانو مقدماتی 13:00 کسب رتبه دهم و صعود به نیمه نهایی
قایقرانی امیر محمد فتاح پور کایاک مقدماتی 13:00 کسب رتبه هفتم و صعود به نیمه نهایی
کشتی محمدرضا گرایی 67 کیلوگرم فرنگی نیمه نهایی 13:15 شکست با ضربه فنی
کشتی مهرداد مردانی 60 کیلوگرم فرنگی شانس مجدد 13:15 پیروزی با نتیجه 9-0
تکواندو سعید رجبی 80+ کیلوگرم نیمه نهایی 13:50 پیروزی با نتیجه 11-7
تکواندو سعید رجبی 80+ کیلوگرم فینال 14:35 کسب مدال طلا
کبدی کبدی مردان گروهی 15:30 پیروزی 58-24 مقابل مالزی
بسکتبال بسکتبال سه نفره ایران و تایلند گروهی 16:00 شکست 11-7 مقابل نماینده تایلند
ووشو الهه منصوریان -52 کیلوگرم یک چهارم 16:50 پیروزی مقابل نماینده ویتنام
ووشو شهربانو منصوریان -60 کیلوگرم یک چهارم 17:00 پیروزی مقابل حریفی از ویتنام
کشتی مهرداد مردانی 60 کیلوگرم فرنگی رده بندی 17:00 کسب مدال برنز
کشتی محمدرضا گرایی 67 کیلوگرم فرنگی رده بندی 17:00 کسب مدال برنز
ووشو عرفان آهنگریان 60- کیلوگرم یک چهارم 18:00 پیروزی برابر حریفی از کره‌جنوبی
ووشو فرود ظفری ساندا -65 کیلوگرم یک چهارم 18:30 پیروزی مقابل حریفی از ویتنام
ووشو محسن محمد سیفی 70- کیلوگرم یک چهارم 19:10 پیروزی برابر حریفی از لائوس
تیر اندازی گلنوش سبقت اللهی تپانچه 25 متر بانوان مقدماتی 06:30 کسب رتبه بیست و دوم
شنا مهدی انصاری 100 متر پروانه مقدماتی 06:30 کسب رتبه هفدهم با ثبت رکورد۵۴:۸۸
شنا علیرضا یاوری 100 متر پروانه مقدماتی 06:30 کسب رتبه بیست و سوم باثبت رکورد ۵۶:۱۰
شنا مهدی انصاری 100 متر قورباغه مقدماتی 06:30
شمشیربازی محمد رضایی، محمد اسماعیلی و امیر رضا کنعانی اپه تیمی مردان یک هشتم نهایی 06:30 پیروزی با نتیجه 45 بر 44
تیر اندازی الهه احمدی تفنگ سه وضعیت ۵۰ متر زنان مقدماتی 06:30 کسب رتبه چهارم
تیر اندازی مه‌لقا جام‌بزرگ تفنگ سه وضعیت ۵۰ متر زنان مقدماتی 06:30 کسب رتبه ششم
تیر اندازی هانیه رستمیان تپانچه 25 متر بانوان مقدماتی 06:30 کسب مقام بیست و هفتم
تیر و کمان مینو عابدی کامپوند زنان مقدماتی 07:00 کسب رتبه 22 با امتیاز 682
تیر و کمان پریسا براتچی کامپوند زنان مقدماتی 07:00 کسب رتبه 23 با امتیاز 682
تیر و کمان فرشته قربانی کامپوند زنان مقدماتی 07:00 کسب رتبه چهاردهم با امتیاز 687
تیر و کمان راحله فارسی کامپوند زنان مقدماتی 07:00 کسب رتبه 27 با امتیاز 670
تیر و کمان تیروکمان کامپوند تیمی زنان مقدماتی 07:00 کسب رتبه چهارم
تکواندو میرهاشم حسینی 63- کیلوگرم مقدماتی 07:30 پیروزی با نتیجه 24-2
قایقرانی محمد مهدی کنارنگ کانو تک نفره نیمه نهایی 07:30 کسب رتبه هفتم
شمشیربازی نجمه سازنچیان،کیانا باقرزاده،پریماه برزگر و فائزه رفیعی سابر تیمی بانوان یک چهارم نهایی 07:30 شکست با نتیجه 45 - 23 و کسب عنوان ششم
قایقرانی محسن شادی شانس مجدد 07:45 کسب مقام دوم و صعود به فینال
دوچرخه سواری ماندانا دهقان استقامت جاده مقدماتی 08:00 کسب رتبه هفتم
شنا انصاری، قره حسنلو، غلامپور و یاوری 4 در 100 متر مقدماتی 08:30 کسب رتبه دهم
شمشیربازی محمد اسماعیلی،محمد رضایی و امیر رضا کنعانی اپه تیمی مردان یک چهارم نهایی 09:00 شکست با نتیجه 45 - 26
پاراگلایدر پاراگلایدر تیمی مردان مقدماتی 09:00 کسب رتبه دهم با 1476 امتیاز
قایقرانی رکسانا رازقیان کایاک اسلالوم نیمه نهایی 09:00 کسب رتبه پنجم
تکواندو مهدی خدابخشی 80- کیلوگرم مقدماتی 09:50 شکست با نتیجه 24-22
کشتی محمد علی گرایی فرنگی- 77 کیلوگرم مقدماتی 10:30 پیروزی با نتیجه8 -0
کشتی حسین نوری فرنگی - 87 کیلوگرم مقدماتی 10:30 پیروزی مقابل حریفی از ترکمنستان
کشتی بهنام مهدیزاده فرنگی- 130 کیلوگرم مقدماتی 10:30 پیروزی برابر حریفی از قزاقستان
تکواندو میرهاشم حسینی 63- کیلوگرم یک چهارم نهایی 10:30 پیروزی با نتیجه 29-9
تیر اندازی الهه احمدی تفنگ 50متر سه وضعیت فینال 11:00 کسب عنوان هفتمی
تیر اندازی مه لقا جام بزرگ تفنگ 50متر سه وضعیت فینال 11:00 کسب مدال برنز
وزنه برداری مجیدعسگری ۶۹ کیلوگرم مقدماتی 11:30 حذف از مسابقات
کشتی علی اکبر حیدری فرنگی- 97 کیلوگرم مقدماتی 11:45 پیروزی 8-0 مقابل حریفی از اندونزی
کشتی محمد علی گرایی فرنگی- 77 کیلوگرم یک چهارم نهایی 11:45 پیروزی 8-6 مقابل حریفی از هند
کشتی محمد علی گرایی فرنگی- 77 کیلوگرم نیمه نهایی 12:00 پیروزی 8-1 مقابل نماینده ژاپن
کشتی بهنام مهدیزاده فرنگی- 130 کیلوگرم یک چهارم نهایی 12:00 پیروزی مقابل حریفی از چین
کبدی کبدی ایران و نپال گروهی 12:00 پیروزی تیم ایران با نتیجه 75-21
والیبال والیبال ساحلی ایران و ژاپن گروهی 12:00 پیروزی 2-1 ایران مقابل ژاپن
والیبال والیبال ساحلی ایران و قطر گروهی 12:00 پیروزی 2-1 مقابل قطر
ژیمناستیک تیمی آقایان ژیمناستیک آرتیستیک فینال 12:00 کسب عنوان هشتمی با امتیاز 164.25
تیر و کمان مجید قیدی کامپوند مردان مقدماتی 12:30 رده بیست و هفتم با 685 امتیاز
تیر و کمان امیر کاظم‌پور کامپوند مردان مقدماتی 12:30 رده بیست و یکم با 689 امتیاز
