کد خبر: 1452991/4 زمان: 23:26   1396/05/18 بازدید: 85,835

فصل همیشه از هفته چهارم آغاز می شود

طارمى: شاید آقای گل از تیم ما نباشد

مهدی طارمی به دنبال این است تا از هفته سوم روند گلزنی‌های خود را مثل فصل گذشته آغاز کند و البته مهمترین هدف این فصل خود را کسب عنوان قهرمانی در آسیا عنوان می‌کند.

به گزارش "ورزش سه"، مهاجم جنوبی پرسپولیس خط و نشان خود برای فصل جدید را آغاز کرده است؛ بعد از دو فصل کسب عنوان آقای گلی در لیگ برتر، او اینبار نیز با پیراهن شماره 9 این تیم به کار خود در لیگ هفدهم نیز ادامه خواهد داد تا امیدوار به رقم خوردن اتفاقات جالب توجه جدیدی باشد. او با ادعای عجیبی مبنی بر کسب عنوان قهرمانی آسیا از اهداف بزرگ خود رونمایی می‌کند. صحبت‌های مهدی طارمی را که در این فصل بعنوان کاپیتان سوم پرسپولیس نیز شناخته می‌شود در ادامه پیش روی‌تان قرار خواهد گرفت.

مهاجم سرخپوشان در خصوص شرایط این تیم و پیش بینى اش از فصل جدید گفت: خدا را شکر توانستیم فصل را با قدرت شروع کنیم و موفق شدیم دو بازی ابتدایی را با پیروزی پشت سر گذاشتیم و اهداف بزرگی داریم که ان شاالله باید به دنبال موفقیت بزرگ در جام حذفی، لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا باشیم.

وى در خصوص بستن بازوبند کاپیتانى این تیم و حسش از این موضوع گفت: حس خوبی دارد، درست است که در یک بازی دوستانه بود اما خیلی خوشحالم که این افتخار به من رسید.

 


طارمى در واکنش به این سوال که باتوجه به رابطه نزدیکش با بازیکنان، چگونه برابر آنها از قدرت کاپیتانى اش سود خواهد برد گفت: در تیم ما همه چیز رفاقتی است و مهم نیست که چه کسی کاپیتان باشد و چه کسی نباشد. چون رفاقتی است و همدل هستیم فرقی نمی کند و تاثیر زیادی ندارد و همه حرف همدیگر را گوش می دهند.


مهاجم سرخپوشان در پاسخ به این سوال که آیا توانایى عبور از این مرحله لیگ قهرمانان با توجه به قدرت و توان مالى حریف شان را خواهند داشت یا خیر گفت: خدا را شکر شرایط خوبی داریم و تمرینات خیلی سخت و طاقت فرسایی را برای بازی با الاهلی انجام می دهیم. درست است که نیم نگاهی به لیگ برتر داریم اما هدف اصلی ما قهرمانی لیگ قهرمانان است و البته از لیگ برتر هم نمی‌توان گذشت. با این حال هدف اصلی ما عبور از مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان و حذف الاهلی عربستان است و به هیچ عنوان به شرایط این تیم نگاه نمی‌کنیم. شرایط خودمان خوب است و تمام توان و تمرکزمان را روی موفقیت در این بازی قرار داده‌ایم  تا به مرحله پایانی نیز صعود کنیم.


طارمى که با دو عنوان آقاى گلى متوالى شانس زیادى براى تکرار آن در لیگ هفدهم دارد در خصوص تکرار این عنوان گفت: فصل برای من انگار همیشه قرار است از هفته چهارم شروع شود و خودم هم این را گفته بودم که شروع می‌کنم اما انگار قرار است اینبار زودتر شود و امیدوارم از فردا موفق شوم گلزنی‌ام را شروع کنم. من بدنسازی انجام ندادم و نتوانستم در تمرینات ابتدای فصل حضور داشته باشم اما کم کم به شرایط لازم نزدیک می‌شوم و امیدوارم از فردا شروع گلزنی‌هایم باشد و این روند را تا پایان فصل هم ادامه خواهم داد.


وى درباره شرایط خط حمله این تیم و رقابت بالا در آن گفت: خدا را شکر بازیکنان خوبی در خط حمله داریم و هم منشا و هم علیپور بازیکنان خوبی هستند و هر کس که بازی می کند به دنبال این است تا پرسپولیس را به موفقیت برساند و این تیم را به قله‌ی اوج برساند و تلاش تمام ما این است.


طارمى در واکنش به اینکه منشا در بدو حضور در این تیم وعده آقاى گلى داده بود و با این شرایط به نظر مى رسد بزرگترین رقیبش در داخل تیم خودشان باشد اینطور واکنش نشان داد: مهم نیست که چه کسی آقای گل شود و مهم این است که پرسپولیس موفق شود. من تمام تلاشم را می‌کنم تا پرسپولیس موفق شود و من یک بازیکن هستم، همانطور که منشا و علیپور هم یک بازیکن هستند. همه دوست دارند مثل تمام مهاجمان دنیا گل بزنند و باید دید چه کسی آقای گل شود و شاید اصلا آقای گل از تیم ما نباشد. بلکه هدف همگی ما این است که تیم موفق شود و برای این مساله تلاش می‌کنیم و آقای گلی و گلزنی می‌آید و می‌رود و نتیجه تیمی ماندگار است و همه ما برای این مساله خواهیم جنگید و تلاش خواهیم کرد.


او در خصوص اینکه اکنون که شرایط حضور در فوتبال اروپا برایش میسر نشده، با انگیزه خاصى در تیم باقى مانده یا خیر گفت: اینکه می‌گویند از اینکه نرفتی اروپا چه حسی داری و چطور با این موضوع کنار می‌آیی دیگر برایم تمام شده است. خیلی‌ها می‌گویند اروپا برایم بهتر است و بهتر بود و من دیگر به آن توجه نمی‌کنم و اکنون در پرسپولیس هستم و پیراهن این تیم را بر تن دارم و تمام تلاشم برای موفقیت‌های بیشتر و بزرگتر است و هیچ درصدی از انگیزه‌هایم کم نشده است و ان شاالله از همین هفته شروع به گلزنی می‌کنم.

 

وی در پایان بازى این تیم مقابل نفت تهران و تقابل جالب با محسن بنگر؛ طارمى او را کاپیتان سابق خود مى داند و از کرى براى شماره ٦ سابق خوددارى مى کند: ایشان کاپیتان من بوده و بزرگتر من است. هیچ وقت برایش کری نمی‌خوانم چون هم تیمی و کاپیتان من بوده و بازی خودم را می‌کنم و ان شاالله آقا محسن هم بهترین بازی خودش را انجام دهد. امیدوارم هم در زندگی ورزشی اش که دو سه سال دیگر به پایان می‌رسد موفق باشد و مهمتر از آن در زندگی شخصی‌اش هم موفق باشد.

 

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.