حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1371600/32 زمان: 11:23   1395/08/20 بازدید: 17,452

نماینده اردکان در آستانه انحلال؛

اولین شوک جدی به لیگ والیبال

تنها با گذشت 5 هفته از لیگ برتر والیبال، تیم خاتم اردکان تصمیم به برکناری از مسابقات گرفته است و تا اطلاع ثانوی تمرینات این تیم تعطیل شد.

به گزارش "ورزش سه"، شب گذشته تیم والیبال کاله مازندران موفق شد اولین پیروزی خود را در لیگ برتر کسب کند، آن هم در خانه حریف اما این مساله به ضرر میزبان تمام شد. با اینکه تنها 5 هفته از لیگ برتر گذشته است، پس از شکست شب گذشته تیم خاتم اردکان مقابل کاله، مسئولان این تیم تصمیم به انحلال مجموعه والیبال و کناره گیری از لیگ گرفتند. به همین دلیل بازیکنان و مربیان این تیم به شهرهای خودشان فرستاده شدند و تمرینات نماینده اردکان تعطیل شد.


ابوالفضل کارگر، مدیر عامل این تیم با تایید خبر تعطیلی تمرینات و انحلال تیم گفت: «در حال حاضر تصمیم این است و اعضای تیم فعلا به استراحت رفته اند. مشکلات خیلی زیادی در تیم است که نمی خواهم فعلا درباره آنها صحبت کنم اما عصر جمعه اعضای هیات مدیره جلسه خواهند داشت که درباره این مساله تصمیم نهایی را بگیرند. تکلیف تیم والیبال آن روز معلوم می شود اما تا آن جلسه فعلا اوضاع همین طور خواهد بود.»


خاتم اردکان در هفته ششم روز یکشنبه باید در تهران رو در روی بانک سرمایه قرار بگیرد و با این اوضاع برگزاری این دیدار و در مجموع لیگ هنوز مشخص نیست.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.