تیر و کمان نیما محبوبی کامپوند مردان مقدماتی 12:30 رده نهم با 697 امتیاز
تیر و کمان اسماعیل عبادی کامپوند مردان مقدماتی 12:30 رده بیستم با 689 امتیاز
تیر و کمان تیر و کمان کامپوند تیمی مردان مقدماتی 12:30 کسب رتبه 4
کشتی علی اکبر حیدری فرنگی- 97 کیلوگرم نیمه نهایی 12:30 شکست 4-3 برابر حریفی از کره جنوبی
کشتی حسین نوری فرنگی-87 کیوگرم نیمه نهایی 12:30 پیروزی 8-0 مقابل حریفی از یمن
تیر و کمان تیر و کمان کامپوند میکس تیمی مردان مقدماتی 12:30 کسب رتبه 7
کشتی بهنام مهدیزاده فرنگی- 130 کیلوگرم نیمه نهایی 12:45 شکست برابر نماینده ازبکستان
تکواندو میرهاشم حسینی 63- کیلوگرم نیمه نهایی 14:00 پیروزی 37-30 مقابل نماینده کره‌جنوبی
والیبال تیم ملی والیبال ایران و پاکستان گروهی 14:00 برتری 3 - 0 مقابل پاکستان
تکواندو میرهاشم حسینی 63- کیلوگرم فینال 14:30 کسب مدال طلا
کبدی کبدی ایران و اندونزی گروهی 16:00 پیروزی با نتیجه 65 بر 24 مقابل اندونزی
هندبال تیم ملی هندبال ایران و هنگ کنگ گروهی 16:00 پیروزی 46-20 در مقابل هنگ کنگ
بسکتبال بسکتبال سه نفره ایران و مالزی گروهی 16:30 پیروزی با نتیجه 18 - 13 بر مالزی
ووشو شهربانو منصوریان ساندا ۶۰- کیلوگرم نیمه نهایی 16:30 پیروزی بر حریفی از تایلند
کشتی محمدعلی گرایی فرنگی- 77 کیلوگرم فینال 16:45 کسب مدال طلا
ووشو الهه منصوریان ساندا ۵۲- کیلوگرم نیمه نهایی 17:00 پیروزی بر حریفی از فیلیپین
ووشو عرفان آهنگریان ساندا ۶۰- کیلوگرم نیمه نهایی 17:15 پیروزی بر حریفی از هند
کشتی حسین نوری فرنگی-87 کیوگرم فینال 17:15 کسب مدال طلا
کشتی علی اکبر حیدری فرنگی- 97 کیلوگرم رده بندی 17:30 شکست با نتیجه 10 - 0 مقابل حریفی از قزاقستان
ووشو فرود ظفری ساندا ۶۵- کیلوگرم نیمه نهایی 17:30 پیروزی بر حریفی از هند
ووشو محسن محمد سیفی ساندا ۷۰- کیلوگرم نیمه نهایی 17:45 پیروزی بر حریفی از کره جنوبی
کشتی بهنام مهدیزاده فرنگی- 130 کیلوگرم رده بندی 18:15 شکست با نتیجه 1-1 مقابل حریفی از کره جنوبی
بسکتبال بسکتبال سه نفره ایران و قزاقستان گروهی 18:30 پیروزی با نتیجه 21-15 بر قزاقستان
تیر و کمان زهرا نعمتی ریکرو انفرادی بانوان مقدماتی 06:30 صعود به مرحله یک شانزدهم نهایی
قایقرانی شقایق سید یوسفی کانو تک نفره بانوان نیمه نهایی 06:30 کسب رتبه هشتم و صعود به فینال
شنا مهدی انصاری 50 متر پروانه مقدماتی 06:30 کسب رتبه بیستم با کورد ۲۴.۹۵
شنا سینا غلامپور 100 متر آزاد مقدماتی 06:30 کسب رتبه بیست و دوم با رکورد ۵۱:۰۶
شنا بنیامین قعله حسنلو 100 متر آزاد مقدماتی 06:30 کسب رتبه بیست و ششم با رکورد ۵۱:۳۴
تکواندو ناهید کیانی 49- کیلوگرم مقدماتی 06:30 پیروزی 43 بر 4 مقابل حریفی از نپال
تکواندو امیر محمد بخشی 68- کیلوگرم مقدماتی 06:30 پیروزی مقابل حریفی از ازبکستان با امتیاز عالی
قایقرانی سید مجتبی شجاعی روئینگ تک نفره فینال 07:00 کسب رتبه هشتم
قایقرانی مهسا جاور روئینگ تک نفره فینال 07:00 کسب رتبه ششم
قایقرانی محسن شادی/ عقیل حبیبیان روئینگ دوبل فینال 07:00 کسب رتبه نهم
قایقرانی مریم کرمی/ پریسا احمدی روئینگ دوبل فینال 07:00 کسب مدال برنز
ووشو الهه منصوریان ساندا ۵۲- کیلوگرم فینال 07:00 کسب مدال نقره
ووشو شهربانو منصوریان ساندا ۶۰- کیلوگرم فینال 07:00 کسب مدال نقره
ووشو عرفان آهنگریان ساندا ۶۰- کیلوگرم فینال 07:00 کسب مدال طلا
ووشو فرود ظفری ساندا ۶۵- کیلوگرم فینال 07:00 کسب مدال نقره
ووشو محسن محمد سیفی ساندا ۷۰- کیلوگرم فینال 07:00 کسب مدال طلا
تیر و کمان صادق اشرفی ریکرو انفرادی مردان مقدماتی 07:30 شکست مقابل حریفی از قطر و حذف از مسابقات
تیر و کمان امین پیرعلی ریکرو انفرادی مردان مقدماتی 07:30 شکست مقابل حریفی از عربستان و حذف از مسابقات
تیر اندازی شیوا فرح‌پور تراپ دوبل بانوان فینال 07:30
دوچرخه سواری مهدی سهرابی، سعید صفرزاده، میرصمد پورسیدی، محمد گنج خانلو استقامت جاده فینال 08:00 از کسب مدال بازماند
قایقرانی امیرمحمد فتاح‌پور کایاک تک نفره مردان نیمه نهایی 08:00 کسب رتبه هشتم و صعود به فینال
سوارکاری لیتا سهیلا سهی درساژ انفرادی فینال 08:00 کسب رتبه ششمی با رکورد 71.775
تکواندو ناهید کیانی 49- کیلوگرم یک چهارم نهایی 08:30 پیروزی مقابل حریفی از فیلیپین و صعود به نیمه نهایی
تکواندو امیر محمد بخشی 68- کیلوگرم یک چهارم نهایی 09:00 پیروزی مقابل حریفی از چین تایپه و صعود به نیمه نهایی
قایقرانی شقایق سید یوسفی کانو تک نفره بانوان فینال 09:00 کسب رتبه هشتم
اسکواش علیرضا شاملی تک نفره مردان یک شانزدهم نهایی 09:00 پیروزی مقابل حریفی از سنگاپور
تیر و کمان زهرا نعمتی ریکرو انفرادی بانوان یک شانزدهم نهایی 09:30 پیروزی مقابل حریفی از قزاقستان و صعود به یک هشتم
بدمینتون ثریا آقایی تک نفره بانوان یک شانزدهم نهایی 09:30 شکست مقابل حریفی از هند
قایقرانی روئینگ روئینگ تیمی چهار نفره فینال 09:30 کسب مدال نقره
قایقرانی امیرمحمد فتاح‌پور کایاک تک نفره مردان فینال 09:45 کسب رتبه پنجم
