کد خبر: 1363671/32 زمان: 10:06   1395/07/17 بازدید: 13,791

جام "رضا ابراهیمی" آغاز شد؛

وقتی ارزش ها در والیبال حفظ می شود (عکس)

باشگاه پیکان برای یادبود مربی فقید خود تورنمنتی را برگزار کرد و ستاره های والیبال برای ادای احترام به او و خانواده اش دور هم جمع شدند.

به گزارش "ورزش سه"، تورنمنت 4 جانبه "رضا ابراهیمی" شب گذشته با 2 بازی آغاز شد و در اولین دیدار تیم های پارسه و شهرداری تبریز به مصاف هم رفتند. تبریزی ها در حالیکه 2 بر صفر عقب بودند موفق به پیروزی در این دیدار شدند تا تیم های همیشه شگفتی ساز فرهاد نفرزاده این بار موفق به خلق نتیجه ای دور از انتظار نشوند.


در دیدار دوم خانه والیبال تهران یک بازی نزدیک دیگر را شاهد بود جایی که پیکان رو در رو آرمان اردکان رفت. این بازی هم به ست پنجم کشیده شد و شاگردان پیمان اکبری با امتیاز 18 بر 16 حریف را شکست دادند تا حساسیت و نزدیکی لیگ از قبل شروع آن بالا برود.


قبل از آغاز این رقابت ها همسر و پسر 3 ماهه رضا ابراهیمی در سالن حاضر شدند و بازیکنان به همراه کادر فنی دو تیم با اهدا گل به عکس این مربی فقید، یاد او را زنده نگه داشتند. محمود شیعی، مدیرعامل باشگاه پیکان هم برای حمایت از خانواده مربی این باشگاه، همسر رضا ابراهیمی را به استخدام مجموعه ایران خودرو درآورد تا این طور ذات واقعی ورزش در کشور حفظ و ادا شود.

 

 

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.