حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1367885/32 زمان: 20:12   1395/08/05 بازدید: 122,241

ستاره ها زیر باران پیچ و سکه؛

لیگ خجالت آور والیبال!

هفته دوم لیگ برتر والیبال هم به پایان رسید تا حواشی به اوج خود برسد. از پرتاب اشیا در ارومیه که بازیکنان نتوانستند با یکدیگر دست بدهند تا اردکان که تیم مهمان بازی را نیمه کار رها کرد و بازیکنان در زمین فقط برای داور دست زدند تا داور بازی را نیمه کاره رها کند.

به گزارش "ورزش سه"، هفته دوم لیگ برتر والیبال به پایان رسید و پارسه با پیروزی سه بر صفر دوباره مقابل هاوش گنبد توانست در صدر جدول ماندگار شود. آنها پس از برد فنی در بازی مقابل صالحین ورامین اختلاف خوبی را در صدر ایجاد کردند و با این پیروزی مقتدرانه همچنان صدر نشین لیگ تا پایان هفته دوم باقی ماندند.

 


ارومیه؛ وقفه ای که به ضرر میزبان شد


ستاره های تیم ملی همگی در سالن غدیر ارومیه بودند تا دیدار شهرداری ارومیه و بانک سرمایه را برگزار کنند. 3 ست ابتدایی بازی بسیار آرام و جذاب برگزار شد تا جایی که در ست چهارم تماشاگران ارومیه ای در اعتراض به داوری تا دقایقی بازی را نگه داشتند. یک بار دیگر پرتاب اشیا به داخل زمین آغاز شد و با پا درمیانی ناظر بازی این تنش به پایان رسید اما در حالیکه بازی 8 بر 7 به سود بانک سرمایه پیش می رفت پس از آن توقف بازی 16 بر 8 به سود مهمان و در نهایت 25 بر 14 به اتمام رسید تا تراویسا ایتالیایی، سرمربی مطرح شهرداری ارومیه کارنامه 2 بازی و 2 شکست را از خود به جا بگذارد. در پایان بازی درحالیکه اکثر تماشاگران به دلیل اختلاف زیاد بین دو تیم سالن را ترک کرده بودند پرتاب اشیا به اوج خود رسید تا جایی که وقتی بازیکنان قصد داشتند با یکدیگر دست بدهند و پورتکل پایانی را برگزار کنند زیر باران پیچ و سکه ماندند و مجبور به فرار تا رختکن شدند. البته تماشاگران ارومیه ای اعتراض شدیدی هم به داوری داشتند.

 

اردکان؛ اولین حضور، اولین جنجال

تیم عمران ساری امسال توانست با قهرمانی در دسته اول جواز حضور در لیگ برتر را کسب کند تا اولین تجربه خود را پشت سر بگذارد. آنها یکی از شگفتی سازان هفته اول لیگ بودند و در دیدار با کاله، هم استانی با سابقه خود توانستند به برد 3 امتیازی برسند. حالا آنها به اردکان رفته بودند تا به نتایج خوب خود ادامه دهند اما پایان بازی با جنجال هایی عجیب همراه بود. امتیازات نهایی بازی در ست پنجم در حالیکه بازی 2 بر 2 بود درگیری بین یکی از بازیکنان و تماشاگران اردکانی پیش می آید که بازیکن تیم مهمان با پرتاب بطری آب به سمت سالن را به اوج تنش می کشاند. صورت یکی از تماشاگران با پارگی جدی رو به رو شد و این اتفاق اعتراض اردکانی ها را به همراه داشت. اما اوج اتفاقات ناخوشایند از اینجا آغاز می شود که بازیکنان در زمین ایستادند و فقط برای داور دست زدند. در امتیاز 13 بر 5 داور بازی را تمام کرد کمیته انضباطی تصمیمات لازم را برای این دیدار بگیرد.

 

 

* تهران؛ بازگشت رویایی بحران زده ها به لیگ


نماینده ورامین در لیگ والیبال که هفته گذشته به دلیل بدهکاری باخت فنی خورد تا چند روز قبل هم تکلیف ادامه حضورش در لیگ مشخص نبود اما امروز با برطرف کردن مشکلات خود به خانه والیبال و جدال با سایپا آمدند. این تیم در حالیکه دو ست اول را واگذار کرده بود و در آستانه شکست در ست سوم بود به یک باره به بازی برگشت و توانست 3 بر 2 برنده بازی باشد. هماهنگی یک باره آنها و تبدیل باخت به برد سرنوشت بازی را تغییر داد و آنها در نهایت موفق شدند در اولین بازی که به میدان می روند اولین برد خود را کسب کنند.

 

*  تبریز؛ مصاحبه ممنوع


تیم تازه وارد شهرداری اراک هم به تبریز رفته بود تا بالاخره بازنده های هفته اول طعم برد را بچشند. میزبان بر بازی مسلط بود و توانست به راحتی نتیجه و 3 امتیاز را برای خود کند. در طول بازی مثل تمام بازی ها اعتراضات جسته و گریخته ای به داوری می شد اما در پایان بازی مسولان امنیتی سالن اجازه گفت و گو و مصاحبه ای را به خبرنگاران ندادند تا این بازی در بی خبری به پایان برسد.

 


* نتایج تمام مسابقات:


پارسه تهران 3 - هاوش گنبد صفر
کاله مازندران 2 - پیکان تهران 3
شهرداری ارومیه یک - بانک سرمایه 3
شهرداری تبریز 3 - شهرداری اراک یک
خاتم اردکان 3 - عمران ساری 2 (نتیجه نهایی با نظر کمیته انضباطی)
سایپا 2 - صالحین ورامین 3

 

 

 

 

 


 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.