مهم‌ترین اخبار

جام ملت‌های اروپا

گروه A
جمعه 21 خرداد 1400
ترکیه 0 - 3 ایتالیا
شنبه 22 خرداد 1400
ولز 1 - 1 سوئیس
چهارشنبه 26 خرداد 1400
ترکیه 0 - 2 ولز
ایتالیا 3 - 0 سوئیس
یکشنبه 30 خرداد 1400
ایتالیا - ولز 20:30
سوئیس - ترکیه 20:30
جدول گروه A
تیم بازیها امتیاز
1 ایتالیا 2 6
2 ولز 2 4
3 سوئیس 2 1
4 ترکیه 2 0
مشاهده جدول کامل گروه A

لیگ‌های ایران

لیگ برتر ایران
پنجشنبه 2 ارديبهشت 1400
نساجی مازندران 0 - 1 سپاهان
آلومینیوم اراک 1 - 1 پیکان
نفت‌ مسجدسلیمان 1 - 0 مس رفسنجان
جمعه 3 ارديبهشت 1400
گل گهرسیرجان 1 - 0 صنعت نفت آبادان
دوشنبه 3 خرداد 1400
ذوب آهن 1 - 2 پرسپولیس
شنبه 8 خرداد 1400
تراکتور 2 - 0 ماشین‌سازی‌تبریز
سایپا 2 - 1 فولاد
دوشنبه 31 خرداد 1400
استقلال - شهر خودرو 19:45
مشاهده جدول کامل لیگ برتر ایران

جدول لیگ های ایران

آخرین اخبار سایر ورزش‌ها

لیگ والیبال ملت‌ها

مرحله مقدماتی
1st 2nd 3rd 4th 5th
دوشنبه 31 خرداد 1400
استرالیا
صربستان






12:30
ژاپن
بلغارستان






14:30
فرانسه
ایران






15:30
کانادا
هلند






17:30
برزیل
ایتالیا






19:00
اسلوونی
آمریکا






20:30
لهستان
آرژانتین






22:00
آلمان
روسیه






23:30
ﺳﻪشنبه 1 تير 1400
کانادا
استرالیا






12:30
صربستان
هلند






14:30
بلغارستان
آمریکا






15:30
ایران
لهستان






17:30
ژاپن
اسلوونی






18:30
فرانسه
آرژانتین






20:30
برزیل
آلمان






22:00
روسیه
ایتالیا






23:30
چهارشنبه 2 تير 1400
استرالیا
هلند






12:30
کانادا
صربستان






14:30
آمریکا
ژاپن






15:30
فرانسه
لهستان






17:30
ایران
آرژانتین






18:30
اسلوونی
بلغارستان






20:30
ایتالیا
آلمان






22:00
برزیل
روسیه






23:30
جدول مرحله مقدماتی
تیم بازیها برد
1 برزیل 12 11
2 لهستان 12 10
3 اسلوونی 12 9
4 روسیه 12 8
5 فرانسه 12 8
6 صربستان 12 8
7 آمریکا 12 6
8 آرژانتین 12 6
9 ایتالیا 12 6
10 ژاپن 12 6
11 ایران 12 5
12 کانادا 12 4
13 آلمان 12 4
14 هلند 12 2
15 بلغارستان 12 2
16 استرالیا 12 1
مشاهده جدول کامل مرحله مقدماتی

