کد خبر: 1386592/42 زمان: 17:55   1395/10/22 بازدید: 76,794

حضور غیرمنتظره شجاعی در انتقال انصاری فرد

پیشنهاد انتقال یک میلیون یورویی ایرانی ها به پائوک!

ابعاد انتقال کریم انصاری فرد به پائوک روز به روز هیجان انگیزتر می شود زیرا مدیر برنامه ایرانی وی، مسعود شجاعی را نیز به این تیم پیشنهاد داده است.

به گزارش "ورزش سه"، پائوک در نهایت برای انتقال به صرفه کریم انصاری فرد، پیشنهاد دو سال و نیمی به ازای سالانه 750 هزار یورو را پذیرفت و از آنجاییکه از توافق مهاجم ایرانی با پانیونیوس باخبر بود، در انتظار تکمیل شدن روند قرارداد بود.

 

در این حال، رسانه گاتزتا چاپ یونان گزارش می دهد که رضا فاضلی، مدیر برنامه ایرانی به باشگاه پائوک پیشنهاد داده است تا به ازای پرداخت 250 هزار یورو دیگر، مسعود شجاعی، دیگر ملی پوش ایرانی پانیونیوس را به خدمت بگیرد.

 

 

 

 

به نظر می رسد انتظار شجاعی برای پذیرش این پیشنهاد نوعی تلف کردن وقت باشد زیرا ترفندهای رضا فاضلی، خشم مدیران پائوک را برانگیخته است.

 

از طرفی دیگر، باشگاه پانیونیوس نیز تنها تا پنج شنبه به کریم انصاری فرد برای پاسخ دادن به پیشنهاد تمدید قرارداد زمان داده و در صورت عدم پاسخ روشن از سوی مهاجم ایرانی، ممکن است عواقب بدی در انتظار او باشد.

 

 

 

 

بعد از پیشنهاد عجیب مدیربرنامه ایرانی، روند انتقال انصاری فرد به پائوک نیز متوقف شده و احتمالا به زودی شاهد عکس العمل این باشگاه در مورد جذب مهاجم مورد توجه هواداران پائوک خواهیم بود.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.