شمشیربازی محمد رهبری،علی پاکدامن،فرزاد باهر ارسباران، مجتبی عابدینی سابر تیمی مردان یک چهارم نهایی 09:45 پیروزی مقابل تیم اندونزی و صعود به نیمه نهایی
اسکواش سجاد زارعیان تک نفره مردان یک شانزدهم نهایی 09:45 پیروزی مقابل حریفی از کره جنوبی و صعود به یک هشتم نهایی
اسکواش فرشته اقتداری تک نفره بانوان یک شانزدهم نهایی 09:45 پیروزی مقابل حریفی از ماکائو و صعود به یک هشتم نهایی
تیر و کمان زهرا نعمتی ریکرو انفرادی بانوان یک هشتم نهایی 10:30 نرسیدن به مسابقه و حذف از مسابقات
اسکواش حدیث فرزاد تک نفره بانوان یک شانزدهم نهایی 11:15 شکست 3-1 مقابل حریفی از فیلیپین
شمشیربازی محمد رهبری،علی پاکدامن،فرزاد باهر ارسباران، مجتبی عابدینی سابر تیمی مردان نیمه نهایی 12:00 پیروزی مقابل چین و صعود به فینال
والیبال والیبال ساحلی ایران و ویتنام گروهی 12:00 پیروزی 2 بر صفر مقابل ویتنام
تکواندو ناهید کیانی 49- کیلوگرم نیمه نهایی 12:30 کسب مدال برنز
کبدی تیم ملی کبدی بانوان تیمی بانوان نیمه نهایی 13:00 پیروزی مقابل تایلند و صعود به فینال
تکواندو امیر محمد بخشی 68- کیلوگرم نیمه نهایی 13:15 پیروزی مقابل حریفی از اردن و صعود به فینال
تکواندو امیر محمد بخشی 68- کیلوگرم فینال 13:45 کسب مدال نقره
ژیمناستیک رضا کیخا انفرادی خرک فینال 15:00 کسب رتبه چهارم
سنگ نوردی رضا علیپور سرعت فینال 16:00 کسب مدال طلا
کبدی تیم ملی کبدی تیمی مردان نیمه نهایی 16:00 پیروزی برابر هند و صعود به فینال
شمشیربازی محمد رهبری،علی پاکدامن،فرزاد باهر ارسباران، مجتبی عابدینی سابر تیمی مردان فینال 16:30 کسب مدال نقره
فوتبال تیم امید ایران ایران و کره جنوبی یک هشتم نهایی 17:00 شکست با نتیجه 2-0 مقابل کره جنوبی
شنا مهدی انصاری 50 متر قورباغه مقدماتی 06:30 کسب رتبه بیستم با رکورد ۲۹:۳۵
قایقرانی محسن شادی روئینگ تک نفره سبک وزن فینال 06:30 کسب رتبه پنجم با رکورد 7:22.86
قایقرانی روئینگ تیمی چهار نفره فینال 06:30 کسب رتبه پنجم با رکورد 6:28.72
والیبال تیم ملی والیبال ایران و مغولستان گروهی 06:30 پیروزی 3 بر صفر مقابل مغولستان
دوچرخه سواری ماندانا دهقان تایم تریل انفرادی زنان مقدماتی 06:30 کسب رتبه ششم
پنجاک سیلات محمد رحیمی ۶۰ تا ۶۵ کیلوگرم یک چهارم نهایی 07:00 شکست مقابل حریفی از ازبکستان و حذف از مسابقات
قایقرانی نازنین ملایی روئینگ تک نفره سبک وزن فینال 07:00 کسب مدال نقره
قایقرانی رضا قهرمانی/امیرحسین محمودپور روئینگ دوبل سبک وزن فینال 07:00 کسب رتبه پنجم با رکورد 7:18.80
قایقرانی نازنین رحمانی/ مریم امیدپارسا روئینگ دوبل سبک وزن فینال 07:00 کسب مدال نقره
تیر و کمان زهرا نعمتی/صادق اشرفی میکس ریکرو یک شانزدهم نهایی 07:00 پیروزی 5 بر 4 مقابل لائوس
تیر و کمان زهرا نعمتی/صادق اشرفی میکس ریکرو یک هشتم نهایی 07:30 شکست مقابل ژاپن و حذف از مسابقات
جوجیتسو ناهید پیرهادی 49- کیلوگرم مقدماتی 08:00 پیروزی مقابل حریفی از ویتنام و صعود به یک چهارم نهایی
جوجیتسو مهران ستار 56- کیلوگرم مقدماتی 08:00 شکست مقابل حریفی از تایلند
جوجیتسو امیرحسین خادمیان 69- کیلوگرم مقدماتی 08:00 شکست مقابل حریفی از قرقیزستان
قایقرانی بهمن نصیری و مجتبی شجاعی و مسعود محمدی و سیاوش سعیدی روئینگ چهار نفره سنگین وزن مردان فینال 08:10 کسب مقام پنجم
پنجاک سیلات اکبر کیانیان ۶۵ تا ۷۰ کیلوگرم یک چهارم نهایی 08:30 شکست مقابل حریفی از مالزی و حذف از مسابقات
تیر و کمان میکس کامپوند ایران و ژاپن یک هشتم نهایی 08:30 پیروزی مقابل ژاپن و صعود به یک چهارم نهایی
جوجیتسو ناهید پیرهادی 49- کیلوگرم یک چهارم 09:50 شکست مقابل حریفی از کامبوج
سنگ نوردی الناز رکابی بولدورینگ مقدماتی 10:00 کسب رتبه سوم
سنگ نوردی خسرو هاشم‌زاده بولدورینگ مقدماتی 10:00 کسب رتبه دوازدهم
جوجیتسو ناهید پیرهادی 49- کیلوگرم شانس مجدد 10:30 شکست مقابل نماینده امارات
تیر اندازی گلنوش سبقت اللهی تپانچه 10 متر بانوان فینال 10:40 کسب رتبه چهارم
سوارکاری طوفان ترابی درساژ انفرادی مقدماتی 11:00 کسب رتبه نوزدهم
دوچرخه سواری آروین معظمی گودرزی تایم تریل انفرادی مردان فینال 11:30 کسب رتبه ششم
والیبال والیبال ساحلی الف ایران و تایلند یک هشتم نهایی 12:00 پیروزی 2-0 مقابل تایلند
کبدی کبدی بانوان ایران و هند فینال 12:30 کسب مدال طلا
بسکتبال بسکتبال سه نفره بانوان ایران و قزاقستان مقدماتی 12:30 پیروزی ۱۸_۱۲ مقابل قزاقستان
بدمینتون مهران شهبازی تک نفره مردان یک شانزدهم نهایی 12:30 شکست مقابل حریفی از اندونزی و حذف از مسابقات
پنجاک سیلات محسن رنج دوست ۷۰ تا ۷۵ کیلوگرم یک چهارم نهایی 13:00 شکست مقابل حریفی از اندونزی
پنجاک سیلات زهرا فروغی ۵۰ تا ۵۵ کیلوگرم یک چهارم نهایی 13:00 شکست مقابل حریفی از سنگاپور
والیبال والیبال ساحلی ب ایران و ژاپن یک هشتم نهایی 14:00 پیروزی 2-0 مقابل ژاپن
تیر و کمان میکس کامپوند ایران و هند یک چهارم 14:00 پیروزی ۱۵۵-۱۵۳ مقابل هند
تیر و کمان میکس کامپوند ایران و چین تایپه نیمه نهایی 14:30 شکست 156-152 مقابل چین تایپه
