کد خبر: 1453239/4 زمان: 23:14   1396/05/19 بازدید: 34,484

برای کمک به حمید درخشان خداحافظی نکردم

بنگر: امیدوارم طارمی آقای گل شود

محسن بنگر بازیکن باتجربه نفت تهران عقیده دارد بضاعت تیمش در حد قد علم کردن مقابل پرسپولیس نبود.

به گزارش "ورزش‌سه"، از میکسدزون ورزشگاه تختی بنگر درباره بازی تیمش مقابل پرسپولیس گفت:  بازی خوبی بود و ما در نیمه اول با پرسپولیس پایاپای بازی کردیم اما وقتی در نیمه دوم گل خوردیم، شیرازه تیم مان از هم پاشید.  آنها بضاعتشان از ما بیشتر بود و به نظر من این جنگ دارا و ندار بود.


بنگر در پاسخ به این سوال که چرا تا این حد مورد تشویق هواداران پرسپولیس قرار گرفته گفت: من در پرسپولیس هرچه داشتم گذاشتم و آنها هم قدر زحمات من را می دانند. 


سوال بعدی خبرنگار ما از بنگر این بود که احساسش از حضور در تیم نفت با این شرایط چیست. او جواب داد: امسال می خواستم خداحافظی کنم اما آقای درخشان احتیاج به کمک داشت و به خاطر ایشان به این تیم آمدم و هرچقدر هم که در توانم باشد به ایشان کمک می کنم. 


بنگر در پاسخ به پرسشی درباره تجربه بازی مقابل مهدی طارمی هم گفت: طارمی بازیکن بزرگ و فوتبالیست خوبی است و انشااله همین روند را ادامه دهد و دوباره آقای گل شود.

 

بنگر درباره هدف تیم نفت در رقابت های لیگ امسال هم گفت: ما آمده بودیم که در لیگ بمانیم. هدف ما سهمیه یا قهرمانی نیست و امتیازاتمان را باید از دیدار با میانه جدولی ها جمع کنیم تا در لیگ بمانیم.  از بازی هایی مثل پرسپولیس هیچ کس نباید انتظاری داشته باشد و ما فقط آمده بودیم که خوب بازی کنیم. 


بنگر در پایان صحبت هایش درباره اینکه آیا با بازی امروز خاطره پارسال و اتفاقات بازی پرسپولیس ـ تراکتور رااز ذهن برده گفت: پارسال می خواستند باخت را بیاندازند گردن من و هم این کار را کردند. تماشاگر هم ساده است و قبول می کند. البته هواداران فهیم تراکتور می دانند آن شکست تقصیر چه کسی بود. در کل من نباید درباره تراکتور صحبت کنم. امیدوارم امسال در لیگ موفق باشیم.

از سراسر وب
ديدگاه کاربران
برای ارسال دیدگاه، باید وارد حساب کاربری خود شوید.
برای ورود به حساب کاربری خود اینجا کلیک نمایید.