جدول پخش ورزش از تلویزیون

یکشنبه 30 خرداد
پلی آف بسکتبال NBA
بروکلین نتس - میلواکی باکس
ساعت: 05:10 زنده از سایت آنتن
سوپر جام ایران
پرسپولیس - تراکتور
ساعت: 19:50 زنده از شبکه سه و سایت آنتن
دوشنبه 31 خرداد
لیگ والیبال ملت‌ها
استرالیا - صربستان
ساعت: 12:30 زنده از شبکه ورزش
لیگ والیبال ملت‌ها
ژاپن - بلغارستان
ساعت: 14:30 زنده از شبکه ورزش
لیگ والیبال ملت‌ها
ایران - فرانسه
ساعت: 15:30 زنده از شبکه سه
لیگ والیبال ملت‌ها
کانادا - هلند
ساعت: 17:30 زنده از شبکه ورزش
معوقه هفته 21 لیگ برتر ایران
استقلال - شهر خودرو
ساعت: 19:45 زنده از شبکه سه
یورو 2020
فنلاند - بلژیک
ساعت: 23:30 زنده از شبکه ورزش
ﺳﻪشنبه 1 تير
کوپا آمه‌ریکا
اروگوئه - شیلی
ساعت: 01:30 زنده از شبکه ورزش
لیگ والیبال ملت‌ها
کانادا - استرالیا
ساعت: 12:30 زنده از شبکه ورزش
لیگ والیبال ملت‌ها
بلغارستان - آمریکا
ساعت: 15:30 زنده از شبکه ورزش
لیگ والیبال ملت‌ها
ایران - لهستان
ساعت: 17:30 زنده از شبکه سه
لیگ والیبال ملت‌ها
ژاپن - اسلوونی
ساعت: 18:30 زنده از شبکه ورزش
یورو 2020
کرواسی - اسکاتلند
ساعت: 23:30 زنده از شبکه ورزش
چهارشنبه 2 تير
لیگ والیبال ملت‌ها
استرالیا - هلند
ساعت: 12:30 زنده از شبکه ورزش
لیگ والیبال ملت‌ها
کانادا - صربستان
ساعت: 14:30 زنده از شبکه ورزش
لیگ والیبال ملت‌ها
فرانسه - لهستان
ساعت: 17:30 زنده از شبکه ورزش
لیگ والیبال ملت‌ها
ایران - آرژانتین
ساعت: 18:30 زنده از شبکه سه
یورو 2020
سوئد - لهستان
ساعت: 20:30 زنده از شبکه ورزش
یورو 2020
آلمان - مجارستان
ساعت: 23:30 زنده از شبکه ورزش
یورو 2020
پرتغال - فرانسه
ساعت: 23:30 زنده از شبکه سه
جمعه 4 تير
کوپا آمه‌ریکا
بولیوی - اروگوئه
ساعت: 01:30 زنده از شبکه ورزش

گلزنان برتر

17 گل
سجاد شهباززاده (سپاهان)
10 گل
گادوین منشا (گل گهرسیرجان)
9 گل
حامد پاکدل (آلومینیوم اراک)
امین قاسمی نژاد (شهر خودرو)
محمد عباس زاده (تراکتور)
7 گل
طالب ریکانی (صنعت نفت آبادان)
6 گل
ساسان حسینی (نفت‌ مسجدسلیمان)
احمد نورالهی (پرسپولیس)
پیمان بابایی (تراکتور)
یونس شاکری (گل گهرسیرجان)

بهترین پاسورها

6 پاس
سروش رفیعی (سپاهان)
5 پاس
مهدی قایدی (استقلال)
احمد رضا زنده روح (گل گهرسیرجان)
4 پاس
محمدمهدی محبی (نفت‌ مسجدسلیمان)
کریم اسلامی (نساجی مازندران)
احمد نورالهی (پرسپولیس)
محمدرضا حسینی (سپاهان)
امید عالیشاه (پرسپولیس)

