حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
مهم‌ترین اخبار

لیگ‌های ایران

جدول لیگ های ایران

آخرین اخبار سایر ورزش‌ها

لیگ برتر والیبال

لیگ برتر
1st 2nd 3rd 4th 5th
جمعه 7 آذر 1399
راه یاب ملل مریوان
شهرداری قزوین






11:00
خاتم اردکان
آذرباتری ارومیه






11:00
هورسان رامسر
شهداب یزد






14:00
سایپا
فولاد سیرجان






14:00
شهرداری ورامین
لبنیات هراز آمل






17:00
شهرداری ارومیه
شهرداری گنبد






17:00
جدول لیگ برتر
تیم بازیها برد
1 فولاد سیرجان 10 9
2 سپاهان 11 9
3 شهرداری ارومیه 10 8
4 سایپا 10 7
5 شهرداری ورامین 9 6
6 لبنیات هراز آمل 9 6
7 شهداب یزد 9 6
8 هورسان رامسر 9 4
9 خاتم اردکان 9 3
10 شهرداری گنبد 9 3
11 شهرداری قزوین 9 2
12 پیکان تهران 10 2
13 راه یاب ملل مریوان 9 1
14 آذرباتری ارومیه 9 0
مشاهده جدول کامل لیگ برتر

لیگ برتر بسکتبال

گروه الف
پنجشنبه 15 آبان 1399
شهرداری گرگان 88 - 78 صنعت مس رفسنجان 15:00
پالایش نفت آبادان - آفتاب زاگرس اهواز 18:00
جمعه 16 آبان 1399
آفتاب زاگرس اهواز - شهرداری گرگان 15:00
صنعت مس رفسنجان 58 - 65 پالایش نفت آبادان 18:00
شنبه 17 آبان 1399
آویژه صنعت مشهد 73 - 76 شورا و شهرداری قزوین 15:00
اکسون - رعد پدافند هوایی مشهد 18:00
یکشنبه 18 آبان 1399
رعد پدافند هوایی مشهد - اکسون 15:00
شورا و شهرداری قزوین 68 - 52 آویژه صنعت مشهد 18:00
جدول گروه الف
تیم بازیها امتیاز
1 شورا و شهرداری قزوین 2 4
2 شهرداری گرگان 1 2
3 پالایش نفت آبادان 1 2
4 صنعت مس رفسنجان 2 2
5 آویژه صنعت مشهد 2 2
6 آفتاب زاگرس اهواز 0 0
7 اکسون 0 0
8 رعد پدافند هوایی مشهد 0 0
مشاهده جدول کامل گروه الف

جدول پخش ورزش از تلویزیون

جمعه 7 آذر
لیگ برتر والیبال
شهرداری ورامین - لبنیات هراز آمل
ساعت: 17:00 زنده از شبکه ورزش
هفته 10 لیگ برتر انگلیس
کریستال پالاس - نیوکسل
ساعت: 23:30 زنده از شبکه ورزش و سایت آنتن
شنبه 8 آذر
بسکتبال انتخابی جام آسیا
ایران - عربستان
ساعت: 16:30 زنده از شبکه ورزش
هفته 10 لیگ برتر انگلیس
منچسترسیتی - برنلی
ساعت: 18:30 زنده از شبکه ورزش
هفته 9 سری آ ایتالیا
بنونتو - یوونتوس
ساعت: 20:30 زنده از شبکه ورزش
هفته 12 لیگ یک فرانسه
پاری سن ژرمن - بوردو
ساعت: 23:30 زنده از شبکه ورزش
یکشنبه 9 آذر
لیگ برتر والیبال
پیکان تهران - هورسان رامسر
ساعت: 11:00 زنده از شبکه ورزش
هفته 11 لالیگا اسپانیا
بارسلونا - اوساسونا
ساعت: 16:30 زنده از شبکه ورزش
هفته 10 لیگ برتر انگلیس
چلسی - تاتنهام
ساعت: 20:00 زنده از شبکه ورزش
هفته 10 لیگ برتر انگلیس
آرسنال - ولورهمپتون
ساعت: 22:45 زنده از شبکه ورزش
دوشنبه 10 آذر
بسکتبال انتخابی جام آسیا
ایران - سوریه
ساعت: 16:30 زنده از شبکه ورزش
هفته 10 لیگ برتر انگلیس
وستهام - استون ویلا
ساعت: 23:00 زنده از شبکه ورزش

گلزنان برتر

4 گل
گادوین منشا (گل گهرسیرجان)
3 گل
طالب ریکانی (صنعت نفت آبادان)
2 گل
امین قاسمی نژاد (شهر خودرو)
وریا غفوری (استقلال)
دارکو بیدوف (ذوب آهن)

بهترین پاسورها

2 پاس
کریم اسلامی (نساجی مازندران)

