کد خبر: 1251979/1 زمان: 20:30   1394/04/22 بازدید: 58,315

پیروزی استقلال با گل‌های ابراهیمی و شهباززاده

دیدار دوستانه استقلال و بهمن جوان با پیروزی آبی پوشان به پایان رسید.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، دیدار دوستانه استقلال و بهمن جوان امروز در زمین چمن کمپ ورزشی کردان و در حضور نزدیک به 150 تماشاگر برگزار شد. نیمه اول این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید که پرویز مظلومی در بین دو نیمه تغییراتی را در ترکیب تیمش ایجاد کرد که یکی از آنها حضور طالب‌لو به جای رحمتی بود.

در این نیمه استقلال از روی نقطه پنالتی توسط امید ابراهیمی به گل رسید و سجاد شهباززاده نیز دو گل دیگر به ثمر رساند تا بازی در نهایت سه بر صفر شود.

* در نیمه دوم یک بازیکن بهمن کارت قرمز گرفت که با توافق طرفین یک بازیکن دیگر وارد زمین شد تا دو تیم با با یازده نفر بازی کنند.

* هنگامی که دقیقه 80 بازی بود تعدادی از بازیکنان قصد رفتن به اتاق‌های خود را داشتند که با هجوم تماشاگران برای گرفتن عکس یادگاری رو به رو شدند. بازیکنانی نظیر کرار، برهانی،عمران زاده که صبح امروز تمرین هوازی را برگزار کردند به هنگام ترک زمین با مشکلاتی مواجه شده و تماشاگران آنها را دوره کرده که این موضوع کار آنها را سخت کرد. در نهایت پورحیدری از مسئولان نیروی انتظامی خواست تا شرایط را برای حضور بازیکنان در اتاق‌هایشان فراهم کنند.
از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.