کبدی کبدی مردان ایران و کره جنوبی فینال 14:30 کسب مدال طلا
وزنه برداری علی مکوندی 85 کیلوگرم مقدماتی 14:30 عدم مهار وزنه در حرکت یک‌ضرب و حذف از مسابقات
هندبال تیم ملی هندبال ایران و کره جنوبی گروهی 15:30 شکست 34-28 مقابل کره جنوبی
بوکس سجاد کاظم‌زاده 69 کیلوگرم یک شانزدهم نهایی 16:00 پیروزی مقابل نماینده فیلیپین
تیر اندازی رامتین بشارتی مقدماتی 06:00 کسب رتبه 25
تیر اندازی علی دوستی مقدماتی 06:00 کسب رتبه 21
سوارکاری طوفان ترابی کراس کانتری مقدماتی 06:30 حذف از مسابقات
سنگ نوردی خسرو هاشم زاده مقدماتی 06:45 کسب رتبه 15 و حذف از مسابقات
سنگ نوردی الناز رکابی مقدماتی 06:45 کسب رتبه هفتم و حذف از مسابقات
والیبال والیبال ساحلی ایران الف و چین پلی آف 07:00 شکست با نتیجه 2-0
جوجیتسو نسیم محمدی 62 - کیلوگرم مقدماتی 07:30 شکست با نتیجه 3-0
بسکتبال تیم ملی بسکتبال ایران و سوریه گروهی 07:30 پیروزی با نتیجه 68-55
واترپلو تیم ملی واترپلو ایران و سنگاپور گروهی 07:50 پیروزی با نتیجه 11-5
تیر و کمان تیراندازی با کمان ایران و مالزی یک هشتم نهایی 08:10 پیروزی با نتیجه 6-0
جوجیتسو احمد عیدی 62 - کیلوگرم یک شانزدهم نهایی 08:30 پیروزی با نتیجه 8-0
جوجیتسو مسعود جلیلوند 94 - کیلوگرم مقدماتی 08:30 شکست مقابل نماینده مغولستان
دو و میدانی علی خدیور 400 متر مردان مقدماتی 08:40 حذف از مسابقات به دلیل مصدومیت
جوجیتسو احمد عیدی 62 - کیلوگرم یک هشتم نهایی 09:15 شکست با نتیجه 100-0
قایقرانی مسعود جانی نسب بادبانی مقدماتی 09:30 رسیدن به رتبه سیزدهم
قایقرانی نیما رهبری بادبانی مقدماتی 09:30 رسیدن به رتبه نوزدهم
پنجاک سیلات حامد هاوسی 55 کیلوگرم مقدماتی 10:00 شکست با نتیجه 5-0
پنجاک سیلات محمد مرتاضی 90 کیلوگرم مقدماتی 11:00 شکست با نتیجه 5-0
وزنه برداری سهراب مرادی 94 کیلوگرم مقدماتی 11:30 کسب مدال طلا
وزنه برداری کیانوش رستمی 94 کیلوگرم مقدماتی 11:30 عدم مهار وزنه در حرکت دو ضرب و حذف از مسابقات
کاراته سجاد گنج زاده 84 + کیلوگرم کومیته یک هشتم نهایی 11:42 پیروزی به دلیل عدم حضور حریف فلسطینی
کاراته سجاد گنج زاده 84 + کیلوگرم کومیته یک چهارم نهایی 11:45 پیروزی با نتیجه 4-1
والیبال والیبال ساحلی ایران ب و قطر یک چهارم نهایی 12:00 شکست با نتیجه 2-1
کاراته سجاد گنج زاده 84 + کیلوگرم کومیته نیمه نهایی 12:15 پیروزی با نتیجه 2-1
تیر و کمان تیراندازی با کمان ایران و چین یک چهارم نهایی 12:25 شکست با نتیجه 6-0
بسکتبال بسکتبال سه نفره ایران و عراق گروهی 12:30 پیروزی با نتیجه 19-16
کاراته حمیده عباسعلی 68+ کیلوگرم کومیته یک چهارم نهایی 13:06 پیروزی با نتیجه 7-0
کاراته حمیده عباسعلی 68+ کیلوگرم کومیته نیمه نهایی 13:20 شکست با نتیجه 2-1
بسکتبال بسکتبال سه نفره ایران و ترکمنستان گروهی 13:30 پیروزی با نتیجه 21-7
کاراته حمیده عباسعلی 68+ کیلوگرم کومیته رده بندی 14:00 کسب مدال برنز
کاراته سجاد گنج زاده 84 + کیلوگرم کومیته فینال 14:20 کسب مدال طلا
دو و میدانی سپیده توکلی پرش ارتفاع مقدماتی 15:00 صعود به فینال
بسکتبال بسکتبال سه نفره ایران و افغانستان مقدماتی 15:40 برتری 20-5 ایران مقابل افغانستان
بوکس امید احمدی صفا 49 کیلوگرم یک شانزدهم نهایی 15:45 پیروزی 5-0 مقابل نماینده ترکمنستان
دو و میدانی علی ثمری پرتاب وزنه مقدماتی 16:05 کسب عنوان هفتمی
دو و میدانی شاهین مهردلان پرتاب وزنه مقدماتی 16:05 حذف از مسابقات
دو و میدانی حسن تفتیان 100 متر مردان مقدماتی 16:30 صعود به مرحله بعد
کاراته طراوت خاکسار 55 - کیلوگرم کومیته یک هشتم نهایی 06:30 پیروزی با نتیجه 9-0
تیر اندازی رامتین بشارتی اسکیت مردان مقدماتی 06:30 کسب رتبه 27 با امتیاز 107
تیر اندازی علی دوستی اسکیت مردان مقدماتی 06:30 کسب رتبه 21 با امتیاز116
کاراته طراوت خاکسار 55 - کیلوگرم کومیته یک چهارم نهایی 07:00 پیروزی بر حریف اندونزیایی و صعود به نیمه نهایی
کاراته طراوت خاکسار 55 - کیلوگرم کومیته نیمه نهایی 07:15 پیروزی با نتیجه 5-1
تیر و کمان کامپوند تیمی بانوان ایران و مغولستان یک هشتم نهایی 07:30 پیروزی با نتیجه 221-203
جوجیتسو حبیب رنجبر 85 - کیلوگرم یک شانزدهم نهایی 07:30 پیروزی بر حریف مغول و صعود به مرحله یک هشتم
تنیس روی میز تیمی بانوان ایران و چین گروهی 07:30 شکست با نتیجه 3-0
جوجیتسو محسن حمیدی 85 - کیلوگرم یک شانزدهم نهایی 07:45 پیروزی بر حریفی از اندونزی و صعود به یک هشتم
تیر و کمان کامپوند تیمی مردان ایران و بوتان یک هشتم نهایی 08:20 پیروزی با نتیجه 231 - 217
دو و میدانی رضا ملک پور 400 متر با مانع مردان مقدماتی 08:30 صعود به نیمه نهایی به علت به حد نصاب نرسیدن تعداد شرکت کنندگان
کاراته امیر مهدی زاده 60 - کیلوگرم کومیته یک هشتم نهایی 08:30 پیروزی با نتیجه 6-0
جوجیتسو محمد منصوری 77- کیلوگرم یک شانزدهم نهایی 08:45 شکست با نتیجه 100-0 و حذف از مسابقات