لیگ قهرمانان آسیا

گروه H (شرق آسیا)
چهارشنبه 23 بهمن 1398
چونبوک موتورز 1 - 2 یوکوهاما
چهارشنبه 30 بهمن 1398
یوکوهاما 4 - 0 سیدنی اف سی
چهارشنبه 14 اسفند 1398
سیدنی اف سی 2 - 2 چونبوک موتورز
پنجشنبه 29 آبان 1399
سیدنی اف سی 1 - 2 شانگهای SIPG
یکشنبه 2 آذر 1399
چونبوک موتورز 1 - 2 شانگهای SIPG
چهارشنبه 5 آذر 1399
چونبوک موتورز 1 - 0 سیدنی اف سی
شانگهای SIPG 0 - 1 یوکوهاما
شنبه 8 آذر 1399
یوکوهاما - شانگهای SIPG 16:30
ﺳﻪشنبه 11 آذر 1399
یوکوهاما - چونبوک موتورز 13:30
شانگهای SIPG - سیدنی اف سی 16:30
جمعه 14 آذر 1399
سیدنی اف سی - یوکوهاما 13:30
شانگهای SIPG - چونبوک موتورز 13:30
جدول گروه H (شرق آسیا)
تیم بازیها امتیاز
1 یوکوهاما 3 9
2 شانگهای SIPG 3 6
3 چونبوک موتورز 4 4
4 سیدنی اف سی 4 1
مشاهده جدول کامل گروه H (شرق آسیا)

لیگ قهرمانان اروپا

گروه A
چهارشنبه 30 مهر 1399
سالزبورگ 2 - 2 لوکوموتیو مسکو
بایرن مونیخ 4 - 0 اتلتیکومادرید
ﺳﻪشنبه 6 آبان 1399
لوکوموتیو مسکو 1 - 2 بایرن مونیخ
اتلتیکومادرید 3 - 2 سالزبورگ
ﺳﻪشنبه 13 آبان 1399
لوکوموتیو مسکو 1 - 1 اتلتیکومادرید
سالزبورگ 2 - 6 بایرن مونیخ
چهارشنبه 5 آذر 1399
بایرن مونیخ 3 - 1 سالزبورگ
اتلتیکومادرید 0 - 0 لوکوموتیو مسکو
ﺳﻪشنبه 11 آذر 1399
لوکوموتیو مسکو - سالزبورگ 21:25
اتلتیکومادرید - بایرن مونیخ 23:30
چهارشنبه 19 آذر 1399
بایرن مونیخ - لوکوموتیو مسکو 23:30
سالزبورگ - اتلتیکومادرید 23:30
جدول گروه A
تیم بازیها امتیاز
1 بایرن مونیخ 4 12
2 اتلتیکومادرید 4 5
3 لوکوموتیو مسکو 4 3
4 سالزبورگ 4 1
مشاهده جدول کامل گروه A

لیگ اروپا

گروه A
پنجشنبه 1 آبان 1399
یانگ بویز 1 - 2 آاس رم
زسکا صوفیه 0 - 2 کلوژ
پنجشنبه 8 آبان 1399
کلوژ 1 - 1 یانگ بویز
آاس رم 0 - 0 زسکا صوفیه
پنجشنبه 15 آبان 1399
آاس رم 5 - 0 کلوژ
یانگ بویز 3 - 0 زسکا صوفیه
پنجشنبه 6 آذر 1399
زسکا صوفیه 0 - 1 یانگ بویز
کلوژ 0 - 2 آاس رم
پنجشنبه 13 آذر 1399
آاس رم - یانگ بویز 23:30
کلوژ - زسکا صوفیه 23:30
پنجشنبه 20 آذر 1399
یانگ بویز - کلوژ 21:25
زسکا صوفیه - آاس رم 21:25
جدول گروه A
تیم بازیها امتیاز
1 آاس رم 4 10
2 یانگ بویز 4 7
3 کلوژ 4 4
4 زسکا صوفیه 4 1
مشاهده جدول کامل گروه A

لیگ ملت‌های اروپا

گروه 1
جمعه 14 شهریور 1399
ایتالیا 1 - 1 بوسنی
هلند 1 - 0 لهستان
دوشنبه 17 شهریور 1399
بوسنی 1 - 2 لهستان
هلند 0 - 1 ایتالیا
یکشنبه 20 مهر 1399
بوسنی 0 - 0 هلند
لهستان 0 - 0 ایتالیا
چهارشنبه 23 مهر 1399
ایتالیا 1 - 1 هلند
لهستان 3 - 0 بوسنی
یکشنبه 25 آبان 1399
هلند 3 - 1 بوسنی
ایتالیا 2 - 0 لهستان
چهارشنبه 28 آبان 1399
بوسنی 0 - 2 ایتالیا
لهستان 1 - 2 هلند
جدول گروه 1
تیم بازیها امتیاز
1 ایتالیا 6 12
2 هلند 6 11
3 لهستان 6 7
4 بوسنی 6 2
مشاهده جدول کامل گروه 1

