حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1396990/42 زمان: 20:22   1395/11/30 بازدید: 7,557

توقف سیتی مقابل هادرسفیلد در FA Cup

منچسترسیتی مقابل حریف گمنام خود متوقف شد تا کار به بازی تکراری کشیده شود

 

به گزارش "ورزش سه"، منچسترسیتی که در هفته های اخیر نتایج خوبی در لیگ برتر گرفته است، برای صعود به مرحله بعد جام حذفی به مصاف هادرسفیلد گمنام رفت.

 

بر خلاف انتظار، اولین موقعیت در دقیقه 6 برای هادرسفیلد ایجاد شد و ضربه لاپارا توسط کلودیو براوو دفع شد تا مشخص شود سیتی کار راحتی برای صعود ندارد.

 

در دقیقه 9، پاس به عقب اشتباه فرناندینیو شرایط را برای براوو دشوار ساخت اما در نهایت این سنگربان شیلیایی موفق شد توپ را از مقابل کانر دور کند. لحظاتی بعد، نولیتو موقعیت بسیار خوبی برای باز کردن دروازه حریف داشت اما کولمن مانع آن شد و در برگشت نیز ناواس از موقعیت استفاده نکرد.

 

 

 

 

در دقیقه 24، سرخیو آگوئرو در مقابل دروازه حریف صاحب موقعیت شد اما ضربه والی او با خوش شانسی حریف به بیرون رفت.

 

در دقیقه 37، لاپارا درون محوطه جریمه صاحب موقعت شوتزنی شد اما ضربه آرام او در اختیار براوو قرار گرفت. در اواخر نیمه اول نیز آگوئرو روی پاس فرناندینیو در آستانه گلزنی قرار داشت اما باز هم کولمن ناجی تیمش شد تا 45 دقیقه اول با تساوی بدون گل به اتمام برسد.

 

 

 

 

با شروع نیمه دوم، شاگردان گواردیولا تلاش زیادی برای تغییر نتیجه داشتند و دو بار در دقایق ابتدایی توسط آگوئرو و دلف صاحب موقعیت شدند که هر دو توپ هدر رفت.

 

لحظاتی بعد، ارسال نولیتو موقعیت خوبی را برای اوتامندی فراهم کرد اما کارنر دروازه تیمش را نجات داد تا بازی بدون گل پیگیری شود.

 

 

 

 

در دقیقه 64، نولیتو موقعیت خوبی را در محوطه برای کولاروف مهیا کرد اما این مدافع صربستانی در استفاده از آن ناتوان بود. در دقیقه 73، ناواس با نفوذ از جناح راست ضربه ای دیدنی را به سمت دروازه هاردسفیلد نواخت اما این موقعیت نیز تبدیل به گل نشد.

 

هرچه به دقایق پایانی بازی نزدیک تر شدیم، سیتیزن ها خیمه سنگین تری روی دروازه هاردسفیلد داشتند اما در خلق موقعیت خطرناک توفیقی نداشتند. در اواخر بازی و با نفوذ زابالتا، فرناندینیو در موقعیت خوبی قرار گرفت اما خروج مناسب کولمن مانع باز شدن دروازه تیمش شد.

 

در نهایت تلاش سیتیزن ها به جایی نرسد تا شاگردان گواردیولا برابر این تیم گمنام به تساوی رضایت دهند.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.