کد خبر: 1267498/7 زمان: 20:32   1394/06/24 بازدید: 36,235

فولاد بدون هوادارانش باخت

فولاد صفر - ذوب آهن 3 / اسکوچیچ در خطر

دیدار تیم های فولاد خوزستان و ذوب آهن اصفهان با نتیجه سه بر صفر به سود تیم مهمان خاتمه پیدا کرد.

به گزارش "ورزش سه" دو تیم فولاد خوزستان و ذوب آهن اصفهان در ورزشگاه غدیر اهواز آخرین دیدار امروز را در حالی برگزار خواهند کرد که این دیدار بدون تماشاگر برگزار خواهد شد.فولاد که به قعرجدول چسبیده است تنها برد می تواند وضعیت آنها را کمی بهبود ببخشد و در سوی مقابل شاگردان یحیی و تساوی دو تیم گسترش و استقلال می توانند تا رتبه ی سوم نیز بالا بیایند.باید دید فولاد و ذوب پس از بردهایشان در جام حذفی چه نتیجه ای در این بازی حساس خواهند گرفت.

هفته ششم لیگ برتر ورزشگاه غدیر ، بدون تماشاگر
داور: رضا کرمانشاهی کمک ها : فرزاد بهرامی و محمد راهی
اخطار: مساریچ؛ چاگو؛ شریفات از فولاد، صادقی از ذوب آهن 

فولاد خوزستان :

 علی سلیمی ، امید خالدی (62 مالکی) ، لئوناردو مساریچ ، محمداهل شاخه، مهرداد جماعتی ، ساسان انصاری ، مهدی دغاغله (45 حبیبی)، ماتیاس چاگو ،اسماعیل شریفات ، حسین ابراهیمی و مهدی بدرلو
سرمربی : دراگان اسکوچیچ

ذوب آهن اصفهان :

محمد رشید مظاهری،محمد نژادمهدی، دانیال قنبری،دانیال اسماعیلی فر (75 حسینی)،مهدی مهدی پور،اکبر صادقی، ،احسان پهلوان،مهدی رجب زاده (79 عباسی)، کاوه رضایی (26 تبریزی)، هادی محمدی ،علی حمام
سرمربی : یحیی گل محمدی

شرح بازی :

دیدار تیم های فولاد خوزستان و ذوب آهن اصفهان با نتیجه سه بر صفر به سود تیم مهمان خاتمه پیدا کرد.

بیست دقیقه ابتدایی نیمه اول با دو شوت از کاوه رضایی و اسماعیل شریفات برای دو تیم سپری شد اما این ضربات راهی به چارچوب دروازه ها پیدا نکرد. یحیی گل محمدی که تیمش را با چند تغییر نسبت به بازی مقابل استقلال اهواز به مصاف فولاد فرستاده بود، روی نفوذ مدافعان کناری ذوب آهن از جناحین خط دفاعی فولاد و ارسال های متوالی به محوطه جریمه تیم میزبان برنامه داشت و دو بار هم روی همین نفوذها به گل رسید. در نوبت اول نفوذ علی حمام از سمت چپ فولاد منجر به ضربه آزاد شد که همین توپ گل اول ذوب را به دنبال داشت و در نوبت دوم هم نفوذ مهرداد قنبری از سمت راست فولاد، ارسال منجر به گل دوم را برای این تیم اصفهانی به ارمغان آورد تا نیمه اول با نتیجه دو بر صفر به سود ذوب آهن خاتمه پیدا کند.

فولاد نیمه دوم را با یک تعویض و جسورتر از نیمه نخست آغاز کرد. ابتدا ضربه هادی حبیبی نژاد بازیکن تازه نفس فولاد پس از برخورد به بالای تیر افقی راهی کرنر شد و پس از آن ضربه پای چپ حسین ابراهیمی با واکنش مظاهری به کرنر رفت. پس از فروکش کردن فشار اولیه تیم فولاد، بازیکنان ذوب آهن بار دیگر به دروازه میزبان فشار آوردند. ابتدا خروج خوب علیرضا سلیمی یک فرصت گل را از مهدی رجب زاده گرفت اما پس از آن مهرداد قنبری با یک ضربه پای چپ محکم سومین گل ذوب آهن را وارد دروازه تیم بدون برنامه فولاد خوزستان کرد تا شکست میزبان سنگین تر شود.