جوجیتسو حمید امرایی 77- کیلوگرم یک شانزدهم نهایی 08:50 پیروزی با نتیجه 3-0
جوجیتسو حبیب رنجبر 85 - کیلوگرم یک هشتم نهایی 08:50 شکست با نتیجه 10-0
جوجیتسو محسن حمیدی 85 - کیلوگرم یک هشتم نهایی 09:00 شکست و حذف از مسابقات
کاراته امیر مهدی زاده 60 - کیلوگرم کومیته یک چهارم نهایی 09:00 پیروزی برابر حریفی از ویتنام
کاراته امیر مهدی زاده 60 - کیلوگرم کومیته نیمه نهایی 09:30 پیروزی با نتیجه 7-6
قایقرانی مسعود جانی نسب بادبانی مقدماتی 09:30 کسب رتبه سیزدهم
قایقرانی نیما رهبری بادبانی مقدماتی 09:30 کسب رتبه 19
جوجیتسو حمید امرایی 77- کیلوگرم یک هشتم نهایی 09:45 شکست با نتیجه 2-0
تیر و کمان کامپوند تیمی بانوان ایران و قزاقستان یک چهارم نهایی 11:00 پیروزی با نتیجه 224-216
کاراته طراوت خاکسار 55 - کیلوگرم کومیته فینال 11:00 کسب مدال نقره
تنیس روی میز تیمی بانوان ایران وقطر گروهی 11:30 پیروزی با نتیجه 3-0
کاراته امیر مهدی زاده 60 - کیلوگرم کومیته فینال 11:30 کسب مدال نقره
بسکتبال بسکتبال سه نفره مردان ایران و چین تایپه یک چهارم نهایی 12:00 پیروزی با نتیجه 18-17
بسکتبال سه نفره بانوان ایران و چین یک چهارم نهایی 12:10 شکست با نتیجه 21-7
تیر و کمان کامپوند تیمی مردان ایران و مالزی یک چهارم نهایی 12:30 شکست با نتیجه 232-224
تیر و کمان کامپوند تیمی بانوان ایران و کره جنوبی نیمه نهایی 13:00 شکست با نتیجه 231-228
پنجاک سیلات تهمینه کربلایی 60 کیلوگرم نیمه نهایی 13:00 کسب مدال برنز
کاراته رزیتا علیپور 61 - کیلوگرم کومیته یک هشتم نهایی 13:00 پیروزی با نتیجه 5-0
تنیس روی میز تیمی مردان ایران و قرقیزستان گروهی 13:30 پیروزی با نتیجه 3-0
والیبال تیم ملی والیبال ایران و چین یک چهارم نهایی 14:00 پیروزی با نتیجه 3-0
کاراته رزیتا علیپور 61 - کیلوگرم کومیته یک چهارم نهایی 14:30 پیروزی با نتیجه 3-0
وزنه برداری محمدرضا براری 105 کیلوگرم مقدماتی 14:30 عدم مهار وزنه در حرکت یک ضرب و حذف از مسابقات
وزنه برداری علی هاشمی 105 کیلوگرم مقدماتی 14:30 کسب مدال برنز
واترپلو تیم ملی واترپلو ایران و کره جنوبی گروهی 14:40 پیروزی با نتیجه 16 - 11 بر کره جنوبی
کاراته رزیتا علیپور 61 - کیلوگرم کومیته نیمه نهایی 14:40 پیروزی برابر حریفی از ازبکستان
هندبال تیم ملی هندبال ایران و عربستان کسب مقام 5 و 6 15:30 پیروزی با نتیجه 30-23 مقابل عربستان و کسب مقام پنجم
تنیس روی میز تیمی بانوان ایران و هند گروهی 15:30 شکست 3-1 مقابل هند
بسکتبال بسکتبال سه نفره مردان ایران و چین نیمه نهایی 16:00 شکست 21 - 19 مقابل چین
کاراته رزیتا علیپور 61 - کیلوگرم کومیته فینال 16:00 کسب مدال نقره
دو و میدانی حسن تفتیان ۱۰۰ متر نیمه نهایی 16:00 کسب رتبه سوم و صعود به فینال
بسکتبال بسکتبال سه نفره مردان ایران و تایلند رده بندی 17:00 کسب مدال برنز
بوکس سجاد کاظم زاده 69 - کیلوگرم یک هشتم نهایی 17:15 پیروزی برابر حریفی از ژاپن
تنیس روی میز تیمی مردان ایران و ژاپن گروهی 17:30 شکست 3-1 مقابل ژاپن
دو و میدانی رضا ملک‌پور 400 متر با مانع نیمه نهایی 18:00 کسب عنوان پنجمی
دو و میدانی حسن تفتیان ۱۰۰ متر فینال 19:00 کسب عنوان ششمی
دو و میدانی رضا مقدم پرتاب چکش مقدماتی 19:00 کسب جایگاه هشتم
سوارکاری مسعود مکاری‌نژاد پرش انفرادی مقدماتی 05:30 کسب رتبه 43
سوارکاری فرهنگ صادقی پرش انفرادی مقدماتی 05:30 کسب رتبه 48
سوارکاری آریانا روانبخش پرش انفرادی مقدماتی 05:30 کسب رتبه 63
سوارکاری داود پوررضایی پرش انفرادی مقدماتی 05:30 کسب رتبه 44
سوارکاری ایران پرش تیمی مقدماتی 05:30 کسب رتبه سیزدهم با امتیاز 35
کاراته پگاه زنگنه 68- کیلوگرم بانوان یک چهارم نهایی 06:30 شکست مقابل حریف قزاقستان
قایقرانی تیم ملی کانوپولو مردان ایران و اندونزی گروهی 07:00 پیروزی با نتیجه 16-1
کاراته پگاه زنگنه 68- کیلوگرم شانس مجدد 07:15 پیروزی با نتیجه 3-0
کاراته بهمن عسگری 75- کیلوگرم یک شانزدهم نهایی 07:50 پیروزی با نتیجه 8-0
کاراته بهمن عسگری 75 - کیلوگرم یک هشتم نهایی 08:25 پیروزی با نتیجه 8-0
کاراته بهمن عسگری 75 - کیلوگرم یک چهارم نهایی 08:45 پیروزی با نتیجه 2-0
کاراته بهمن عسگری 75 - کیلوگرم نیمه نهایی 08:55 پیروزی با رای داوران و صعود به فینال
کاراته پگاه زنگنه 68- کیلوگرم رده بندی 09:30 کسب مدال برنز
تنیس روی میز تیمی مردان ایران و مالدیو گروهی 09:30 پیروزی با نتیجه 3-0
اسکواش اسکواش تیمی بانوان ایران و هند گروهی 10:00 شکست 3-0 مقابل هند
بسکتبال تیم ملی بسکتبال ایران و ژاپن یک چهارم نهایی 10:00 پیروزی با نتیجه 93-67
کاراته بهمن عسگری 75 - کیلوگرم فینال 10:10 کسب مدال طلا
دوچرخه سواری دانشور- خادمی-علی عسگری تیم اسپرینت مقدماتی 10:50 عدم صعود به فینال
تیر و کمان تیم میکس کامپوند ایران و سنگاپور رده بندی 11:20 کسب مدال برنز
وزنه برداری بهداد سلیمی 105 + کیلوگرم مقدماتی 11:30 کسب مدال طلا
وزنه برداری سعید علی حسینی 105+ کیلوگرم مقدماتی 11:30 کسب مدال نقره
