کد خبر: LpnPR زمان: 10:53 1396/03/23   بازدید: 40045

تبریک شیخ سلمان به ایران بابت صعود به جام‌جهانی

رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا ضمن تبریک راهیابی تیم ملی ایران به جام جهانی، عملکرد شاگردان کارلوس کی‌روش را مورد تمجید قرار داد.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، شیخ سلمان بن‌ابراهیم آل‌خلیفه، رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) با اشاره به پیروزی 2 بر صفر شب گذشته (دوشنبه) تیم ملی ایران برابر ازبکستان و مسجل شدن صعود تیم ملی به مرحله پایانی جام جهانی 2018 با صدور پیام تبریک گفت: مایلم از جانب خانواده فوتبال آسیا به جمهوری اسلامی ایران بابت عملکرد متقاعدکننده و باثباتی که در مرحله انتخابی جام جهانی 2018 داشت و به عنوان اولین تیم آسیایی به مرحله پایانی این رقابت‌ها راه یافت، تبریک بگویم.

 

وی در ادامه اظهار داشت: این دستاورد، سختکوشی و تعهد فدراسیون فوتبال ایران را برای موفقیت در بالاترین سطح فوتبال بین‌المللی منعکس می‌کند. همان‌طور که در برنامه مأموریت و چشم‌انداز AFC پیش‌بینی شده، امیدوارم راهیابی ایران به مسابقات جام جهانی الهام‌بخش آنها به منظور افتخارآفرینی برای آسیا در بالاترین سطح فوتبال جهان باشد. از آنجایی که به مراحل پایانی مرحله انتخابی جام جهانی 2018 نزدیک می‌شویم، برای تمامی تیم‌ها در این رقابت‌ها آروزی موفقیت دارم.