مقدماتی جام‌جهانی منطقه آسیا

مقدماتی آسیا-گروه C
پنجشنبه 14 شهریور 1398
کامبوج 1 - 1 هنگ کنگ
بحرین 1 - 1 عراق
ﺳﻪشنبه 19 شهریور 1398
کامبوج 0 - 1 بحرین
هنگ کنگ 0 - 2 ایران
پنجشنبه 18 مهر 1398
ایران 14 - 0 کامبوج
عراق 2 - 0 هنگ کنگ
ﺳﻪشنبه 23 مهر 1398
کامبوج 0 - 4 عراق
بحرین 1 - 0 ایران
پنجشنبه 23 آبان 1398
هنگ کنگ 0 - 0 بحرین
عراق 2 - 1 ایران
ﺳﻪشنبه 28 آبان 1398
هنگ کنگ 2 - 0 کامبوج
عراق 0 - 0 بحرین
پنجشنبه 13 خرداد 1400
ایران 3 - 1 هنگ کنگ
بحرین 8 - 0 کامبوج
دوشنبه 17 خرداد 1400
عراق 4 - 1 کامبوج
ایران 3 - 0 بحرین
جمعه 21 خرداد 1400
کامبوج 0 - 10 ایران
هنگ کنگ 0 - 1 عراق
ﺳﻪشنبه 25 خرداد 1400
بحرین 4 - 0 هنگ کنگ
ایران 1 - 0 عراق
جدول مقدماتی آسیا-گروه C
تیم بازیها امتیاز
1 ایران 8 18
2 عراق 8 17
3 بحرین 8 15
4 هنگ کنگ 8 5
5 کامبوج 8 1
مشاهده جدول کامل مقدماتی آسیا-گروه C

لیگ قهرمانان آسیا

یک هشتم نهایی
ﺳﻪشنبه 23 شهریور 1400
النصرعربستان - تراکتور 20:00
استقلال تاجیکستان - پرسپولیس 20:00
شارجه امارات - الوحده امارات 20:00
استقلال - الهلال عربستان 20:00

لیگ قهرمانان اروپا

فینال
شنبه 8 خرداد 1400
منچسترسیتی 0 - 1 چلسی
مشاهده نمودار حذفی

لیگ اروپا

فینال
چهارشنبه 5 خرداد 1400
ویارئال 1(11) - (10)1 منچستریونایتد
مشاهده نمودار حذفی

لیگ ملت‌های اروپا

نیمه نهایی
چهارشنبه 14 مهر 1400
ایتالیا - اسپانیا 22:15
پنجشنبه 15 مهر 1400
بلژیک - فرانسه 22:15

مقدماتی جام‌جهانی منطقه آمریکای جنوبی

گروهی
جمعه 18 مهر 1399
پاراگوئه 2 - 2 پرو
اروگوئه 2 - 1 شیلی
آرژانتین 1 - 0 اکوادور
شنبه 19 مهر 1399
کلمبیا 3 - 0 ونزوئلا
برزیل 5 - 0 بولیوی
ﺳﻪشنبه 22 مهر 1399
بولیوی 1 - 2 آرژانتین
چهارشنبه 23 مهر 1399
اکوادور 4 - 2 اروگوئه
ونزوئلا 0 - 1 پاراگوئه
پرو 2 - 4 برزیل
شیلی 2 - 2 کلمبیا
پنجشنبه 22 آبان 1399
بولیوی 2 - 3 اکوادور
جمعه 23 آبان 1399
آرژانتین 1 - 1 پاراگوئه
شنبه 24 آبان 1399
کلمبیا 0 - 3 اروگوئه
شیلی 2 - 0 پرو
برزیل 1 - 0 ونزوئلا
چهارشنبه 28 آبان 1399
اکوادور 6 - 1 کلمبیا
ونزوئلا 2 - 1 شیلی
پاراگوئه 2 - 2 بولیوی
اروگوئه 0 - 2 برزیل
پرو 0 - 2 آرژانتین
جمعه 14 خرداد 1400
بولیوی 3 - 1 ونزوئلا
اروگوئه 0 - 0 پاراگوئه
آرژانتین 1 - 1 شیلی
پرو 0 - 3 کلمبیا
شنبه 15 خرداد 1400
برزیل 2 - 0 اکوادور
چهارشنبه 19 خرداد 1400
اکوادور 1 - 2 پرو
ونزوئلا 0 - 0 اروگوئه
کلمبیا 2 - 2 آرژانتین
پاراگوئه 0 - 2 برزیل
شیلی 1 - 1 بولیوی
جدول گروهی
تیم بازیها امتیاز
1 برزیل 6 18
2 آرژانتین 6 12
3 اکوادور 6 9
4 اروگوئه 6 8
5 کلمبیا 6 8
6 پاراگوئه 6 7
7 شیلی 6 6
8 بولیوی 6 5
9 ونزوئلا 6 4
10 پرو 6 4
مشاهده جدول کامل گروهی

