حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1392201/35 زمان: 09:28   1395/11/13 بازدید: 91,578

باشگاه ترکیه ای خبر داد

شهباززاده با آلانیااسپور فسخ کرد

همان طور که از مدت ها قبل زمزمه جدایی مهاجم ایرانی به گوش می رسید، قرارداد این بازیکن در آخرین لحظات پنجره زمستانی نقل و انتقالات با آلانیااسپور فسخ شد.

به گزارش "ورزش سه"، سجاد شهباززاده از همان روزهای آغازین نقل و انتقالات ژانویه به دنبال جدایی از آلانیا بود؛ از همین رو بسیاری این بازیکن را یکی از خریدهای قطعی استقلال در زمستان می نامیدند اما محرومیت اعمال شده از سوی فیفا مانع توافق دو طرف شد تا سجاد در بلاتکلیفی قرار بگیرد.


سایت yenialakya در خبری پیرامون آخرین تحرکات باشگاه آلانیا در نقل و انتقالات زمستانی از فسخ قرارداد مهاجم ایرانی و مدافع کامرونی خبر داد و نوشت: «باشگاه آلانیا در بیانیه ای از فسخ قرارداد دو بازیکن خارجی خود در آخرین ساعات نقل و انتقالات ژانویه خبر داد تا به این ترتیب زمینه برای اضافه شدن دو بازیکن جدید از لیگ فرانسه فراهم شود».


به این ترتیب سجاد شهباززاده و جاناتان آئیته از آلانیااسپور جدا شدند تا به عنوان سهمیه آزاد این فرصت را داشته باشند از میان پیشنهادات خود یکی را برای ادامه فوتبال انتخاب کنند. در این بین هیچ بعید نیست ظرف امروز یا فردا شهباززاده با توافق به دست آمده پیراهن تراکتورسازی تبریز را برتن کرده و شاگرد امیر قلعه نویی شود.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.