کد خبر: 1450866/39 زمان: 12:56   1396/05/09 بازدید: 25,757

تکرار عجیب در کاندیداهای بخش پایانی مراسم برترین‌ها

طارمی در دریافت توپ طلا دبل کرد(عکس)

مهاجم تیم پرسپولیس در حالی بازیکن برتر فصل شانزدهم فوتبال ایران شد که دوره قبل نیز این جایزه را برده بود.

به گزارش "ورزش‌سه"، مراسم معرفی برترین های فوتبال ایران در لیگ شانزدهم در حالی شب گذشته برگزار شد که سومین دوره خود را پشت سر می گذاشت. مسئولان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ بعد از پایان لیگ چهاردهم فوتبال برای نخستین بار تصمیم به برگزاری مراسم انتخاب برترین ها گرفتند و همان موقع این مراسم برگزار شد.


در نخستین دوره ای که مراسم برترین ها برگزار شد، قاسم حدادی فر کاپیتان ذوب آهن به واسطه عملکرد خوبش در این تیم جایزه مرد سال فوتبال ایران را به خود اختصاص داد. بعد از آن دو دوره دیگر شاهد برگزاری مراسم برترین ها بودیم و نکته قابل توجه انتخاب مهدی طارمی در هردو دوره به عنوان مرد سال فوتبال ایران بود.

 


آقای گل لیگ برتر ایران در دو فصل گذشته به واسطه عملکرد خوبش در مراسم برترین ها نیز دبل کرد و دو توپ طلا را به خانه برد. 


مساله جالب دیگر در مراسم شب گذشته یکسان بودن کاندیداهای انتخاب مرد سال فوتبال ایران بود. دیشب هم مانند مراسم برترین های لیگ پانزدهم سیدجلال حسینی، مهدی طارمی و امید ابراهیمی کاندیداهای بخش پایانی مراسم بودند که در هردو سال طارمی این جایزه را برد. البته حسینی در سال گذشته به واسطه حضور در نفت تهران بین کاندیداها قرار گرفته بود.


علیرضا بیرانوند دروازه بان پرسپولیس نیز برای دومین بار جایزه برترین دروازه بان فوتبال ایران را به خودش اختصاص داد. او در اولین دوره برگزاری مراسم در حالی که پیراهن نفت تهران را برتن می کرد هم برنده جایزه برترین دروازه بان فصل فوتبال ایران شده بود. 

 

 

(عکس: امیرحسین خیرخواه)

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.