اخبار فوتبال

  • جدیدترین ها
  • پربازدیدترین ها
  • پرحاشیه ترین ها

لیگ های خارجی

لیگ برتر انگلیس
جمعه 7 آذر 1399
کریستال پالاس - نیوکسل 23:30
شنبه 8 آذر 1399
برایتون - لیورپول 16:00
منچسترسیتی - برنلی 18:30
اورتون - لیدز 21:00
وست برومویچ - شفیلد یونایتد 23:30
یکشنبه 9 آذر 1399
ساوتهمپتون - منچستریونایتد 17:30
چلسی - تاتنهام 20:00
آرسنال - ولورهمپتون 22:45
دوشنبه 10 آذر 1399
لسترسیتی - فولام 21:00
وستهام - استون ویلا 23:00
مشاهده جدول کامل لیگ برتر انگلیس

جدول لیگ های خارجی

جدول لیگ برتر انگلیس
تیم بازیها امتیاز
1 تاتنهام 9 20
2 لیورپول 9 20
3 چلسی 9 18
4 لسترسیتی 9 18
5 ساوتهمپتون 9 17
6 اورتون 9 16
7 استون ویلا 8 15
8 وستهام 9 14
9 ولورهمپتون 9 14
10 منچستریونایتد 8 13
11 کریستال پالاس 9 13
12 آرسنال 9 13
13 منچسترسیتی 8 12
14 لیدز 9 11
15 نیوکسل 9 11
16 برایتون 9 9
17 برنلی 8 5
18 فولام 9 4
19 وست برومویچ 9 3
20 شفیلد یونایتد 9 1
مشاهده جدول کامل لیگ برتر انگلیس

مقدماتی جام‌جهانی منطقه آسیا

مقدماتی آسیا-گروه C
پنجشنبه 14 شهریور 1398
کامبوج 1 - 1 هنگ کنگ
بحرین 1 - 1 عراق
ﺳﻪشنبه 19 شهریور 1398
کامبوج 0 - 1 بحرین
هنگ کنگ 0 - 2 ایران
پنجشنبه 18 مهر 1398
ایران 14 - 0 کامبوج
عراق 2 - 0 هنگ کنگ
ﺳﻪشنبه 23 مهر 1398
کامبوج 0 - 4 عراق
بحرین 1 - 0 ایران
پنجشنبه 23 آبان 1398
هنگ کنگ 0 - 0 بحرین
عراق 2 - 1 ایران
ﺳﻪشنبه 28 آبان 1398
هنگ کنگ 2 - 0 کامبوج
عراق 0 - 0 بحرین
پنجشنبه 7 فروردین 1399
ایران - هنگ کنگ تعویق
بحرین - کامبوج تعویق
ﺳﻪشنبه 12 فروردین 1399
کامبوج - ایران تعویق
هنگ کنگ - عراق تعویق
پنجشنبه 15 خرداد 1399
عراق - کامبوج تعویق
ایران - بحرین تعویق
ﺳﻪشنبه 20 خرداد 1399
بحرین - هنگ کنگ تعویق
ایران - عراق تعویق
جدول مقدماتی آسیا-گروه C
تیم بازیها امتیاز
1 عراق 5 11
2 بحرین 5 9
3 ایران 4 6
4 هنگ کنگ 5 5
5 کامبوج 5 1
مشاهده جدول کامل مقدماتی آسیا-گروه C

مقدماتی جام‌جهانی منطقه آمریکای جنوبی

گروهی
جمعه 18 مهر 1399
پاراگوئه 2 - 2 پرو
اروگوئه 2 - 1 شیلی
آرژانتین 1 - 0 اکوادور
شنبه 19 مهر 1399
کلمبیا 3 - 0 ونزوئلا
برزیل 5 - 0 بولیوی
ﺳﻪشنبه 22 مهر 1399
بولیوی 1 - 2 آرژانتین
چهارشنبه 23 مهر 1399
اکوادور 4 - 2 اروگوئه
ونزوئلا 0 - 1 پاراگوئه
پرو 2 - 4 برزیل
شیلی 2 - 2 کلمبیا
پنجشنبه 22 آبان 1399
بولیوی 2 - 3 اکوادور
جمعه 23 آبان 1399
آرژانتین 1 - 1 پاراگوئه
شنبه 24 آبان 1399
کلمبیا 0 - 3 اروگوئه
شیلی 2 - 0 پرو
برزیل 1 - 0 ونزوئلا
چهارشنبه 28 آبان 1399
اکوادور 6 - 1 کلمبیا
ونزوئلا 2 - 1 شیلی
پاراگوئه 2 - 2 بولیوی
اروگوئه 0 - 2 برزیل
پرو 0 - 2 آرژانتین
جدول گروهی
تیم بازیها امتیاز
1 برزیل 4 12
2 آرژانتین 4 10
3 اکوادور 4 9
4 پاراگوئه 4 6
5 اروگوئه 4 6
6 شیلی 4 4
7 کلمبیا 4 4
8 ونزوئلا 4 3
9 پرو 4 1
10 بولیوی 4 1
مشاهده جدول کامل گروهی