کد خبر: 1360459/31 زمان: 11:57   1395/07/03 بازدید: 13,192

کونته: کار گواردیولا در سیتی آسان است

آنتونیو کونته، سرمربی چلسی مدعی شد که شروع بسیار خوب گواردیولا در سیتی به این خاطر بوده که شرایط برای کار کردن او در این تیم فراهم بوده است.

به گزارش "ورزش سه"،  گواردیولا 9 بازی ابتدایی خود در سیتی را با کسب پیروزی پشت سر گذاشته و این در حالی که چلسی در دو بازی اخیرش تنها 1 امتیاز کسب کرده است و امروز نیز باید به مصاف آرسنال برود. با این حال کونته مدعی شد که از پیش شرایطی برای گواردیولا فراهم شده بود که او بتواند به راحتی در این تیم کار کند.


او گفت:" فکر می‌کنم منچسترسیتی فوتبالی مشابه گذشته خود بازی می‌کند. وقتی هدایت باشگاهی را برعهده می‌گیرید باید شرایطش را به خوبی بررسی کنید. دلیلش این است که پیش از او مدیران اسپانیایی در باشگاه استخدام شده بودند و بازیکنانی خریداری شده بودند که با تاکتیک‌های او مطابقت داشتند. فکر می‌کنم برای همین است که بازیکنان راحت تر با او هماهنگ می‌شوند."

 

 


مطمئنم که اگر بازی امروز را نبرم، اگر بازی بعدی را نبردم، در آینده تیمم دوباره در روند پیروزی خواهد افتاد. من در رابطه با هدایت چلسی پیش از حضورم در باشگاه بحث و گفتگو زیادی کردم و فکر می‌کنم هر باشگاهی که در آن حضور می‌یابید، باید درباره عملکرد مربیان قبلی اطلاعات کافی داشته باشید."

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.