کد خبر: 1424238/40 زمان: 14:49   1396/04/07 بازدید: 132,807

سهرابیان آبی پوش شد؛

خرید جدید استقلال؛ چپ نه راست، آرمین نه رامین

با اعلام سید رضا افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال، آرمین سهرابیان با امضای قراردادی ٢ ساله، به این باشگاه پیوست.

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، سهرابیان فصل گذشته در سپاهان حضور داشت و بیش از ٢٠ بازی برای این تیم انجام داد که پس از مذاکره و توافق نهایی، به جمع آبی پوشان اضافه شد.


این بازیکن سهمیه زیر ٢٣ سال است که سابقه حضور در تیمهای ملی جوانان و نوجوانان را هم دارد.

 

به این ترتیب استقلالی ها حالا در سمت چپ خط دفاعی خود میلاد زکی پور، یعقوب کریمی و آرمین سهرابیان را در اختیار دارند تا ترافیک در این منطقه از زمین استقلال نیز افزایش یابد.


سهرابیان در سپاهان در دو پست دفاع چپ و دفاع مرکزی به میدان رفت و با توجه به حضور در بازی های لیگ برتر، به عنوان چهارمین سهمیه لیگ استقلال بعد از بیت سعید، شجاعیان و شهباززاده پیراهن آبی پوشان را بر تن خواهد کرد.


در روزهایی که هواداران استقلال در انتظار رامین رضاییان برای حضور در پست مدافع راست بودند، مدیران این باشگاه آرمین را برای تقویت سمت چپ دفاعی خود جذب کردند تا همچنان از تیم های فعال در بازار نقل و انتقالات باشند. استقلالی ها البته برای خرید بازیکنان بالای 23 سال باید یک بازیکن را از لیست خود خارج کنند اما برای جذب بازیکن زیر 23 سال مشکلی ندارند و توانستند این مدافع جوان را استقلالی کنند.


باشگاه استقلال و سپاهان در پرونده ی چپاروف حاشیه های زیادی با یکدیگر دارند و حالا انتقال بازیکن فصل گذشته سپاهان به این تیم مطمئنا این حاشیه ها را بیشتر از گذشته خواهد کرد.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.