حساب رسمی ورزش‌سه را در اینستاگرام دنبال کنید
کد خبر: 1402743/2 زمان: 18:32   1395/12/23 بازدید: 24,134

آغاز درگیری ها بعد از گل پژمان نوری

دیدار دو تیم خونه به خونه و نساجی مازندران  در حضور بیش از پنج هزار تماشاگر در ورزشگاه شهدای هفت تیر بابل آغاز شد و به نیمه دوم نکشید.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایرنا ، پس از گل تیم خونه به خونه و پس از اینکه هواداران این تیم در ضلع کناری و نزدیک به هواداران تیم نساجی تشویق و شادی کردند، پرتاب سنگ و بطری آب توسط تماشاگران دو تیم به سوی یگدیگر آغاز و جرقه درگیری زده شد.


درگیری ابتدائی در ورزشگاه سبب دخالت ماموران پلیس شد که نه تنها فضای متشنج به وجود آمده را آرام نکرد ، بلکه سبب افزایش درگیری و حساس تر شدن کل ورزشگاه و حضور بیشتر نیروهای یگان ویژه شد.
هواداران خشمگین نساجی پس از آنکه پلیس شماری از معترضان را دستگیر و از ورزشگاه بیرون کرد ، فنس جایگاه خود را کندند و به این ترتیب درگیری و تشنج وارد مرحله تازه ای شد.


در این بین چندین تماشاگر نساجی نیز مصدوم و به وسیله چند دستگاه آمبولانس به مراکز درمانی منتقل شدند.


درگیری اولیه که میان هواداران نساجی و خونه به خونه بود پس از دخالت نیروی انتظامی و ادعای این که ماموران از تیم میزبان حمایت می کنند ،به درگیری میان نیروی انتظامی و هواداران و اعضای تیم میهمان تبدیل شد.


ورود بازیکنان و کادر فنی نساجی برای آرام کردن هواداران این تیم بی نتیجه ماند و در نهایت با توجه به شکسته شدن فنس ورزشگاه ، مسئولان برگزارکننده مسابقه به علت ناامن بودن جو ورزشگاه شهدای هفت تیربابل ، مسابقه را نیمه تمام پایان یافته تلقی کردند.


نتیجه این بازی نیمه تمام از این پس به نظر کمیته برگزاری مسابقات لیگ فدراسیون فوتبال بستگی دارد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.