اخبار فوتبال

  • جدیدترین ها
  • پربازدیدترین ها
  • پرحاشیه ترین ها

لیگ های خارجی

جدول لیگ های خارجی

جدول لیگ برتر انگلیس
تیم بازیها امتیاز
1 منچسترسیتی 38 86
2 منچستریونایتد 38 74
3 لیورپول 38 69
4 چلسی 38 67
5 لسترسیتی 38 66
6 وستهام 38 65
7 تاتنهام 38 62
8 آرسنال 38 61
9 لیدز 38 59
10 اورتون 38 59
11 استون ویلا 38 55
12 نیوکسل 38 45
13 ولورهمپتون 38 45
14 کریستال پالاس 38 44
15 ساوتهمپتون 38 43
16 برایتون 38 41
17 برنلی 38 39
18 فولام 38 28
19 وست برومویچ 38 26
20 شفیلد یونایتد 38 23
مشاهده جدول کامل لیگ برتر انگلیس

کوپا آمه‌ریکا

گروه B
دوشنبه 24 خرداد 1400
برزیل 3 - 0 ونزوئلا
کلمبیا 1 - 0 اکوادور
جمعه 28 خرداد 1400
کلمبیا 0 - 0 ونزوئلا
برزیل 4 - 0 پرو
دوشنبه 31 خرداد 1400
ونزوئلا - اکوادور 01:30
کلمبیا - پرو 04:30
پنجشنبه 3 تير 1400
اکوادور - پرو 01:30
برزیل - کلمبیا 04:30
دوشنبه 7 تير 1400
برزیل - اکوادور 01:30
ونزوئلا - پرو 01:30
جدول گروه B
تیم بازیها امتیاز
1 برزیل 2 6
2 کلمبیا 2 4
3 ونزوئلا 2 1
4 اکوادور 1 0
5 پرو 1 0
مشاهده جدول کامل گروه B

مقدماتی جام‌جهانی منطقه اروپا

گروه A
پنجشنبه 5 فروردین 1400
صربستان 3 - 2 جمهوری ایرلند
پرتغال 1 - 0 آذربایجان
یکشنبه 8 فروردین 1400
صربستان 2 - 2 پرتغال
جمهوری ایرلند 0 - 1 لوکزامبورگ
ﺳﻪشنبه 10 فروردین 1400
آذربایجان 1 - 2 صربستان
لوکزامبورگ 1 - 3 پرتغال
چهارشنبه 10 شهریور 1400
لوکزامبورگ - آذربایجان 23:15
پرتغال - جمهوری ایرلند 23:15
شنبه 13 شهریور 1400
صربستان - لوکزامبورگ 20:30
جمهوری ایرلند - آذربایجان 20:30
ﺳﻪشنبه 16 شهریور 1400
آذربایجان - پرتغال 20:30
جمهوری ایرلند - صربستان 23:15
شنبه 17 مهر 1400
آذربایجان - جمهوری ایرلند 19:30
لوکزامبورگ - صربستان 22:15
ﺳﻪشنبه 20 مهر 1400
صربستان - آذربایجان 22:15
پرتغال - لوکزامبورگ 22:15
پنجشنبه 20 آبان 1400
آذربایجان - لوکزامبورگ 20:30
جمهوری ایرلند - پرتغال 23:15
یکشنبه 23 آبان 1400
لوکزامبورگ - جمهوری ایرلند 23:15
پرتغال - صربستان 23:15
جدول گروه A
تیم بازیها امتیاز
1 پرتغال 3 7
2 صربستان 3 7
3 لوکزامبورگ 2 3
4 جمهوری ایرلند 2 0
5 آذربایجان 2 0
مشاهده جدول کامل گروه A