حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1266257/7 زمان: 08:45   1394/06/20 بازدید: 85,658

برنزی به رنگ طلا

شروع خوب تیم آزاد با احمد محمدی

سید احمد محمدی کشتی گیر درخشان ایران با وجود شایستگی کامل برای دریافت طلا ، به مدال برنز قناعت کرد .

به گزارش " ورزش سه "، سید احمد محمدی، آزاد کار قائم شهری تیم ملی اولین نماینده ی ایران در این مسابقات بود و سه کشتی گیر دیگر کشورمان از امشب بر روی تشک مسابقات خواهند رفت.محمدی در دور اولین مسابقه اش دیوید هابات از اسلوونی را 12 بر صفر شکست داد و در دور بعد مارن کوبایی را با نتیجه ی قاطع 6 صفر از پیش رو برداشت.

دارنده مدال طلای آسیا در مرحله ی بعد مقابل برنت مک کالف آمریکا قرار گرفت و با یک کشتی فوق العاده تواسنت ، حریف سرسختش سرسخت را 5 بر 4 شکست داد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت که در این مرحله نیز بوشر از رومانی را با نتیجه 6 بر یک شکست داد .

نماینده ی ایران برای صعود به فینال فرانک چامیزو مارکوئز کشتی گیر کوبایی الاصل ایتالیایی را در پیش داشت و در حال ناباوری برابر این کشتی گیر قدر ضربه فنی شد و از صعود به فینال باز ماند.

سید احمد محمدی کشتی گیر وزن 65 کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد ایران توانست در دیدار رده بندی با پیروزی 15-5 برابر حریف سرشناس آذربایجانی خود طغرل عسگراف اولین مدال را برای شاگردان خادم کسب کند.عسگراف دارنده ی مدال طلای المپیک لندن نیز بوده است.محمدی با این مدال سهمیه المپیک وزن 65 کیلوگرم کشتی آزاد را نیز برای ایران به ارمغان آورد.
از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.