کد خبر: 1238496/1 زمان: 10:22   1394/02/16 بازدید: 22,263

ایران - ژاپن 21 مهر در ورزشگاه آزادی؟

تیم ملی فوتبال ژاپن بعد از برگزاری دیدار با سوریه در ایران، در یک دیدار تدارکاتی به مصاف تیم ملی کشورمان خواهد رفت.

پس از اینکه تیم‌های ملی عراق، سوریه و افغانستان برای برگزاری دیدارهای خانگی خود از سری رقابت‌های مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه کشور ایران را انتخاب کردند و میزبانی ایران به صورت تلویحی از سوی AFC تأیید شد؛ برنامه‌ریزی‌های لازم برای برگزاری این دیدارها در کشورمان در حال انجام است.

به گزارش فارس، برهمین اساس شنیده می‌شود میزبانی از سوریه تقریباً در ایران قطعی شده و این تیم در ایران از کشورهای ژاپن، افغانستان، سنگاپور و کامبوج از گروه پنجم رقابت‌های مقدماتی جام جهانی 2018 میزبانی خواهد کرد.

طبق برنامه اعلام شده از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار است تیم ملی سوریه در تاریخ 16 مهرماه سال جاری در کشورمان با ژاپن دیدار کند و این بهترین فرصت خواهد بود تا به واسطه حضور سامورایی‌ها در ایران، تیم ملی کشورمان نیز در ایران با این تیم بازی کند.

بر همین اساس و با رایزنی‌های انجام شده بین فدراسیون ایران و ژاپن هماهنگی‌های اولیه برای برگزاری این دیدار در تاریخ 21 مهر که همزمان است با آغاز دور برگشت مرحله گروهی مقدماتی جام جهانی 2018 انجام شده و به احتمال بسیار زیاد این دو کشور در این تاریخ در ورزشگاه آزادی با هم دیدار خواهند کرد.

تیم‌های ملی ایران و ژاپن در تاریخ 26 مهر و در هفته ششم مقدماتی جام جهانی استراحت دارند و در صورت هماهنگی این دیدار، دو تیم در این تاریخ به مصاف هم خواهند رفت.
از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.