شرح گل‌ها:

0-1 ذوب آهن: سانتر ذوبی ها از سمت راست به طور اتفاقی به هادی محمدی رسید و وی با یک ضربه ی سر توانست دروازه ی سلیمی را باز کند.
0-2 ذوب آهن: سانتر احسان پهلوان از سمت راست در میانه ی راه به پای امید خالدی برخورد کرد و تغییر جهت داد و به درون دروازه ی فولاد راه پیدا کرد.
3-0 ذوب آهن: ضربه ی مهار نشدنی مهرداد قنبری دور از دست سلیمی به درون دروازه رفت.

دقایق حساس:

دقیقه 13 : ضربه ی روی پای کاوه رضایی پس از برخورد به خالدی به کرنر رفت.

دقیقه 18: کاوه رضایی در موقعیت تک به تک قرار گرفت و ضربه ی وی با بی دقتی به بیرون رفت.

دقیقه 20 : پاس به عقب ساسان انصاری پشت محوطه ی جریمه به شریفات رسید و ضربه ی شریفات با اختلاف به بیرون رفت.

دقیقه 50 : ضربه ی راه دور مهرداد قنبری با ااختلاف از دروازه ی سلیمی به بیرون رفت.

دقیقه 53 : ضربه ی فوق العاده راه دور حبیبی نژاد با بدشانسی به تیرک افقی دروازه برخورد کرد.

دقیقه 59 : ضربه ی حسین ابراهیمی در محوطه ی جریمه با واکنش خوب مظاهری به کرنر رفت.

دقیقه 61 : پاس پشت دفاع ذوبی ها برای رجب زاده با خروج به موقع علی سلیمی همراه شد تا همچنان فولاد به بازی امیدورا باقی بماند.

دقیقه 74 : ضربه ی پهلوان در محوطه ی جریمه با برخورد به جماعتی به کرنر رفت.

دقیقه 82 : سانتر هادی حبیبی نژاد با ضربه ی سر بدرلو همراه شد اما مظاهری حاضر و آماده توپ را دریافت کرد.

حاشیه بازی :

*محمد اهل شاخه امروز برای اولین بار در لیگ برتر به میدان رفته است ، این بازیکن جوان اهوازی به دلیل مصدومیت بهمن کامل ، زوج مساریچ در خط دفاع خواهد بود.
*مهرداد جماعتی پس از 5 هفته غیبت در ترکیب اصلی به لیست 11 نفر اصلی اسکوچیچ بازگشت.
*یوسف وکیا به دلیل مصدومیت و پارگی رباط پا تا پایان فصل از همراهی فولادی ها محروم شده است ، در ورزشگاه حاضر است تا بازی هم تیمی های خود را از نزدیک تماشا کمد.
* حجت حق وردی،ولید اسماعیل ،صائب محبی، مرتضی تبریزی و مسعود حسن زاده ، بازیکنانی است که نسبت به بازی قبل ذوب در ترکیب اصلی حضور ندارند.
* کاوه رضایی و احسان پهلوان پیش از شروع بازی به سمت وکیای تازه مصدوم شده رفتند.
* اکبر ایمانی هافبک فصل قبل ذوب آهن قبل از شروع بازی به سمت نیمکت فصل قبل خود رفت.

بهترین بازیکن :

 هادی محمدی دفاع ذوب آهن علاوه بر اینکه توانست گل اول تیمش را با خوش شانسی کامل به ثمر برساند ، در دفاع نیز بی نقص ظاهر شد و از عوامل اصلی برد تیمشان به حساب می آمد.علاوه برمحمدی ، قنبری ، مظاهری و ... لایق گرفتن لقب بهترین بازیکن بودند.
از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.