کد خبر: 1238137/4 زمان: 15:23   1394/02/14 بازدید: 7,183

منتظر پیشنهاد تمدید قرارداد پرسپولیس هستم

عالیشاه: مقتدارانه صعود می‌کنیم

مهاجم جوان پرسپولیس با توجه به حمایت هواداران تیمش را برنده دیدار برابر بنیادکار می‌داند و از اکنون به صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا می‌اندیشد.

امید عالیشاه که تیمش برای صعود به مرحله بعدی نیاز به پیروزی در دیدار روز چهارشنبه برابر بنیادکار دارد درباره این دیدار و شرایط تیمش به "ورزش سه" گفت: بنیادکار یکی از تیم‌های قدر گروه ما بود که با بدشانسی نتوانست در رقابت برای صعود باقی بماند.

وی ادامه داد: برای صعود به مرحله بعدی نیازمند به برد در برابر بنیادکار ازبکستان هستیم و مطمئن هستیم هواداران ما همانند دیدار برابر النصر در کنار ما خواهند بود و با پیروزی در این بازی جواز حضور در مرحله بعدی را به دست خواهیم آورد.

عالیشاه با توجه به شرایط جدول گروه A لیگ قهرمانان آسیا می‌گوید: ما در این بازی محکوم به برد هستیم و باید با یک بازی حساب شده و دور از هیجان بنیادکار را شکست دهیم. تمام بازیکنان تمرکز خود را روی این بازی قرار داده‌اند و امیدواریم در کنار آنها جشن صعود را برگزار کنیم.

شماره دو پرسپولیس در ادامه درباره ادامه همکاری‌اش با پرسپولیس در فصل آینده گفت: قراردادم در فصل آینده به پایان می‌رسد و دوست دارم پرسپولیس را در فصل آینده نیز همراهی کنم و جزو برنامه‌های برانکو برای قهرمانی در فصل آینده باشم. فعلا که صحبتی برای ادامه همکاری با من نشده و البته من امیدوارم در پایان فصل قراردادم را با این تیم تمدید کنم.
از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.