کاراته ذبیح اله پورشیب 84- کیلوگرم یک هشتم نهایی 11:50 پیروزی با نتیجه 8-0
کاراته ذبیح اله پورشیب 84 - کیلوگرم یک چهارم نهایی 12:10 پیروزی با نتیجه 8-0
کاراته ذبیح اله پورشیب 84 - کیلوگرم نیمه نهایی 12:30 شکست برابر حریفی از کویت
قایقرانی تیم ملی کانوپولو بانوان ایران و سنگاپور گروهی 12:30 شکست با نتیجه 3-2
قایقرانی تیم ملی کانوپولو مردان ایران و سنگاپور گروهی 13:00 پیروزی با نتیجه 4-2
کاراته ذبیح اله پورشیب 84 - کیلوگرم رده بندی 13:00 کسب مدال برنز
تنیس روی میز تیمی مردان ایران و تایلند گروهی 13:30 پیروزی 3-1 مقابل تایلند
سنگ نوردی ایران سرعت امدادی (مردان) یک چهارم نهایی 14:30 شکست مقابل تیم چین
سنگ نوردی ایران سرعت امدادی (بانوان) یک چهارم نهایی 14:30 پیروزی مقابل اندونزی B و صعود به نیمه نهایی
قایقرانی تیم ملی کانوپولو بانوان ایران و مالزی گروهی 14:30 پیروزی با نتیجه 19-0 مقابل مالزی
بوکس امید احمدی‌صفا ۴۹ کیلوگرم یک هشتم نهایی 16:00 شکست مقابل حریفی از کره شمالی
دو و میدانی حسین کیهانی 3000 متر با مانع مردان فینال 17:00 کسب مدال طلا
سنگ نوردی ایران سرعت امدادی (بانوان) نیمه نهایی 17:15 شکست ایران مقابل اندونزی A
تنیس روی میز تیمی مردان ایران و چین تایپه یک چهارم 17:30 شکست ۳-۰ مقابل چین تایپه
سنگ نوردی ایران سرعت امدادی (بانوان) رده بندی 17:30 شکست مقابل چین
دو و میدانی امیر مرادی 800 متر نیمه نهایی 18:35 کسب رتبه دوم و صعود به فینال
بوکس سید شاهین موسوی ۷۵ کیلوگرم یک هشتم نهایی 19:00 پیروزی ۵-۰ برابر نماینده سوریه
سوارکاری داود پور رضایی پرش انفرادی مقدماتی 05:30 کسب رتبه هفدهم
سوارکاری مسعود مکاری‌نژاد پرش انفرادی مقدماتی 05:30 کسب رتبه 55
سوارکاری آریانا روانبخش پرش انفرادی مقدماتی 05:30 کسب رتبه 31
سوارکاری فرهنگ صادقی پرش انفرادی مقدماتی 05:30 کسب رتبه 31
سوارکاری ایران پرش تیمی مقدماتی 05:30 کسب رتبه یازدهم
دو و میدانی الهام کاکلی 200 متر بانوان مقدماتی 07:15 کسب رتبه پنجم
دو و میدانی حسن تفتیان 200 متر مردان مقدماتی 07:30 کسب رتبه سوم
اسکواش اسکواش بانوان ایران و هنگ کنگ گروهی 07:30 شکست با نتیجه 3-0
دو و میدانی علی خدیور 200 متر مردان مقدماتی 08:30 انصراف از مسابقه به علت مصدومیت
قایقرانی مسعود جانی نسب بادبانی مقدماتی 09:30 کسب رتبه چهاردهم
تیر و کمان کامپوند تیمی بانوان ایران و چین تایپه رده بندی 10:00 شکست با نتیجه 225-221 و کسب عنوان چهارم
قایقرانی نیما رهبری بادبانی مقدماتی 10:00 کسب رتبه هجدهم
کوراش جعفر پهلوانی 90 + کیلوگرم یک شانزدهم نهایی 11:30 پیروزی برابر نماینده تاجیکستان
کوراش محمدعلی ذاکری 90 + کیلوگرم یک شانزدهم نهایی 11:30 شکست برابر نماینده افغانستان
کوراش بهزاد وحدانی 66 - کیلوگرم یک شانزدهم نهایی 11:30 شکست برابر نماینده چین تایپه با ضربه فنی
کوراش قنبرعلی قنبری 66 - کیلوگرم یک شانزدهم نهایی 11:30 پیروزی بر نماینده قرقیزستان
قایقرانی تیم ملی کانوپولو بانوان ایران و سنگاپور نیمه نهایی 13:30 پیروزی با نتیجه 6-3
کوراش قنبرعلی قنبری 66 - کیلوگرم یک هشتم نهایی 14:00 پیروزی بر حریف قزاقستانی با ضربه فنی
کوراش جعفر پهلوانی 90 + کیلوگرم یک هشتم نهایی 14:00 پیروزی بر حریف هندی با ضربه فنی
واترپلو تیم ملی واترپلو ایران و قزاقستان گروهی 14:30 شکست 9-5 برابر قزاقستان
کوراش طاهره آذر پیوند 52 - کیلوگرم یک هشتم نهایی 15:00 پیروزی مقابل حریف قزاقستان
کوراش قنبرعلی قنبری 66 - کیلوگرم یک چهارم نهایی 15:00 پیروزی بر حریف تاجیکستانی
کوراش جعفر پهلوانی 90 + کیلوگرم یک چهارم نهایی 15:00 پیروزی برابر حریف قرقیزستانی
کوراش قنبرعلی قنبری 66 - کیلوگرم نیمه نهایی 16:00 کسب مدال برنز
کوراش جعفر پهلوانی 90 + کیلوگرم نیمه نهایی 16:00 پیروزی بر حریفی از ازبکستان
قایقرانی تیم ملی کانوپولو مردان ایران و ژاپن نیمه نهایی 16:00 شکست ۸-۷ مقابل ژاپن
کوراش طاهره آذر پیوند 52 - کیلوگرم یک چهارم نهایی 16:00 شکست برابر حریفی از ازبکستان
اسکواش اسکواش بانوان ایران و تایلند گروهی 16:00 پیروزی 3-1 مقابل تایلند
بوکس سجاد کاظم زاده 69 کیلوگرم یک چهارم نهایی 16:45 شکست مقابل حریفی از تایلند
دو و میدانی حسن تفتیان 200 متر مردان نیمه نهایی 17:00 کسب رتبه هفتم و عدم صعود به فینال
کوراش جعفر پهلوانی 90 + کیلوگرم فینال 17:15 کسب مدال نقره
دو و میدانی امیر مرادی 800 متر مردان فینال 17:30 کسب رتبه چهارم
قایقرانی امین بوداغی و علی آقای میرزایی و احمدرضا طالبیان و پیمان قوی دل کایاک 4 نفره 500 متر آب‌های آرام مقدماتی 06:20 کسب رتبه دوم و صعود به فینال
دوچرخه سواری محمد دانشور سرعت مردان مقدماتی 07:00 کسب رتبه سیزدهم با ثبت زمان ۱۰.۳۰۶
دوچرخه سواری احسان خادمی سرعت مردان مقدماتی 07:00 کسب رتبه یازدهم با ثبت زمان 10.251
قایقرانی تیم ملی کانوپولو مردان ایران و چین تایپه رده بندی 07:00 شکست با نتیجه 4-3 و کسب عنوان چهارم
جودو علیرضا خجسته 66 - کیلوگرم یک هشتم نهایی 07:50 شکست با نتیجه 10-0
