حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1325713/24 زمان: 18:26   1395/02/25 بازدید: 21,681

میرزازاد؛ آغازی‌خوش و پایانی اشک بار(عکس)

دروازه بان جوان ملوانان که دومین بازی خود را برای تیمش به انجام رساند علیرغم درخشش در نیمه اول، در نیمه دوم نتوانست انتظارات را برآورده کند.

به گزارش "ورزش سه"، کارلوس کی روش در اردوی پیشین تیم ملی نام یک دروازه بان جوان را در لیست خود قرار داد، نیما میرزازاد از ملوان بندرانزلی، دروازه بان اصلی تیم ملی جوانان.
بعد از جدایی سرگئی پاشنکو و مصدومیت سیدحسین حسینی، کادر فنی ملوانان دست به دامن دو  دروازه جوان خود شدند، در اولین بازی آیدین قویدل درون دروازه قرار گرفت و در دومین و سومین بازی نیز کادرفنی انزلی چی ها از دروازه بان جوان خود، نیما میرزازاد استفاده کردند، دروازه بان مستعد و خوش قد و قامتی که بدون شک در آینده از او زیاد خواهیم شنید.


میرزازاد در این بازی آغازی خوب داشت و در نیمه اول توانست موقعیت های خوبی را از حریف مهار کند اما در نیمه دوم و دقیقه 52 او اشتباهی تاریخی را مرتکب شد و گل اول را وارد دروازه خود دید. اشتباهی که با دو دل شدن او در بستن زاویه و یا مهار سانتر احتمالی رخ داد، البته دروازه ملوانان یک بار دیگر و در دقیقه 89 باز شد تا ملوانان راهی رقابت های دسته اول فوتبال ایران شوند.

 

 

 

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.