کد خبر: 1267475/24 زمان: 17:20   1394/06/24 بازدید: 19,908

راه آهن 0 - ملوان بندرانزلی 1 / جنگ راه‌آهنی ها به نفع ملوان

ملوان با تک گل ارزشمند آرش افشین راه آهن را در تهران شکست داد.

به گزارش "ورزش سه"، راه آهنی ها پس از شکست در بازی قبلی خود و در برابر تیم سیاه جامگان در مشهد، امروز و در سومین بازی خانگی خود با ملوان بندرانزلی دیدار خواهند داشت. راه آهنی در دو بازی خانگی قبلی خود یک پیروزی و یک شکست به دست آورده بودند. در طرف مقابل ملوانان نیز پس از شکست خانگی خود در هفته پنجم، در حالی امروز سومین بازی خارج از خانه خود را برگزار خواهد کرد که تاکنون یک تساوی و یک شکست را بیرون از انزلی به دست آورده است.

هفته ششم لیگ برتر، دوره پانزدهم، ورزشگاه شهدای قدس، ساعت 17:30 تماشاگر: 400
داور: غلامرضا جباری کمک ها: حسین طالقانی، ایوب غلامزاده

راه آهن:

ایگور ننزیچ، محسن ایران نژاد، ابراهیم کریمی، مهدی جعفرپور(محمدحسین باباگلی 76)،میلاد محمدی،سیامک کوهنورد، سید احمد مهدی زاده، میلاد ابطحی(حمید دیوسالار 86)، بهادر عبدی، استر ندوال سباستین(علی عسگر68) و مهرداد محمدی
سرمربی: فرهاد کاظمی

ملوان بندرانزلی:

سرگئی پاشنکو،عزت الله پورغاز، محمد حسین کنعانی ، حسین ماهینی، پژمان نوری،مازیار زارع ،عزیز معبودی، صادق محرمی(محمد رضی پور65)، شهاب کرمی، جلال رافخایی(احمد آهی 74) و آرش افشین(83 فرزاد حاتمی)
سرمربی: حمید استیلی

اخطار:

راه آهن: استر سباستین (52) - بهادر عبدی(85)
ملوان: صادق محرمی (63) - مازیار زارع (85) - پژمان نوری(85)

بهترین بازیکن بازی:

در روزی که دو تیم توان تقریبا برابری داشتند مازیار زارع را می توان بهترین بازیکن این بازی دانست، این هافبک انزلی چی ها با قلدری در میانه میدان تمام توان خود را برای موفقیت تیمش گذاشت، البته از آرش افشین نیز می توان نام برد که با فرصت طلبی خود تنها گل این بازی را به ثمر رساند و سه امتیاز به حساب انزلی چی ها واریز کرد.

اتفاق ویژه بازی:

دو درگیری بین بازیکنان را می توان از اتفاقات ویژه این بازی دانست، در دقیقه 85 و در یک صحنه، زارع و نوری از تیم ملوان و عبدی از تیم راه آهن با یکدیگر درگیر شدند که در نهایت با کارت زردی که داور به هر سه بازیکن نشان داد این موضوع را ختم به خیر کرد. درگیری دوم نیز پس از به صدا درآمدن سوت پایان بازی اتفاق افتاد، در حالی که بازیکنان دو تیم مشغول رفتن به رختکن بودند عزیز معبودی و ابراهیم کریمی نیز بایکدیگر درگیری کوچکی پیدا کردند که با مداخله بازیکنان این موضوع نیز ختم به خیر شد.

شرح گل:

0 – 1 (ملوان دقیقه 63) : اوت ارسالی ملوانی ها که توسط پورقاز فرستاده شد درون محوطه جریمه راه آهنی ها با اثرگذاری و پاس پژمان نوری، به آرش افشین رسید و وی نیز با فرصت طلبی کامل این توپ را درون دروازه راه آهن فرستاد.

شرح بازی :

ملوانان توانستند با استفاده از موقعیتی که در نیمه دوم به دست آوردند گل سه امتیازی خود را وارد دروازه حریف خود کنند و با سه امتیاز شیرین تهران را به مقصد انزلی ترک کنند.
این دو تیم که نیمه اول را با یکی دو موقعیت پشت سر گذاشتند و می توان گفت بیشترین حضور را بازیکنان در میانه میدان داشتند با تساوی بدون گل به پایان رساندند، در نیمه دوم نیز دو تیم در تلاش بودند تا با گرفتن نبض میدان برتری خود را به حریف دیکته کنند و تا با استفاده از برتری خود دروازه حریف را بازکنند و در این راه هر دو تیم چند موقعیت بسیار خوب نیز داشتند اما در نهایت این ملوانی ها بودند که توانستند از موقعیت خود استفاده کنند.
البته مالکیت توپ در این بازی را می توان از آن راه آهنی ها دانست اما آنها نتوانستند از برتری استفاده کنند و در مقابل این ملوانان بودند که به فکر استفاده حداکثری از شرایط بازی را داشتند و حتی پس از به ثمر رساندن گل برتری خود به خوبی توانستند از دروازه تیم خود محافظت کنند و در نهایت توانستند با سه امتیاز به انزلی برگردند.
با این سه امتیاز ملوانی ها ده امتیازی شدند و به رده چهارم جدول رده بندی رسیدند و در طرف مقبل راه آهنی ها در همان پنج امتیاز خود باقی ماندند تا در همان رتبه سیزدهم جدول رده بندی باقی بمانند و شاید با پیروزی احتمالی پرسپولیسی ها به رده چهاردهم نیز سقوط کنند.

دقایق حساس:

دقیقه5 : جلال رافخایی موقعیت مناسبی را در بین مدافعان راه آهن به دست آورد اما ضربه محکم وی را ننزیچ مهار کرد.
دقیقه 9 : میلاد محمدی از داخل محوطه جریمه ملوانی ها ضربه محکمی را روانه دروازه ملوان کرد اما این توپ به زیبایی توسط پاشنکو مهار شد.
دقیقه 70 : بهادر عبدی درون محوطه جریمه ملوانی ها صاحب توپ شد و با چرخشی به موقع ضربه ای محکم روانه دروازه ملوانی ها کرد اما این توپ به بیرون رفت.

حاشیه:

*حدود 50 هوادار انزلی چی از شهر خود برای دیدن بازی تیم شان به ورزشگاه شهدای قدس آمده اند.
*محمد خاکپور، سرمربی تیم امید امروز برای دیدن بازی این دو تیم در ورزشگاه محل برگزاری حاضر شده است.

*حبیب کاشانی که برای دیدن این بازی به ورزشگاه آمده بود در بین دو نیمه به رختکن دو تیم رفت و با بازیکنان و کادرفنی دو تیم به خوش و بش پرداخت.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.