قایقرانی امین بوداغی و علی اقا میرزایی کایاک دو نفره آقایان 1000 متر مقدماتی 08:00 کسب رتبه سوم و صعود به فینال
قایقرانی تیم ملی کانوپولو بانوان ایران و سنگاپور فینال 08:00 پیروزی با نتیجه 5-2 ( برگزاری به صورت آزمایشی و عدم احتساب مدال)
سپک تاکرا تیم ملی سپک تاکرا ایران و پاکستان بخش 4 نفره گروهی 11:00 پیروزی با نتیجه 2-0
کوراش زهرا نادری نبی 63- کیلوگرم یک شانزدهم نهایی 11:30 پیروزی با نتیجه 10-0
کوراش آذر کولیوند 63- کیلوگرم یک شانزدهم نهایی 11:45 پیروزی برابر نماینده هند
کوراش الیاس علی اکبری 81 - کیلوگرم یک شانزدهم نهایی 12:30 پیروزی بر حریفی از ترکمنستان
کوراش امید تیزتک 81 - کیلوگرم یک شانزدهم نهایی 12:30 پیروزی بر حریفی از ترکمنستان
کوراش زهرا نادری نبی 63- کیلوگرم یک هشتم نهایی 13:00 شکست برابر حریفی از اندونزی
کوراش آذر کولیوند 63- کیلوگرم یک هشتم نهایی 13:10 شکست برابر نماینده قزاقستان
دوچرخه سواری محمد دانشور سرعت مردان یک هشتم نهایی 13:30 شکست برابر حریف ژاپنی
دوچرخه سواری احسان خادمی سرعت مردان یک هشتم نهایی 13:30 شکست برابر حریف ژاپنی
اسکواش اسکواش بانوان ایران و اندونزی گروهی 13:30 شکست 2-1 تیم ایران
کوراش امید تیزتک 81 - کیلوگرم یک هشتم نهایی 13:50 پیروزی برابر حریف ژاپنی
کوراش الیاس علی اکبری 81 - کیلوگرم یک هشتم نهایی 14:00 پیروزی برابر حریف مغولستانی
کوراش امید تیزتک 81 - کیلوگرم یک چهارم نهایی 14:45 پیروزی برابر حریف افغانستانی
کوراش الیاس علی اکبری 81 - کیلوگرم یک چهارم نهایی 15:00 پیروزی بر حریف مغلوستان با نتیجه 3-0
کوراش الیاس علی اکبری 81 - کیلوگرم نیمه نهایی 15:20 پیروزی بر حریف ازبکستانی
کوراش امید تیزتک 81 - کیلوگرم نیمه نهایی 15:30 کسب مدال برنز
کوراش الیاس علی اکبری 81 - کیلوگرم فینال 16:00 کسب مدال طلا
بوکس سید شاهین موسوی 75 کیلوگرم یک چهارم نهایی 16:45 شکست 5-0 مقابل نماینده ازبکستان
دو و میدانی امیر مرادی ۱۵۰۰ متر نیمه نهایی 17:00 کسب رتبه سوم و صعود به فینال
دو و میدانی احسان حدادی پرتاب دیسک فینال 17:30 کسب مدال طلا
دو و میدانی بهنام شیری پرتاب دیسک فینال 17:30 کسب رتبه چهارم
شیرجه شهرام نظرپور و مجتبی ولی پور 10 متر هماهنگ فینال 17:45 کسب عنوان ششم
دو و میدانی سپیده توکلی پرش ارتفاع فینال 17:45 کسب رتبه هفتم
سوارکاری داود پور رضایی پرش انفرادی فینال 04:30 کسب رتبه بیست و ششم
قایقرانی هدیه کاظمی کایاک تک نفره 500 متر بانوان فینال 06:20 کسب مدال نقره
جودو محمد محمدی بریمانلو 73 - کیلوگرم یک هشتم نهایی 06:30 پیروزی مقابل حریفی از فیلیپین و صعود به یک چهارم نهایی
جودو سعید ملایی 81 - کیلوگرم یک هشتم نهایی 06:30 پیروزی مقابل حریفی از اندونزی و صعود به یک چهارم نهایی
جودو مبینا عزیزی 57 - کیلوگرم یک هشتم نهایی 06:30 شکست مقابل حریفی از چین و حذف از مسابقات
جودو دنیا آقایی 70 - کیلوگرم یک هشتم نهایی 06:30 شکست مقابل حریفی از چین و حذف از مسابقات
دوچرخه سواری محمد گنج خانلو پیست(اومنیوم) مرحله اول 06:30 کسب رتبه اول در این ماده
قایقرانی احمدرضا طالبیان، پیمان قوی‌دل، علی آقامیرزایی ، امین بوداغی کایاک مردان فینال 06:30 کسب مدال برنز
قایقرانی فاطمه کرمجانی و آتنا رئوفی کانوی دونفره 500 متر بانوان فینال 06:30 کسب رتبه هفتم با رکورد ۲:۱۰.۴۰۸
قایقرانی علی اجاقی و شاهو ناصری کانو دو نفره آقایان 100 متر فینال 06:40 کسب رتبه چهارم با زمان ۳:۴۹.۲۶۵
قایقرانی محمد نبی رضایی کانو تک نفره 1000 متر مردان فینال 06:40 کسب مدال برنز
قایقرانی امین بوداغی و علی اقا میرزایی کایاک دو نفره آقایان 1000 متر فینال 07:40 کسب رتبه ششم با زمان 3:35.339
دوچرخه سواری محمد گنج خانلو تمپو ريس مرحله دوم 08:30 کسب رتبه نهم
جودو محمد محمدی بریمانلو 73 - کیلوگرم یک چهارم نهایی 09:00 پیروزی مقابل حریفی از قرقیزستان و صعود به نیمه نهایی
قایقرانی تیم ملی واترپلو ایران یک چهارم نهایی 09:00 پیروزی مقابل عربستان و صعود به نیمه نهایی
جودو سعید ملایی 81 - کیلوگرم یک چهارم نهایی 09:15 پیروزی مقابل حریفی از چین و صعود به نیمه نهایی
سپک تاکرا تیم ملی سپک تاکرا ایران و ویتنام بخش 4 نفره گروهی 09:30 شکست دو بر صفر مقابل ویتنام
جودو محمد محمدی بریمانلو 73 - کیلوگرم نیمه نهایی 10:00 شکست مقابل حریفی از کره جنوبی
جودو سعید ملایی 81 - کیلوگرم نیمه نهایی 10:15 پیروزی مقابل حریفی از کره جنوبی و صعود به فینال
تنیس روی میز نیما عالمیان انفرادی مردان یک شانزدهم نهایی 11:30 پیروزی مقابل حریفی از مالزی و صعود به یک هشتم
کوراش قاسم احدی 90 - کیلوگرم یک شانزدهم نهایی 11:36 شکست مقابل حریفی از ازبکستان و حذف از مسابقات
کوراش زهرا باقری 78 - کیلوگرم یک هشتم نهایی 11:48 پیروزی مقابل حریفی از ترکمنستان و صعود به یک چهارم
شیرجه مجتبی ولی پور یک متر مردان مقدماتی 11:50 راهیابی به فینال با امتیاز ۳۰۲.۹۰
تنیس روی میز مهشید اشتری انفرادی بانوان یک شانزدهم نهایی 12:15 شکست مقابل حریفی از کره شمالی و حذف از مسابقات
