کد خبر: 1347382/4 زمان: 12:17   1395/05/17 بازدید: 61,943

سه تغییر برای صدرنشینی پرسپولی

تعویض طلایی برانکو که بود؟

برانکو ایوانکوویچ برخلاف بازی گذشته تعویض های متفاوتی را در بازی برابر گسترش فولاد انجام داد، تغییراتی که باعث شد روند تیم در دقایق پایانی دگرگون شود.

به گزارش "ورزش سه"، سرمربی کروات پرسپولیس که بابت تعویض های در دو بازی گذشته انتقاداتی را متوجه خود می دید، برابر گسترش فولاد متفاوت ظاهر شد و با دید فنی فوق العاده اش نفرات خوبی را برای حفظ فشار در زمین حریف انجام داد و اگر خوش شانس بود می توانست عنوان تعویض طلایی را نیز کسب کند.


برانکو در بازی برابر شاگردان فراز کمالوند، مهدی طارمی که به زعم او همچنان آمادگی حضور در ترکیب اصلی را ندارد به عنوان تعویض ثابت خود همچون دو بازی گذشته انجام داد و بعد از آن به سراغ دو گزینه جدید رفت و احمد نوراللهی و ساسان انصاری را به ترکیب تیمش اضافه کرد.


مهدی طارمی – اگر فرصت طلایی را از دست نمی داد

 


آقای گل فصل گذشته فوتبال ایران بعد از حضور در ترکیه و بازگشت به ایران، به زعم برانکو ایوانکوویچ از شرایط تیمی و آمادگی به دور است و این مساله باعث شده تا جایگاه ثابت خود را در تیم از دست بدهد. با این حال او همچون دیدارهای گذشته در دقایق پایانی به میدان آمد و در برابر گسترش فولاد نیم ساعت فرصت داشت. طارمی در این دقایق در دو صحنه می توانست نقش ویژه اش در ترکیب پرسپولیس را نشان دهد که اولین بار ضربه ناقص اش به توپ در فرصتی ایده آل و تک به تک با دروازه بان حریف راهی به دروازه نیافت و در صحنه دیگری توانست امیری را با پاسی دیدنی راهی دروازه کند که ضربه گلزن پرسپولیس را دخسوس راهی کرنر کرد و طارمی نتوانست در نقش گلساز ظاهر شود. این بازیکن در دقایق پایانی از روی ضربه ایستگاهی شانس خود برای باز کردن دروازه دخسوس امتحان کرد اما ضربه اش در اختیار این گلر برزیلی قرار گرفت.


ساسان انصاری؛ بمب انگیزه

 


برترین بازیکن فصل گذشته فولاد خوزستان در حالی که به دنبال ارتقای رویاهای خود در ترکیب پرسپولیس بود در دو بازی اخیر این تیم فرصتی برای خودنمایی به دست نیاورده بود. او در این بازی نیز هر چه زمان بازی می گذشت ناامیدتر از گذشته انتظار می کشید و در نهایت نیز در دقیقه 76 مجوز حضور در زمین را به دست آورد. او با حضور خود در زمین ضمن اینکه وظیفه پرسینگ از منطقه دفاعی گسترش را به خوبی پشت سر گذاشت در یک صحنه هم با توپ ربایی فوق العاده اش در نهایت با خطای مرتضی اسدی در آستانه ورود به محوطه جریمه و تک به تک شدن با دخسوس متوقف شد و داور را مجبور به دادن کارت زرد به مدافع حریف کرد.


احمد نوراللهی؛ نیازمند زمان بیشتر

 


احمد نوراللهی مسلما بازیکنی نیست که مربی ای او را برای اتلاف زمان در دقایق پایانی روانه زمین کند اما هافبک میانی سرخپوشان با تجربه ای که از فصل گذشته کسب کرده در حالی که در دقیقه 90 به زمین آمد، بدون هیچ حاشیه ای تمام تلاش خود را برای موفقیت پرسپولیس و دستور برانکو برای تحت فشار قرار دادن مدافعان حریف برای عدم حضورشان در حمله گسترشی ها انجام داد تا از این نظر نمره قبولی دریافت کند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.