حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1389464/32 زمان: 12:50   1395/11/03 بازدید: 4,265

واکنش رییس سازمان لیگ به بازگشت تیم ها پس از انحلال؛

بازیکنان التماس می‌کنند تا در لیگ والیبال بمانند

سعید درخشنده که روزهای شلوغ و پرتنشی را پشت سر می گذارد می گوید دلیل اینکه تیم ها پس از انحلال به لیگ بازمی گردند التماس بازیکنان آن تیم ها است.

به گزارش "ورزش سه"، عصر روز گذشته رییس سازمان لیگ فدراسیون والیبال با تماس با سرمربیان تیم های صالحین ورامین و سایپا اعلام کرد که بازی امروز این دو تیم لغو خواهد بود. این اتفاق هم به سایر حوادث عجیب لیگ امسال اضافه شد تا والیبال یکی از بدترین و بی نظم ترین سال های باشگاهی خود را پشت سر بگذارد.


سعید درخشنده رییس سازمان لیگ فدراسیون والیبال در گفت و گو با "میزان" در مورد لغو بازی امروز گفته است: امروز جلسه‌ای با حضور مربیان تیم‌های سایپا،صالحین ورامین و پارسه خواهیم داشت و درباره زمان برگزاری مسابقات معوقه تصمیم‌گیری خواهیم کرد. ما نمی‌توانیم هر 2 مسابقه معوقه را در یک روز برگزار کنیم. چون صالحین در هر 2 مسابقه باید حضور داشته باشد. بنابراین تصمیم گرفتیم برای متقاعد کردن مربیان این تیم‌ها جلسه‌ای با آنها برگزار خواهیم کرد.


رئیس سازمان لیگ در پاسخ به این سوال که چرا این سازمان نمی‌تواند تصمیمات خود را اجرایی کند تصریح کرد: گاهی اوقات اتفاقاتی می‌افتد که از دست ما خارج است. ما تیم پارسه را از ادامه لیگ محروم کردیم اما فدراسیون این تیم را برگرداند. البته فدراسیون هم حق دارد چون 12 بازیکن تیم پارسه به فدراسیون آمدند و التماس کردند که تیمشان در لیگ باقی بماند. چون اگر این تیم منحل می‌شد آنها جایی را برای بازی کردن نداشتند.  که روی سازمان لیگ وجود دارد منصفانه نیست. ما همیشه تلاش کردیم بین احساس و منطق بهترین تصمیم را بگیریم. اگر می‌خواستیم طبق آیین‌نامه عمل کنیم و قانون‌مند باشیم فقط 4 تیم می‌توانستند در لیگ برتر باقی بمانند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.