کوراش محمد ملک‌محمدی منهای 90 کیلوگرم یک هشتم نهایی 12:30 شکست مقابل حریفی از افغانستان و حذف از مسابقات
کوراش زهرا باقری 78 - کیلوگرم یک چهارم نهایی 13:00 شکست مقابل نماینده مغولستان و حذف از مسابقات
بسکتبال تیم ملی بسکتبال ایران و کره جنوبی نیمه نهایی 13:30 پیروزی 80-68 مقابل کره جنوبی
سپک تاکرا تیم ملی سپک تاکرا ایران و نپال بخش 4 نفره گروهی 13:30 پیروزی دو بر صفر مقابل نپال
دوچرخه سواری محمد گنج خانلو اومینیوم حذفی 13:50 کسب عنوان چهارم
جودو محمد محمدی بریمانلو 73 - کیلوگرم رده بندی 14:00 کسب مدال برنز
تنیس روی میز نوشاد عالمیان انفرادی مردان یک شانزدهم نهایی 14:30 پیروزی مقابل حریفی از ویتنام
جودو سعید ملایی 81 - کیلوگرم فینال 15:20 کسب مدال نقره
والیبال تیم ملی والیبال ایران و قطر نیمه نهایی 17:00 پیروزی با نتیجه 3-0 مقابل قطر
دو و میدانی امیر مرادی ۱۵۰۰ متر فینال 17:00 کسب مدال نقره
دو و میدانی حسین کیهانی 5000 متر فینال 17:30 کسب رتبه چهارم
تنیس روی میز ندا شهسواری انفرادی بانوان یک شانزدهم نهایی 18:15 شکست 4-0 مقابل نماینده کره شمالی
دوچرخه سواری احسان خادمی کرین مردان مقدماتی 06:42 کسب رتبه چهارم و صعود به مرحله شانس مجدد
دوچرخه سواری محمد دانشور کرین مردان مقدماتی 06:42 کسب رتبه ششم و صعود به مرحله شانس مجدد
قایقرانی آرزو حکیمی مقدم کایاک تک نفره 200 متر بانوان مقدماتی 07:00 کسب رتبه سوم و صعود به فینال
قایقرانی علی اقا میرزایی کایاک تک نفره 200 متر آقایان مقدماتی 07:10 کسب رتبه چهارم و صعود به نیمه نهایی
قایقرانی پژمان دیوسالار و عادل مجللی کانو دو نفره آقایان 200 متر مقدماتی 07:30 کسب رتبه سوم و صعود به فینال
جودو جواد محجوب 100 + کیلوگرم یک چهارم نهایی 07:48 پیروزی مقابل حریفی از قرقیزستان و صعود به نیمه نهایی
دوچرخه سواری محمد دانشور کرین مردان شانس مجدد 08:00 کسب رتبه چهارم و حذف از مسابقات
دوچرخه سواری احسان خادمی کرین مردان شانس مجدد 08:00 کسب رتبه پنجم و حذف از مسابقات
تنیس روی میز نیما عالمیان انفرادی مردان یک هشتم نهایی 08:30 شکست مقابل حریفی از ژاپن و حذف از مسابقات
سپک تاکرا تیم ملی سپک تاکرا ایران و سنگاپور گروهی 08:30 شکست مقابل سنگاپور و کسب عنوان پنجم
جودو جواد محجوب 100 + کیلوگرم نیمه نهایی 09:00 شکست مقابل حریفی از مغولستان
قایقرانی مسعود جانی نسب بادبانی مقدماتی 09:30 کسب رتبه چهاردهم در کلاس Laser Standard
قایقرانی نیما رهبری بادبانی مقدماتی 09:40 کسب رتبه هجدهم در کلاس Laser 4.7
تنیس روی میز نوشاد عالمیان انفرادی مردان یک هشتم نهایی 10:30 پیروزی مقابل حریفی از کره جنوبی و صعود به یک چهارم
دوچرخه سواری ایران مادیسون مردان مقدماتی 10:38 کسب عنوان هشتم
سامبو الهام بهرامی 48 - کیلوگرم یک شانزدهم نهایی 12:30 شکست مقابل حریفی از ازبکستان
سامبو سهیل جمال آبادی 52 - کیلوگرم یک شانزدهم نهایی 12:30 شکست مقابل حریفی از تاجیکستان
واترپلو تیم ملی واترپلو ایران و ژاپن نیمه نهایی 13:30 شکست با نتیجه 18 بر 7 و تلاش برای کسب مدال برنز
سامبو سهیل جمال آبادی 52 - کیلوگرم شانس مجدد 13:30 شکست مقابل حریفی از ازبکستان و حذف از مسابقات
سامبو الهام بهرامی 48 - کیلوگرم شانس مجدد 14:00 شکست مقابل حریفی از ترکمنستان و حذف از مسابقات
قایقرانی علی اقا میرزایی کایاک تک نفره 200 متر آقایان نیمه نهایی 14:00 کسب رتبه دوم با رکورد ۳۶.۸۳۸ و صعود به فینال
جودو جواد محجوب 100 + کیلوگرم رده بندی 15:15 شکست مقابل حریفی از ازبکستان
تنیس روی میز نوشاد عالمیان انفرادی مردان یک چهارم نهایی 16:00 پیروزی مقابل حریفی از هنگ کنگ و صعود به نیمه نهایی
سایر ورزش ها بهزاد نوبری پور سه گانه مقدماتی 05:00 کسب مقام چهاردهم
قایقرانی آرزو حکیمی مقدم کایاک تک نفره 200 متر بانوان فینال 06:00 کسب مقام هفتم با زمان ۴٣.۵٩۴
قایقرانی علی آقامیرزایی کایاک تک نفره 200 متر آقایان فینال 06:30 کسب مقام ششم با زمان ٣۶.٩۶٠
قایقرانی عادل مجللی و پژمان دیوسالاری کانو دو نفره ۲۰۰مترآقایان فینال 06:30 کسب مقام چهارم با ثبت زمان ۳۸.۳۹۹
قایقرانی هدیه کاظمی و آرزو حکیمی مقدم کایاک دو نفره 500 متر بانوان فینال 07:30 کسب مقام پنجم با زمان ۱:۵۱.۶۵۵
سامبو اکرم خانی 68- کیلوگرم یک هشتم نهایی 07:54 شکست با نتیجه 2-0
سامبو ایرج امیرخانی 90 - کیلوگرم یک هشتم نهایی 08:18 پیروزی با نتیجه 4-0
سامبو ایرج امیرخانی 90 - کیلوگرم یک چهارم نهایی 09:50 شکست با نتیجه 4-0
سامبو ایرج امیرخانی 90 - کیلوگرم شانس مجدد 10:20 پیروزی با نتیجه 3-0
تنیس روی میز نوشاد عالمیان تک نفره آقایان نیمه نهایی 10:30 کسب مدال برنز
سامبو ایرج امیرخانی 90 - کیلوگرم شانس مجدد 10:40 شکست با نتیجه 4-0
واترپلو تیم ملی واترپلو ایران و چین رده بندی 13:30 کسب مدال برنز
بسکتبال تیم ملی بسکتبال ایران و چین فینال 16:00 کسب مدال نقره
والیبال تیم ملی والیبال ایران و کره جنوبی فینال 16:30 کسب مدال طلا