کد خبر: ALv0k زمان: 19:23 1396/04/07   بازدید: 23095

آخرین وضعیت علی کریمی و نفت تهران

سخنگوی باشگاه نفت تهران می گوید از سه روز پیش مذاکرات مجدد با علی کریمی به راه افتاد و جلسه نهایی از ظهر امروز آغاز شد، هر چند قراردادی تاکنون به امضا نرسیده است اما توافقات نهایی حاصل شد.

به گزارش "ورزش سه"، حسین قدوسی در رابطه با عقد مربیگری کریمی در تیم نفت گفت: از حدود یک ماه پیش مذاکراتی با علی کریمی آغاز شد اما منجر به توافق نشد، پس از آن، باشگاه به سراغ حمید استیلی و افشین پیروانی رفت و در رابطه با مربیگری این دو مربی جلساتی را برگزار کرد اما توافقات نهایی با این دو مربی نیز حاصل نشد، هر چند باید از رفتار صمیمانه و حرفه ای این دو مربی تشکر کرد و امیدوارم بتوانیم در زمینه های مختلف از تجربیات این دو مربی استفاده کنیم.

او ادامه داد: از سه روز پیش مذاکرات جدید با علی کریمی آغاز شد و از ظهر امروز نیز جلسه نهایی با حضور او، آقای عرفانیان و معاون اقتصادی باشگاه برگزار شد، البته تا الان قراردادی به امضا نرسید اما توافقات نهایی حاصل شده است. در حال حاضر طرفین در رابطه با کم و کیف تمرینات، بازیکنانی که باید به این تیم ملحق شوند و اردوهای تدارکاتی به صحبت می پردازند. البته قرار بر این بود تا این جلسه شب گذشته برگزار شود اما به دلیل اینکه کریمی در شمال کشور حضور داشت و برای بازگشت به تهران با ترافیک سنگینی روبرو شد، ظهر امروز این جلسه برگزار شد.

قدوسی در ادامه گفت: با وجود اینکه کریمی از مفاخر فوتبال آسیا به حساب می آید در این جلسه در رابطه با قرارداد خود صحبتی به میان نیاورد و اکنون در حال تنظیم مفاد این قرارداد هستند، این خیلی نکته مهمی است که کسی در حد و اندازه های کریمی، ابتدا به تیم فکر می کند و سپس قرارداد خود را مورد نظر قرار می دهد. آغاز دوران مربیگری کریمی در تیمی مانند نفت که در یارگیری و برنامه ریزی تمرینی از باقی تیم ها عقب تر است اتفاق مهمی است که به وقوع پیوست و امیدوارم کریمی با موفقیت در این تیم بتواند جواب این نگاه حرفه ای خود را بگیرد.